05 април, 11.00 часа - софийска среща на двойните майки

  • 5 131
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 711
И аз ви пожелавам весело изкарване на срещата  Hug
Много ми се искаше да дойдем, но в момента сме в Сандански. Аз за това гласувах за мартенските дати, но здраве да е. Следващия път сме там, дано да е по-скоро  Sunglasses

# 61
  • София
  • Мнения: 12 237
  Както се очертават нещата и аз няма да успея да дойда. Мъжът ми го мързи да ни докара до Борисовата, а в момента определено сама с тях по градския транспорт не ми се мота...
 

# 62
  • София
  • Мнения: 415
Ние пък ще дойдем, надявам се да не сме сами.......  Confused

# 63
  • Мнения: 88
И ние отпадаме....нашият тати си счупи ръката снощи и няма кой да ни закара, а сама не ми се рискува....другият път Hug

# 64
  • Мнения: 1 069
Срещата беше страхотна, въпреки че часът определно се оказа неудобен - едни изнервени недоспали, други гладни, трети им се спи, ама не могат да заспят.... Пълна лудница...  Crazy Crazy Crazy

Важното е, че беше весело и се видяхме и запознахме с много нови майчета!

ЕТО МОИТЕ СНИМКИ Много имена не успях да запомня, но това е защото все губех от поглед баткото ни... Съжалявам, мога да ги допиша ако ми се обадят майчетата и ми кажат кой кой е....  Hug Hug Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 1 845
Страхотни са децата   bouquet И цели две двойки тризнаци  Laughing

Креми, давай датите за следващата среща  Laughing

# 66
  • Мнения: 1 069
три бяха бройките на тризнаците, ама пусто не ги познавам, за да ги напиша кои са - една беше смесена и две тройки девойки (тежко на бащите.... #Crazy). Диди, Криси и Сиси са "моите", но на другата двойка не им знам имената

# 67
На мулти-мама Теди са Валерия, Дария и Анисия, а на мулти-мама Стефка са Божидар, Габриела и Цветелина.

моите снимки

# 68
  • Мнения: 1 069
Румка, аз нещо не мога да видя твоите снимки - линка е към тризнашки снимки, но от Февруари месец  newsm78 newsm78 newsm78

# 69
  • София
  • Мнения: 1 845
Лелее, размазах се от кеф от снимките на тризнаците. А някои са се уредили и с кака  Laughing Страхотни са!

# 70
# 71
  • София
  • Мнения: 415
Срещата и за нас беше много приятна, запознахме се с нови мами и дечица. Тройните мами наистина са страхотни   bouquet.
Руми, много ми беше приятно да се запозная и с теб, още повече, че се оказахме "съгражданки"  Grinning
И аз имам малко снимки, но ще ги кача по- късно  Embarassed

Чакам с нетърпение следващата среща и дано успеят да дойдат всички този път   Simple Smile

# 72
  • Мнения: 116
Снимките са страхотни, а тризнаците - направо впечатляващи. Жалко, че не можахме да дойде, но следващия път сме там.

Поздрави от нашата банда. Hug

Общи условия

Активация на акаунт