Мъжете и 8-ми март

  • 4 625
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 523
Честит празник, момичета!   bouquet
Мойто мило няма да ходи в командировка днес, ама рече че щял да готви.  Thinking
Ще трябва да проверявам продуктите и ако има гъбки да взимам мерки.  newsm66
Все пак шефа му онзи ден ме пита дали искам да го прати в командировка във Варна.

# 61
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Честит празник!
Ако си сте набрали неправилните гъбки, бухалката ще го довърши Joy

# 62
  • Мнения: 25 756
Върна се. С рози. Гузен е! smile3515
Отказа да ми опита тортата. Подозира нещо! smile3516
Спомена нещо за ресторант... smile3506
Сигурно пак го е хванало разстройство от гъбите...  smile3508

# 63
  • Мнения: 7 474
И моя е на работа, дали да не хвана и аз за Варна  Joy

# 64
  • Мнения: 2 196
И моя е на работа, дали да не хвана и аз за Варна  Joy
Айде заедно.
Моят метна сутринта едни рози, кафе и закуска , което само по себе си е достатъчно съмнително, натока се и замина по работа. Crossing Arms

# 65
  • Мнения: 7 474
 Thinking Моя се изкъпа много старателно преди работа  Thinking
Ще си отмъстя - ще празнувам довечера с чужди мъже  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 554
Моят,ще си е в къщи да гледа детето Peace

# 67
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Сготвих кашата.Имах само мухоморки под ръка.Този червеникав отенък как ли да го маскирам  smile3506
Отивам в готварския

# 68
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Честит празник на всички!  bouquet  bouquet  bouquet

моя е нощни смени - върна се метна ми една орхидея и отиде при баба си, че днес е рожденничка.......


тъй, че Лео вземи ме с теб кат отиваш във Варна - на път ти е Crazy


# 69
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Сготвих кашата.Имах само мухоморки под ръка.Този червеникав отенък как ли да го маскирам  smile3506
Отивам в готварския

с червено вино Crazy

# 70
  • Мнения: 212
Thinking Моя се изкъпа много старателно преди работа  Thinking

Аз освен това и си измих старателно зъбите и моята жена вече е почти сигурна че имам любовница и ме гледа накриво цяла сутрин. Явно ще трябва по-често да си мия зъбите за да не подозира всеки път като си мия зъбите че ги мия заради любовница.  Thinking

освен това мен един час не ми стига за "почивка". няма ли оферти по тези хотели за три часа например. това за един час ми се струва доста припряно за добра "почивка".
в Стара Загора къде ли дават стаи за "почивка" хммм  Thinking

# 71
  • Варна
  • Мнения: 10 493

Аз освен това и си измих старателно зъбите и моята жена вече е почти сигурна че имам любовница и ме гледа накриво цяла сутрин. Явно ще трябва по-често да си мия зъбите за да не подозира всеки път като си мия зъбите че ги мия заради любовница.  Thinking
Обясни на жената,че е празник все пак.Как на празник с неизмити зъби Shocked

# 72
  • Мнения: 25 756
в Стара Загора къде ли дават стаи за "почивка" хммм  Thinking

Ти пък! В Стара Загора! Не се ли притесняваш, че я рецепционистката ще излезе братовчедка на жена ти, я камериерката - съученичка? И после - що имало разводи...
Като ще мърсуваш, гледай да е по-далече от леговището. Че да не мезнеш и ти от гъбките...  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 212
в Стара Загора къде ли дават стаи за "почивка" хммм  Thinking
Ти пък! В Стара Загора! Не се ли притесняваш, че я рецепционистката ще излезе братовчедка на жена ти, я камериерката - съученичка? И после - що имало разводи...
Като ще мърсуваш, гледай да е по-далече от леговището. Че да не мезнеш и ти от гъбките...  Mr. Green

Аз съм на здравия принцип на българските мъже - "Толкова път за един път - никога"  Naughty
Заради едното чукане да ходя да търся хотели по други градове, че и пари за пътя, пари за хотела.... баси то златно ще ми излезе това чукане... Абсурд...

Иначе за гъбките не се притеснявам. Жена ми е достатъчно гадна за да ме мъчи цял живот а не да се смили над мен и да ме умори бързо, бързо. Какво може да очакваш от жена чийто любим девиз е - "Не те обичам достатъчно за да ти дам развод"

# 74
  • Мнения: 1 426
моя, май гъбки ще мезне довечера, от по-специалните към пържолите. Подари ми подарък сутринта и замина на работа, е това не се е слувало от 12години(подаръците). Аз си го познавам, че като е гузен прави скъпи подаръци. Вече е заподозрян!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт