Майки АВГУСТ 2009-Тема №21!

  • 15 085
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 29
Момичета, при вас как стоят нещата с кола маската на триъгълника. На мен доки категорично ми забрани и сега незнам какво да правя. Търся алтернатива, ама не стигнах до никъде. В съзнателния си живот само на кола съм ходила. Няакой знае ли депилатоара вреден ли е или дали има друга алтернатива?

# 286
  • Мнения: 3 010
didi_168 четох че трябва да изключим всички методи на обезкосмяване, които причиняват болка. Аз веднъж си епилирах краката и   #Cussing out направо ужас, така ме боля. Даже си мисля, че после и корема ме заболя и още нещо после космите ми ужасно врастнаха. Смятам до края да ползвам самобръсначка  Peace

# 287
  • София
  • Мнения: 2 686
Ох, тази тема само я чета криво-ляво.
В петък четох четох, щях да пиша, и така и не успях. Като съм си в къщи ми е по-трудно, малко съм в болнични заради  ДИвайла.
Затова сега почвам да пиша отговори, докато чета.
Малко хаотично го давам обаче.

Лили, радвам се, че се появи. Бях се замислила, че отдавна не си писала и щях да питам дали някой знае нещо.

kkalina, пази си кръстчето. Ако можеш си сложи боди например, но е важно да не простиваш и да не ти е студено.

didi_168 , аз винаги съм ползвала ножчета. Но при мен няма този ефект, който дават обикновено, а и окосмяването е малко.
Защо пък ти забраняват кола маска? Заради болката или нещо да не се инфектира?

Галка, споделям твоите емоции с детската градина. И аз като ги видях едни такива мънички, с роклички и костюмчета, прически и аз му ударих едни сълзи. А и Ивка ми махаше, каза си всичките стихотворения, пя, въобще всички бяха страхотни.

Иф, 15 дни след абразиото не е ли нормално да кървиш? Все пак се чистиш. При мен беше обратното - изобщо не кървях и стана една, да не ти описвам. Не си мисли за упойки и кървене, всичко ще бъде наред. Ако ставаха чак такива усложнения секциото нямаше да е толкова масово. Пожелавам ти по-положителни мисли в бременната главичка  Wink

На мен отдавна не ми става нищо панталонско, не съм и пробвала, но то е ясно. Ходя с рокли по мен или с широки дълги поли - купих си 2 вълнени с ластици, даже не са за бременни. На бременни дрешки разчитам на приятелки.

Нещо любопитно - знаете ли, че в същност видеозон не идва от видео, а от много известна немска фирма за ехографи, която се казвала Видозон. Но постепенно е навлязло в употреба като видеозон.
Като куче марка - това пък е била много известна фирма за грамофонни плочи с емблемка кученце. Само дето е произвеждала наистина качествени плочи, пък сега куче марка друго значи.

# 288
  • Мнения: 29
Сънчо незнам защо доки не разрешава кола маската, ама тя и секса забрани изобщо каквото може да забрани го направи и не ми остава нищо друго освен да ям и да дебелея Grinning Simple Smile

# 289
Момичета, при вас как стоят нещата с кола маската на триъгълника. На мен доки категорично ми забрани и сега незнам какво да правя. Търся алтернатива, ама не стигнах до никъде. В съзнателния си живот само на кола съм ходила. Няакой знае ли депилатоара вреден ли е или дали има друга алтернатива?

Я не се излагай и си ходи на кола маска....Със синът ми си ходех на кола почти до последно /родих го 3 седмици по-рано,т.е. тъкмо когато ми беше време за кола/.Сега смятам пак да ходя на кола до последно.Имай на предвид,че аз правя цели слабини.....

# 290
  • Мнения: 27
Честити РОЗОВИ гащиии  Hug Най на края и мадами в групата  Hug

# 291
  • Мнения: 3 010
Ehaaaaaaaaa момиченцата заваляха, бравооооо  Hug
Тина моя съвет е д-р Яков МД или д-р Давидков  Peace

# 292
Сънчо незнам защо доки не разрешава кола маската, ама тя и секса забрани изобщо каквото може да забрани го направи и не ми остава нищо друго освен да ям и да дебелея Grinning Simple Smile


Това ти е 1-во бебче,така ли?
Незнам защо докито ти забранява толкова неща-предполагам нямаш проблеми с бременността,че да са нужни толкова забрани от нейна страна  newsm78

# 293
  • Мнения: 466
strelche® ех че хубава новина newsm51 smile3525Честито!
Аз намерих много удобни памучни сутиени за кърмачки без банел, дори и спя с тях много са удобни и са само 6 лева, само че са в Бургас.

Къде бре?

# 294
  • Мнения: 29
4o4o-san доки не ми е казала че има проблеми, но сигурно се подсигурява. Ти на каква кола ходиш топла или студена?

# 295
Щом нямаш проблеми-не мисля, че трябва да се притесняваш за нещо  Peace
За крака-студена кола,а за слабени-топла.Незнам на теб как ти правят колата,но за слабините НИКОГА НЕ СЕ СЪГЛАСЯВАЙ ДА ТИ ГИ ПРАВЯТ С ЛЕНТИ-АДСКИ БОЛИ Shocked

# 296
  • Мнения: 29
4o4o-san мерси за инфото май ще отида защото то не се трае иначе.

# 297
# 298
  • Мнения: 34
лелееееееее колко мацки се появиха..Simple Smile Честито на всички!
 Днес бях на консултация, всичко е наред с бебка и се поуспокоих, че нещо ме бяха налегнали кофти мисли Embarassed. Купих си панталон за бременни и ми стои ужасно Thinking, ама как да е иначе като не ги правят за ниски и дебели???? Трябва да ги пускат с размери и в двете направления  Grinning

# 299

Общи условия

Активация на акаунт