Любими приказни герои - какво се харесва най-много на децата ни?

  • 11 862
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 614

Цецето, у дома много се гледа напоследък "Вълчо" от Ну, Зайец, погоди. Ти откъде намери Чебурашка и Крокодила Гена - не съм ги виждала на дискове (заекът и вълкът ги гледаме така или понякога на компа от YouTube). И какво е това филмче "Бейби Айнщайн", не съм го чувала newsm78



За Бейби Айнщайн виждам, че са ти отговорили, а Чебурашка ми я презаписаха, не знам откъде е, но си е дублирана на български  newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 3 831
Мечо Пух,Мики Маус са му най-любими за момента.

И при нас са точно тези и на двете хлапета Laughing.

# 47
  • Мнения: 2 047
  Чета тук за някакви малки понита. Как е името на това филмче всъщност?

# 48
  • Мнения: 2 784
Миналата година любимец и беше Франклин и тортата беше с него. Тази година беше с Малката стъпчица от "Земята преди време". Ей, беше ме побъркала с това филмче, направо наизуст му знаех сериите. В края на лятото си беше харесала една кукла Елмо на витрината на една Втора употреба, не миряса, докато не и я взех. Изпрахме я и я носеше навсякъде, а тя е доста голяма. По Нова година фаворит беше Малкото пони- събрахме сигурно стотина коне, имаше по 1-2 от всички форми и размери във всеки подарък. Сега са Мики и Мини Маус, кръстени от нея Ники Маус момченцето и Ники Маус момиченцето. Wink Наш приятел(също Ники, но не Маус Mr. Green) и подари плюшени Мики и Мини, не се разделя с тях. Изобщо, напоследък всеки месец имаме нов любимец. Герой на месеца. Mr. Green
Между другото, "Чебурашка" я има подарък към млекцата Данонино. Имам впредвид диск с филмчето.

# 49
  Чета тук за някакви малки понита. Как е името на това филмче всъщност?
Това е любимото детско филмче на дъщеря ми "Малкото пони...вятъра гони..." Laughing и оцветяваме картинки с него  Hug

# 50
# 51
  • Мнения: 346
Между другото, "Чебурашка" я има подарък към млекцата Данонино. Имам впредвид диск с филмчето.

Това актуална промоция ли е? Не съм виждала в магазините около нас към Данониното да върви още нещо newsm78

# 52
  • Мнения: 2 784
Между другото, "Чебурашка" я има подарък към млекцата Данонино. Имам впредвид диск с филмчето.

Това актуална промоция ли е? Не съм виждала в магазините около нас към Данониното да върви още нещо newsm78
Преди около седмица ги гледах в Пикадили, сигурно още вървят. Две четворки млекца, подарък- диск с Чебурашка или Пчеличката Мая, или Уди Кълвача и май още някакво филмче имаше. Ама ние всичките филмчета ги имаме, пък и не обичаме много Данонино.

# 53
  • Мнения: 2 047
  Благодаря, много ми помогнахте. Дъщеря ми постоянно говори за някакви кончета, които гледали в градината и сега разбирам за какво става дума  Grinning

# 54
  • Мнения: 2 110
Мики Маус, Мечо Пух и Тигъра бяха най-любими и на двете ми деца в различен период от растежа им !

# 55
  • Варна
  • Мнения: 94
Минахме през Мечо Пух, Мики Маус, героите от Мадагаскар.
От Коледа е запленен от Крокодила Гена и Чебурашка.Само тях иска да гледа.


КаНиМа, диск с Чебурашка и крокодила Гена видях в Метро.

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 15:28 от Pangea

# 56
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Мечо Пух му е любимец...
Направо сме като луди колекционери - чиния и купа за хранене, шишета, чашки, вилица, лъжица, раница с картинки с Мечо Пух, картинки окачени на стената в неговата стая, книжки.... дори спи с Мечо Пух - храни го, слага го да седне и гледа ТВ, говори му ... голяма любов.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Нашият актуален любимец е Гръм. Преди него на почит бяха Аристокотките и най-вече Мари и Симба и Нала от Цар Лъв.

# 58
  • Мнения: 118
мечо пух е на почит в къщи, но и тигъра често се споменава, дори в един период той беше тигъра, тати- мечо пух, а мама-прасчо

# 59
  • Мнения: 346
дори в един период той беше тигъра, тати- мечо пух, а мама-прасчо

 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт