Мъжете и 8-ми март

  • 4 610
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

 newsm53

# 106
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Да докладвам. Пътя за Златните е потънал в задръствания. Крайпътните хотели отвън се вижда как се клатят. Никой да не хвърля гъби!

# 107
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да докладвам. Пътя за Златните е потънал в задръствания. Крайпътните хотели отвън се вижда как се клатят. Никой да не хвърля гъби!
Joy

# 108
  • Мнения: 227
Изчетох темата и можете да ми завиждате.Моят мъж днес нито се наконти,нито цвете ми подари,нито ми говори.Цял ден виси пред ТВ с мачове.Спокойна съм,имам верен съпруг. Crazy

# 109
  • Мнения: 77
От официалния имам едно "честито" + целувка!
От любовника имам огромен букет + 3 часа ....... Embarassed

п.с. Букета го подарих на приятелка, щот няма как да го занеса вкъщи!  Whistling


Възползвахме се от една от тези оферти "Почивка" (само че хич не си починахме  Mr. Green ). Всъщност при нас не се брои, защото често ползваме подобни оферти  Wink

# 110
  • София
  • Мнения: 3 099
От официалния имам едно "честито" + целувка!
От любовника имам огромен букет + 3 часа ....... Embarassed

п.с. Букета го подарих на приятелка, щот няма как да го занеса вкъщи!  Whistling


Възползвахме се от една от тези оферти "Почивка" (само че хич не си починахме  Mr. Green ). Всъщност при нас не се брои, защото често ползваме подобни оферти  Wink

Призовавам всички потребители с над 10 публикации да вземат пример от дамата по-горе - вълнуваща, откровена, куражлийка - истинско съкровище!

# 111
  • Мнения: 4 300
Почвам да се чудя за кое да завидя повече- за букета или за трите часа  Mr. Green

Долни хейтърки...

# 112
  • Мнения: 2 196
От любовника имам огромен букет + 3 часа .......  Embarassed
Три часа се срамувахте?

# 113
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
От любовника имам огромен букет + 3 часа .......  Embarassed
Три часа се срамувахте?
Не, изглежда са си били шамари и са им почервенели бузите.

# 114
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Бре, викам си, къде е този мой дон, пък той бил във Варна. Thinking

# 115
  • Мнения: 2 476
Ний пък се изпокарахме снощи Confused

# 116
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ний пък се изпокарахме снощи Confused

така се случва като се засечете в околностите на Варна ...

# 117
  • Мнения: 637
"На 8 март стаите се пълнят с двойки, дошли да си честитят за един-два часа, признаха и хотелите в планинските курорти"
Хахааа Joy това ме накефи. Бизнес нюх. Аз пък съм била много задръстена-не бях чувала за такава екстра Embarassed
Я да си помисля  моят дали е излизал вчера сам за 2-3часа? Thinking Излязох сутринта на фризьор, после се мотах по магазините3-4часа... върнах се той се беше оцъклил колко време са ме фризирали. Дали пък не е попаднал на тая статия... охооо.. или по-лошо дали някога не е ходил на обедна почивка hahaha...? Ще заформим спор довечера Laughing
Иначе  ме изненадха с малкия със саксийка цикламени цветенца(избрани от дребчо Laughing) и парфюм (за първи път страхотен избор на мъжа за аромати).

Общи условия

Активация на акаунт