Фотография 34-ти епизод

  • 16 377
  • 379
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 667
Гаргамелчо, рестартни компа. При мен се получава често така. Като рестартирам и ми се оправя програмата #Cussing out

# 47
  • Мнения: 4 371
Това и при мен се получава, минавам и без рестарт, само излизам от профола си(старт-изключи се-излизане) и се оправя.

Joy Много яко.

# 48
  • Мнения: 1 117
Флайбъл, някои са много прекрасни, а някои са адски смешни. Сещам се, че имам такава - аз на плажа с диржабъл в ръката, ама от филмовата ера...

За сваляне на снимки е по-добре да се използва четец за карти.

# 49
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Флайбъл, жестоки са!

От мен още пилци, изпролетя и луд умора не знае  Crazy
Линк: http://flickr.com/photos/27903201@N05/

# 50
  • Мнения: 4 371
Ауу, третата много ми харесва Simple Smile

# 51
  • Мнения: 702
Флайбъл , много интересно. Никога не съм се сещала да се заглеждам и снимам такива неща  newsm78


firebird птичките са супер  Peace

А аз днес се провалих отвсякъде. Снимах тържеството на малката в детската градина и така и не успях да намеря точните настройки. Почти всички снимки са размазани  Sad .  Че и обещах на майките снимки  Embarassed

# 52
  • Мнения: 4 371
Шоши, много неприятно. И аз омазах едни така и от тогава си знам, че не се ли справям(а се очаква да се) снимам на режим идиот Laughing Зеленото правоъгълниче.

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Фотографки от Пловдив има ли? Утре може би ще съм там.

# 54
  • Мнения: 6 904
Калина, благодаря, ще й предам  bouquet А нещо по-евтино и прилично можете ли да препоръчате. За Каноните аз съм й казала горе-долу, но за Никон не знам почти нищо, за другите марки също.

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Бухтичка когато избирах за мен фото /т.е едни приятел ми избира/ първо се спряхме на Никон Д60...цената е добра с двата обектива но разбрахме, че са "пръчки" заедно с този Д40. Или Никон Д80..или наследника му Никон Д90. Д90 обаче е доста по-скъпичък. Това при условие че ще взема Никон.

# 56
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Калина, благодаря, ще й предам  bouquet А нещо по-евтино и прилично можете ли да препоръчате. За Каноните аз съм й казала горе-долу, но за Никон не знам почти нищо, за другите марки също.
Д40 и Д60 от Никоните не са лоши, ако смята просто да щрака на авто и да има хубави снимки.
Ако мисли, че ще пазарува още обективи и я влече по-арт нещо си, то Д80 или Д90. Д70 се намира на старо, това също е вариант.
Д40 и Д60 нямат моторче и могат да работят само с обективи, които имат такова. С другите - на ръчен фокус.
Това означава, че ако иска обективи, ще е ограничена в избора.

# 57
# 58
  • Мнения: 2 109
никон са най-скъпата марка от гледна точка на обективи.
канон са по-поносими. от канонския нисък клас 450 д с китовия 18-55 ИС (ИС е мн важна подробност).. или 40 д. (той е малко по-голям и по-хубав, даже много хубав, не е чааак много по-скъп).

# 59
  • Мнения: 4 915
Момичета, бързам да ви споделя един музикален клип с много "визуална" стойност.  Simple Smile
Може да сте го гледали, на мен сега ми го пратиха във facebook-a. Enjoy it.  Simple Smile


Her Morning Elegance / Oren Lavie

Общи условия

Активация на акаунт