Мъжете и 8-ми март

  • 4 624
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 099
Сега се връщам от пазарчето......ми то мухоморките много вървяли днес smile3525
моя се върна от нощно, подари ми едно цветенце и на малката също и както винаги ме разнежи...успя и ко да прая хвърлих гъбите Mr. Green

Как ще ги хвърляш?! Знаеш ли колко от нас не са успяли да купят, а много искат?!

# 91
  • Мнения: 804
Моят мъж се представи много добре-подари ми прекрасно голямо цвете в саксия и ангелче.Направо се разтопих,очаквах само един букет,а получих прекрасен романтичен подарък!!!

# 92
  • софия
  • Мнения: 3 417
Жена, ти днеска ще празнуваш, аз ще сготвя.
Дори ще изпера и ще простра...
Макар, че знаеш, мразя да се мокря,
но свойте принципи за теб ще наруша.

Върви, пийни с приятелки по бира.
Дори се прибери по колене.
Да видиш колко много те разбирам
и как ще ти се радвам от сърце.

Ще слагам на челото ти компреси.
Ще ти разтварям даже Упсарин.
Аз зная, не е никак лесно.
Такива дни аз имам не един.

А твоят ден, веднъж е, мила, само.
Ти изживей го точно като мен.
От следващия ден е мое право
да се завърна в делничния ден.

Аз няма да крещя като побъркан.
Не го прави със мене също ти.
Честит ти празник!... Но когато свърши,
към женските дела се отправи!...

А честит ви празник,мили дами! newsm47

# 93
# 94
  • Мнения: 233
Моя ще е с мен под юргана,ако може цял ден.Ех,че кеф...

# 95
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И моят ще е с мен няма да смее да мръдне защото а мръдна на някъде без мен ,а съм му купила еднопосочен билет за родното място,защото аз го направих софянец.
Като прочетох първите думи след тях  ..... очаквах да "чуя"  името на някоя "екзотична" страна  Laughing а то  ...... Sunglasses



# 96
  • София
  • Мнения: 13 217
Сега се връщам от пазарчето......ми то мухоморките много вървяли днес smile3525
моя се върна от нощно, подари ми едно цветенце и на малката също и както винаги ме разнежи...успя и ко да прая хвърлих гъбите Mr. Green

Ей това е.. ма много са ви слаби ангелите, бе! С едно цветенце и айде гъбките на боклука. Нищо не сте научили у форОма!  Crossing Arms

Айде, честит празник, дами!   bouquet

# 97
  • Мнения: 25 756
Тъй, тъй, да взимат пример от мен. Не само гъбките доузряват в хладилника и се обогатяват с благородни плесени, но и за татулче ровим из саксиите щателно.
Китки, подаръци - ааа, не на мене тия!  Naughty
Запазил бил маса в ресторант, да ми се подмазва с акустична китара на ушенце... Е, кажете ми сега, това не е ли чисто признание за изневяра??? Колкото повече ми се мазни, толкова повече грехове има за изкупуване явно.  Crossing Arms
Хм. На кое растение му викаха бучиниш?  Thinking

# 98
  • софия
  • Мнения: 3 417
Каке,значи...салата от гъби и бучиниш,за подправка ....татул.Дресинга дали да не е с малко змийски отенък? newsm78

# 99
  • София
  • Мнения: 17 592
Милото ще си е у нас. Познавам го достатъчно добре, за да съм убедена, че никога няма да си направи труда да се обади и да резервира стая. Абсурд! Да си разваля спокойствието...

Ама ти не ми вярваш! И да има, и да няма стаи, пак няма да иде. Най-много да си каже "Толкова път за един път..."


ПП. Сега ми хрумна, че, ако съм добра съпруга, би трябвало да му запазя стая, да го закарам и да го върна. Може би трябва и да му държа ръката за кураж.
Уви, не е случил на жена, милия.

Хм, нали няма начин да сме омъжени за един и същи мъж?
Моят няма близнаци, значи... може би е време да започна да вярвам в астрономическите близнаци.  Laughing

# 100
  • Мнения: 4 892
Един поздрав от мен за "Мъжете и 8-ми март".
По темата съм:

8ми март е ден на татко
и на двете му жени,
на комшийката отсреща
дето братче ми роди!!!

Моят днес цял ден е у дома и не изглежда нервен. Нито припряно си рови из телефона. Никой питон не му се е увил още и да го "стеснява".  Laughing

# 101
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аууу L e o това чадо като свърши у вас да ми го изпратиш.
Моя не щя каша,добре че беше Как` Сийка,че бях подготвена.

# 102
  • Мнения: 5 622

БУБА, жесток човек си ти. Цяла нощ пазих кутийката и сега освен влиянието на гравитацията, ненагледното ми личице понася и следите от безсънието.
Не си права да знаеш. Говорят ли се такива неща на жена на моята възраст!

 Joy

В крайна сметка кутийката при теб ли дойде? Щото познавам няколко подобни на твоя случаи, които не завършиха съвсем добре  Laughing

Затова аз не ровя. Ако има нещо за мен, то ще дойде рано или късно. По-ме притеснява какво обяснение да давам за подаръците, които НЕ са от мъжа ми  Laughing

Честит празник на всички  bouquet

# 103
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
да вярвам в астрономическите близнаци.  Laughing
Ъх, това е нова порода.

Докладвам - не ми мина номера с кофата.

# 104
  • Мнения: 25 756
Е, как да мине, като се прави с леген, не с кофа.
Карай, другия път ще знаеш. Първо мини през ДиС, да не объркаш и температурата на водата.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт