Колко време след като видим двете черти да отидем на лекар

  • 40 405
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 641
При първата ми, но неуспешна бременност отидох на  14-я ден някъде.  И тогава падна голямо чудене. Много малка точка, коя седмица. За това сега изчаках поне 20 дена да минат, направо и сърчицето го видяхме

# 46
  • Мнения: 22 908
Първия път отидох 22 дни след закъснението и се виждаше ембриона и сърдечна дейност в 7-ма седмица.,Сега около 10 дни след закъснението  се видя само плоден сак и жълто мехурче,бях в 5-та седмица.Четири дни по-късно се виждаше ембрион.

# 47
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
Аз отидох 2 седмици след като ми закъсня и видяхме сърдечна дейност / с вагинален ехограф, разбира се/, тогава ми пуснаха и изследвания и т.н.Но при всеки е различно. Според повечето лекари е по-добре да се изчака, въпреки че аз не съм много съгласна с това  bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 969
И аз изчаках 6-та седмица, за да видим сърчицето направо.

# 49
  • Мнения: 27
Здравейте, от вчера не съм на себе си Cry В понеделник след 4 г. опити видях двете черти на теста, а вчера при прегледа лекарката ми каза, че не се виждало плодно сакче Cry Направихме кръвен тест,  високи стойности на хормона 2000 и тя каза че трябвало да се види, ама не...., всъщност при прегледа каза че нещо съвсем малко виждала ама не можела твърдо да каже дали е или не плоден сак Sad Моля момичета кажете дали не е още доста рано да се види на 4 седмици съм от последната редовна менструация, и 5 дневно закъснение

# 50
  • Мнения: 2 617
Рано е. Не се притеснявай. Кога прави кръвния тест, вчера ли? Добре е да го повториш след 48 часа в същата лаборатория, за да се види как нараства ЧХГ-то (хормонът на бременността). Трябва горе-долу за толкова време да се удвоява, или най-много до 72 часа. Иначе за виждане, дори и с най-добрата техника, 5 дни закъснение са доста малко.
Успех и да се похвалиш скоро с ембрионче и сърчице!  bouquet

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 20:53 от caritas

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Nia1   според мен е нормално да  не се види на ехогарафа.Повтори кръвния   PeaceСтискам палци ! Praynig

При мен на 11 дена заскъснение не се видя нищо  Peace

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 21:25 от Aнели

# 52
  • Мнения: 22 908
Ния,мноооого е рано още,спокойно.

# 53
  • Мнения: 27
Мили момичета, благодаря Ви. Така ми се е свило сърцето..., само аз си знам Sad ДесиХ благодаря и на теб, познавам те от една друга тема, не така хубава (Не пропускайте година без цитонамазка...). Минах и аз през този ад -конизация, толкова страх ...., ще имам ли след това някога деца (защото аз нямам Sad) и тъкмо се зарадвах и сега това.....Казвам си Боже защо на мен..., така се моля всичко да е наред с бебето Praynig

# 54
  • Мнения: 22 908
Ния,надявам се сега да си добре,горе главата.
Аз отидох на лекар с 12 дни закъснение и се видя само миниютюрен олоден сак,гледаха ме с коремен ехограф.След няколко дни,в 5-та гестационна седмица се видя само сака и жълтото мехурче,а няколко дни след това,в 6-та седмица,вече имаше ембрион.Не се тревожи на този етап,много е рано да се види още.Моя приятелна в 6-та седмица не се видя нищо,след още една седмица всичко бе ок.

# 55
  • Мнения: 78
Спокойно,не се тревожи!Аз отидох на преглед след 15 дневно закъснение и лекарката каза,че имало някакво струпване на клетки в матката,точно така се изрази,но не можела да ми честити бременност.След 2 седмици ме извика отново и чак тогава се видя плодното сакче.Успокой се и мисли само хубави неща!Стискам палци и успех!

# 56
  • Мнения: 27
Здравейте момичета  Grinning Ще си имаме бебе, ще си имаме бебеее Laughing Толкова съм щастлива и така силно благодаря на Бог и Света Богородица. Днес бях на лекар, веднага се видя плодното сакче, че и сърчицето се видя  Grinning По- щастлива никога не съм била и се моля  Praynig всичко да бъде наред и занапред.
Благодаря Ви момичета за милите думи и това че ми вдъхнахте доверие, че всичко ще е наред.
ДесиХ надявам се и ти да си добре и лека бременност ти пожелавам.

П.С.ДесиХ, ти интересува ли се след като сме конизирани, дали винаги се налага серклаж, и в кой месец се преценява дали такъв ще е необходим? Thinking Предварително благодаря Simple Smile

# 57
  • Мнения: 288
Честито , миличка  Grinning! Дано и аз се похваля със същото след 2 седмици Confused

Общи условия

Активация на акаунт