Споделете 98

  • 22 153
  • 716
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 370
Култово, култово, много ми хареса!!!! Mr. Green
2 канидат-миски направиха М. Цветков на луд в собственото му шоу и го принудиха да ги помоли да напуснат шоуто, защото не пожелаха да отговарят на иначе наистина възтъпите и .....тенденциозни въпроси, които се задават за "уж проверка" на интелектуалните им способности.

Мъчили са се да блеснат сценаристите му, ноооо, удариха на камък!!! Кандидатката от Перник просто....рулира (казано на тийнейджърски).

# 706
  • Мнения: 4 585
в каква поза е Имелда на дивана,
Не изговаряй напразно името на Господа, твоя Бог. /2/
Не подчертавай напразно думички, счупих си мишката.

# 707
  • Мнения: 2 401
Не намирам темата с въпросите, затова ще въпросна тук.  Защо не виждам нито един пост от днес, последния е от вчера? И от началната страница като вляза пак същото. Сега, когато пиша виждам следното Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 129 нови отговора

# 708
  • Мнения: 17 407
Вълк, ти гледай друго да не си счупиш, мишка ще си купиш.

# 709
  • Мнения: 2 891
И аз имах форумски сън.
Бяхме с Джей Джей и МГМ на футболен мач. МГМ ни се караше, че пием малки бири. А Джей Джей и обясняваше, че не може да пие голяма бира, защото е бременна.
 Предишният път като сънувах съфорумка, тя се похвали на следващия ден, че е бременна, мислете му. Laughing

Альоооооо, мадам, как ще съм бременна?! Не съм! Аз, га исках да ме прочетат не прихванах. Сега хич не е момента  Laughing

# 710
  • Мнения: 6 029
Не намирам темата с въпросите, затова ще въпросна тук.  Защо не виждам нито един пост от днес, последния е от вчера? И от началната страница като вляза пак същото. Сега, когато пиша виждам следното Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 129 нови отговора

Айде марш да четеш в правилата.  Laughing
Кеша, минзухар, кеша.

# 711
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
...2 канидат-миски направиха М. Цветков на луд в собственото му шоу и го принудиха да ги помоли да напуснат шоуто, защото не пожелаха да отговарят на иначе наистина възтъпите и .....тенденциозни въпроси, които се задават за "уж проверка" на интелектуалните им способности...

Жози, и най-мъдрият си е малко прост, а след толкова години "на живо" в телевизията хептен изпростява.

Апропо, понеже не смея дори да допусна кощунствената мисъл, че Де Ваня не си е измила чашите, явно петната в най-горната са от монитора ми.

# 712
  • Мнения: 7 837
Не знам, дали Белоградчишките скали, са едно от чудесата на света, но отределено, са едно от чудесата във форума.

# 713
  • Sf
  • Мнения: 808
Какво правите, бе, мушмороци?

# 714
  • Мнения: 7 837
Нова тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=379347.new#new

Кроасания, ела да се похвалиш там  Hug

# 715
  • Sofia
  • Мнения: 3 029
С това подзаглавие пуснете следващия спамо-чат.
Запознаването с хронологията на събитията в ТАЗИ тема, би ви предпазила от ненужно гръмки и неуместни констатации.

# 716
  • Sf
  • Мнения: 808
Маркрит, браво, дете  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт