Музикален идол 3

  • 2 689
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 312
Aууу положението е отчайващо  smile3511
има моменти където ме е срам да ги гледам,а за тях не знам  doh

# 16
  • Мнения: 494
Ох, и тази вечер имаше майчунгел за връзване. Горките деца!  Tired
Ами то, май, винаги си е имало...Кофти късмет да се родиш дете на такъв родител и съсипано детство - примери колкото искаш...Обаче, като се замислиш...Надали Моцарт щеше да е Моцарт без татенцето си...
 

# 17
  • Мнения: 25 641
Надали Моцарт щеше да е Моцарт без татенцето си...
 

Да, и аз си го помислих.
Но съм сигурна, че щеше. Е, нямаше да е детето-чудо, може би, но пак талантът му пак щеше да избуи. Не всички гении са имали вманиачени родители, но пак са станали това, което са. Много от тях и въпреки.

# 18
  • Мнения: 494
Надали Моцарт щеше да е Моцарт без татенцето си...
 

Да, и аз си го помислих.
Но съм сигурна, че щеше. Е, нямаше да е детето-чудо, може би, но пак талантът му пак щеше да избуи. Не всички гении са имали вманиачени родители, но пак са станали това, което са. Много от тях и въпреки.
О, да, по принцип си права Peace. Само не и в случая с Моцарт, държа да отбележа Simple Smile. Голямо диване е бил, според историческите данни Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 173
такава студентка е лоша реклама на факултета и университета.
Тая бакалавър или магистратура учи?
Защото книжката й е отпреди поне 4 години, в момента едната ми е такава, а тази година завършвам бакалавър. От следващата година са с жълти newsm78. 1 магистратура е макс 2 години Thinking

# 20
  • Мнения: 53
На мен МИ 3 ми е много забавен и си го гледам всяка вечер. Разбира се, че има фрапиращи случаи, не се учудвам.

На мен топ фрапиращи са ми за момента:

1) 15 годишната рапърка

2) Учителката по информатика

3) Чистачката, мечтаеща за кариера в армията

4) И "уморения" пловдивчанин:)

5) Най-готиния лаф, който чух беше от Мария - "К'во си се облякла като абитуриентка преди 10 години" хахахаххаха

П.С. Мария лично не ме дразни, не знам абсолютно нищо за нея - за първи път я виждам - но устните и наистина нещо не са се получили както трябва - дано да и ги оправят следващия път.

П.П.С Една приятелка, която работи в клиника за "процедури" ми каза, че такъв ефект на устните се получава, когато си сложат прекалено много "пълнители" клиентките. Т.е. сестрите си поставят само инжекциите, но не могат да спрат клиента и да му кажат, че 2 дози са прекалено много.

П.П.П.С Но пък от друга страна, ако Мария не се харесваше така - 100% поне щеше да се прикрие с грим, и така да ги намали малко. Но тя хубаво си слага червило...

# 21
  • Мнения: 8 999
Честно да ви кажа, умрях от срам, докато слушах тази девойка /15 - годишната рапъджийка/. Направо ми се догади.

# 22
  • Мнения: 2 716
Рапърката направо ме отврати.
Но когато влезе и майка й... Хубаво поне, че мълча.
И в стаята бяха децата ми. Цялото семейство слуша простотии.
Поне червена точка да бяха сложили. И защо го излъчиха? Рейтинг ли вдигнаха?
Все едно.
Вече ще гледаме ония дето гълтат жаби  Tired

# 23
Не е лошо! Върти се там на екрана докато се мотаме организационно вечер, но рападжийката не сме я хванали. От изброените по-горе само чистачката гледахме и да -беше кошмар.

И на Мария усните също не ми харесват, не знам коя е, но усните и ми приличат на дупе и Фънки ми е грубичък понякога. Обичам остроумни майтапи, но все пак една идея по-деликатни от неговите.

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 15:36 от Mm Elei

# 24
  • Мнения: 55
Рапърката направо ме отврати.
Но когато влезе и майка й... Хубаво поне, че мълча.
Вече ще гледаме ония дето гълтат жаби  Tired
Абсолютно съм съгласна с теб и всички мнения по-горе за въпросната рапърка. Честно да си кажа почти не гледам кастингите - много ме дразни тази селяния и простотия която дават  #2gunfire.Не мога да разбера какво е мисленото на тези хора, защо изобщо отиват там- само  за да се видят после по телевизията ?! -еми аз не бих желала да се видя в такава светлина.
Затова и аз предпочитам да гледам "Страх" Laughing

# 25
  • Мнения: 106
И за жалост ще става по-зле.Представяте ли си пък  hahaha децата на тези деца  Praynig

Ами да проблемите геометрично се трупат и прогресивно нарастват. Мен лично пък ме потресе синът на композитора.
Човек вече в зряла възраст - със самочувствие базирано на една кръгла 0 и крепящо се на името на таткото - абсолютно незаслужено!
Този човек най-вероятно или вече е създал свои деца или скоро ще ги създаде, с чии ли резултати ще се пъчат тези деца Confused - на дядо ....
Много ми стана тежко и тъжно гледайки повечето празни и повърхностни създания. Вината далеч не е само тяхна, родителите трябва да си дадат сметка за това, че децата им - нямат ценности, нямат реална самооценка, нямат задълбочени познания в областта, за която претендират да спечелят слава.
ТРУД - това е думата, която почти никой не спомена, а тя е ключова за мен!!!

а вероятно точно родителите на тези деца създават фалшивия им ореол. те израстват с мисълта: аз съм най-, защото съм син на...
и наистина жалко, защото тези хора, вече пораснали, никога няма да осъзнаят своето нещастие, защото си живея в илюзорен свят, построен върху пясъчен замък

# 26
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Ами какво ще кажете за студентката попоп и джас пеене

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 05:51 от rosi_72

# 27
  • Мнения: 39
Големи образи са ,обаче македонците пеят много хубаво

# 28
Не ме изкефиха толкова певците в Македония, ами идеята им да направят кастинг в Скопие.
"Умрях си от кеф!"
Намирам хрумването за гениално.
Политиците ни ряпа да ядат. Mr. Green

# 29
И да не мислите че това са изключения?Минете някой ден покрай някое училище в което нямате познати деца.Ще видите как едни малки запъртъци псуват по ваш адрес а ,,големите" шестокласници пушат зад стола.Но влъщи задълже са примерни деца.Не се оправдавам.И аз псувам.Но намирам цялата ситуация за смешна.

Офтопик-
Сега 5 мнения ще обсъждате това че съм гост и някоя ще пусне ,,остроумна" шега.

Общи условия

Активация на акаунт