Ето пролет идва вече, пораснало е доста ЮНСКОТО човече! Тема№39

  • 14 558
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 2 658
мен нещо много започнаха да ме болят костите на гръбнака към опашката. Миналия път нямах такива проблеми, но сега като съм легнала, едвам успявам да се изправя.  ooooh!

# 256
  • Варна
  • Мнения: 2
аха видях ги магазинчета, то си ги пишело ама кой да прочета, сега ще ги разцъкам с мапса  newsm68

# 257
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен.....преди малко се прибрах от бачкане...днес бяхме самички в офиса с помощничката ми бъдеща заместничка....а колко много работа свършихме......то спокойствието е голяма работа.... smile3521

Аз забравих да ви пиша че количката за новородено ни е чиполино а като стане по голямо бебо макларън.Креватче съм си харесала от комбинираните дето после стават за голямо дете,видях ги във Вис Виталис и даже си харесах един оранжев цвят.Чакам само да се постопли малко че да му спретнем едно ремонтче и тогава ще го купувам....

Относно ремонта ние ще сменяме стаята сега спим в малката спалня,а ще се преместим в голямата спалня за да има място за креватчето и за спалнята а малката спалня ще стане комбинация между стая за гости и детска стая смятам малко като стане на 5 6 месеца да го премествам бебо в малката стая за да е по самостоятелен....ние с брат ми сме така гледани и мисля че ако стане и аз така ще направя.

Какво голямо помело си взех 2 кила ,ама какво беше хубаво тая година за първи път си взимам.Помелото е като голям греифрут ама не е толкова горчив има мириз на портокал и не тече изобщо ,за мамите който не са пробвали горещо ви го препоръчвам защото е много богат на витамини и има много дебели кори и като се обели има много малко нитрати......почти половината го излапах....

Относно раждането си мисля че съм голяма щастливка че ми казаха още в началото да се запиша в Правителствена болница всичко проследяване и раждане е 770 лв и като се замисля никой не ти иска някакви допълнителни пари и нямат право....Отношението е направо върха всички доктори ,санитарки и акушерки всички са толкова мили и внимателно ама няма как ,може да си на някой министър щерката.....Даже вчера чакахме в чакалнята с руския посланик ,беше си довел жената да и прегледат слуха ,а ушния кабинет е до нашия кабинет и така .....даже го помолих да ми помогне да ми отвори прозореца .....ама от къде да знам че е посланик човека ,а и какво толкова....

ама колко ми стана дълъг поста утре ще ходя при Марко и ще ви пиша как е минало.....

До скоро,че вечер мъжете си играят на компа и не мога да се вредя..така че до утре....целувки на всички  love001  love001  love001

Весел и щастлив празник на всички рожденици  smile3525,че с тая слонска памет все забравям да напиша поздравления.

# 258
  • Мнения: 27
Gambi,бебчо в левски е в един блок,близо е до М-САТ.Там продават и на едро.Ходила съм отдавна за подарък на едно бебе.

# 259
  • Варна
  • Мнения: 2
благодаря  raia123, дано някой се навие да дойде с мен до там

# 260
  • Мнения: 136
мен нещо много започнаха да ме болят костите на гръбнака към опашката. Миналия път нямах такива проблеми, но сега като съм легнала, едвам успявам да се изправя.  ooooh!

Прави котешкия гръб, със сигурност ще те облекчи. И аз от легнало положение едва успявам да се изправя, на всичкото отгоре до леглото ни е гардеробът, едната врата е с голямо огледало и като стана, няма начин да не се видя в него. И всъщност първата гледка рано сутрин е на един сънен кит-сумист  hahaha 

mil_kuzmanova, оооо, преди няколко дни и аз върло хвалех помелото тук  smile3521  И ние имаме вкъщи, но пък мен ме мързи да го беля и затова още не е изяден, но Жорката до 20-на мин. ще се прибере от командировка и ще го изненадам с тази дейност  smile3508

# 261
  • Мнения: 165
Пак не мога да насмогна с четенето...

Честито на рожденничката Таня и на малките рожденници!

Обсъждате ремонтите..ние сме на квартира и нашите хазяи съвсем случайно се оказа, че са решили да ни сложат външна изолация и да ни сменят дограмата в началото на април Simple Smile Ние сме от 6 години в това жилище и досега те нищичко не са предприемали, а са ни увеличавали наема няколко пъти(последно този месец Sad )Всички кухненски уреди се развалиха и ние си купихме наши новички, така че заслужаваме ремонт Simple SmileЩе минем и по един латекс и това е..

За количките след дълго обикаляне се спряхме на http://beborani.com/product_info.php?products_id=545&osCsid= … c80ae60b81136dce5 Най-голямото и предимство е, че дръжката се обръща и бебка може да бъде както с лице към мама, така и наобратно..става много лесно..а и не е толкова тежка, широка е и има голям кош за пазаруване.

Да ви се оплача..лекарката ми излезе в дългосрочен болничен и останах без док..вчера разбрах.Сега ще трябва да се записвам на нова ЖК.

Mindi вчера ти видях снимката на профила(днес я няма вече..), но да ти кажа, че се познаваме, бяхме колежки и скоро ходихме на механа с останалите бивши колежки Simple SmileКолко е малък света Simple Smile

В събота ходихме до Варна на преглед - буболечката се развива добре, дръпнала е седмица напред, правиха ми доплер и там всичко изглеждаше нормално.Застанала е с главата надолу, а аз се чудех що ме рита в ребрата в последно време Simple Smile

Катеринка радвам се, че си по-спокойна Hug Всичко ще бъде наред Simple Smile

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 19:20 от tаnka80

# 262
  • Мнения: 69
Здравейте мацки,

днес не съм ви чела, защото рано-рано зачаках ред без час при доц. Димитрова в МЦ Фемина, за да ми даде становище за нашите "чревни" проблеми.

Тя много подробно ме прегледа и каза, че има проблеми, но не са чак толкова страшни и това, което Марков е видял всъщност са "чревни бримки с повишена ехогенност". Едната бебка расте по-мъничка и тя се съмнява за начална ИУРП - което значи недохранване от страна на плацентата.  След като ми разясни подробно всичко, описа го и ми каза да не се притеснявам, защото нещата, които вижда, са нормални и може и да няма нищо съществено. След 3 седмици ще ме погледне пак и ще следи как се развиват бебките. Доста по-спокойна съм, поне знам, че съм в добри ръце, а това не е малко.

А сега ще се върна да видя с какво сте се забавлявали днес Simple Smile Целувкиии

# 263
  • Мнения: 111
Кате радвам се че всичко е наред  Hug
Ей днес именничката не се е появявала да я полеем с водичка да ни е жива и здрава  Hug (става дума за едно момиче)

# 264
  • Мнения: 9 814
Кате, радвам се, че бебките са добре, а ти си спокойна.  bouquet

# 265
  • Мнения: 199
Катеринка и аз се радвам  Simple Smile

Ох днес цял ден ви поглеждам, но ме мързеше и да пиша.
Последно време пак почна да ми се спи зверски, следобед на работа бях като надрусана, сякаш съм изпила 2 фервекса, едва си държах очите отворени. Не знам какво е това, пролетна умора или екстри на трети триместър. Толкова ми се спи, че се чувствам тъпа, не мога да мисля и работя. При вас как е?

# 266
  • Мнения: 165
greenlife и мен ме сполетява същото..особено следобед - днес гледах една фактура и я гледах, и я гледах...и така доста дълго време.Все пак успявам да си свърша работата..днес шефа ми каза, че най-късно до 1 април трябва да ми назначи заместничка, която да обуча Simple Smile Радвам се, че помисли за мен, така ще се чувствам по-спокойна Simple Smile

# 267
  • Мнения: 4
Пете, легни настрани и накарай някой да натисне гръбначните ти прешлени няколко пъти отгоре надолу и обратно. Лично мен като ме натисне мъжа и спира да ме боли и си лежа спокойно по гръб. Преди да те натиснат пробвай да легнеш по гръб без възглавница,за да видиш дали те боли. После след масажа пак легни така,за да видиш дали още те боли Simple Smile

Успееех Simple Smile

ОПределено трябва масаж за една бременна жена Simple Smile

# 268
  • Мнения: 6
Катеринка и аз се радвам, че всичко с бебките е наред.
За ремонта ние сме от  почти 2 години в нашия апартамент, но си ние сме решили да освежим детсата стая на Сара и коридора с латекс.Спалнята ни не се нуждае от освежаване.Колебаем се за хола, но мисля, че и там не е нужно.
Последно време и аз започнах да се задъхвам много, а и вече ми тежи по-дълго време като стоя права, не мога да вървя бързо,а и трудно ставам от легнало положение.
А на работа въобще не ми се ходи-броя дните до отпуската.

# 269
  • Мнения: 69
tanya_nikolo, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН, МИЛИЧКА! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, ДА СИ МНОГО ОБИЧАНА И ЩАСТЛИВА, ДА СИ ОБГРАДЕНА ОТ РАДОСТТА ЗА БЕБЧЕТО И ВИНАГИ С БЕЗКРАЙНА ЛЮБОВ ДА ТЕ ГЛЕДАТ СЛЪНЧЕВИТЕ ДЕТСКИ ОЧИ!

Айа, да са ви живи и здрави красавците БОБО и КИКО!!!! На патерици ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГОЛЕМИТЕ СЛАДУРИ!!!




Edno_momiche, сватя-ааа  Grinning, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!!! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И СКОРО ДА ТЕ РАДВАТ НАЙ-ПРЕКРАСНИТЕ БЕБЧОВЦИ!!!

Общи условия

Активация на акаунт