LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 116 027
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 3 214
Тъкмо се връщам от митницата - взех си поръчката от 09.02., а мислех че е тази от 22.01.  newsm78 Така че Goldie - продължава великото чакане на обувките  Mr. Green Видях имената на Анета Валентинова и Светлана Стефанова - имат колети на Митница - Русе  Peace

# 541
  • Мнения: 522
Значи мога и да успея да се пъхна в рокля 34 ако е широчка почти със същите мерки съм
За тази рокля размер 34...
Whistling
Имам рокля 34 размер.Без еластичност,памучна.Като цяло ми е добре,но на бюста ми придърпва.А там не е приятно усещането да ти стяга Mr. Green
Тази,която ти искаш,май няма еластичност.Според мен,най-добре 36 размер.

Мирела,погледни ми поста в нач.на предната страница.Там съм дала коментара на paola2.Тя е дала нейните мерки и как й стои 168 размер,можеш да се ориентираш.

Според мен 168 отговаря на 40 номер. Довечера мога да го снимам облечено и да дам размери.

# 542
  • Мнения: 53
ivanov_rz-пълна ти е кутията
Мъжът ми е 93кг. и му стои много добре.Долу е малко широчко,но отдолу си има каналче където може да се подпъхне връвка ако искаш.Ето сномки ако искаш нешто друго да снимам по него пиши  thumbsup
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=350605&pid=10947967

# 543
  • София
  • Мнения: 3 787
Паола,ще сме ти много благодарни,ако се снимаш да видим как стои Heart Eyes

# 544
# 545
# 546
  • София
  • Мнения: 8 283
Да се отчета пратка от 28.02 вчера е получена (в Провинцията).
Обувки, бебшко яке и  тениска Окау (не ги виждам) и завивката подарък.
http://www.laredoute.fr/vente-escarpins-redoute-creation.aspx?pr … categoryid=229072[/url]61&pos=14_d_a_n&numberpage=1

Някой получавал ли е от 31.01.

# 547
  • Мнения: 2 122
Дани, за перденцата с ушичките, дължината ми е 170, ушичките 10 за размера 140х180  Peace имам розавки
чЕршаВчетата ми всичките са драп  Peace

# 548
  • Мнения: 177
Да питам - зеления куфар на колела, който дават подарък тежък ли е?
Пуснах го с 4 летни детски неща и едни дънки. Дали има шанс да го пратят по поща или ще минава през митниците и ще се забави. Поръчах ги на 21.02, но май се надявам напразно и ще почакам.  newsm78

# 549
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
 mini_79  Hug

# 550
  • Мнения: 522
Паола,ще сме ти много благодарни,ако се снимаш да видим как стои Heart Eyes

Ок. Очаквайте фото сесия след 15.30 часа.  newsm56

# 551
  • Русе
  • Мнения: 249
Тъкмо се връщам от митницата - взех си поръчката от 09.02., а мислех че е тази от 22.01.  newsm78 Така че Goldie - продължава великото чакане на обувките  Mr. Green Видях имената на Анета Валентинова и Светлана Стефанова - имат колети на Митница - Русе  Peace

Благодаря Петенце!!! Чакам след малко да ми ги донесат вкъщи и вече място не си намирам от нетърпение....  Crazy (леле, пък как пиша в множественно число... пък дано да са два-три...)

# 552
  • софия
  • Мнения: 25 480
Момичета, моля помогнете: Мога ли да ползвам сума от ваучер на 2 пъти - харесала съм някои работи, които са за сума, по-малка от тази на ваучера. Ако ползвам сега част от сумата, остатъка ще мога ли да ползвам при следваща поръчка?

# 553
  • Мнения: 46
Виждам, че сте много развълнувани от покупките си. Ще пробвам пак да поискам помощ. дано този път имам успех!  Sad Не знам какво да поръчам, за да ползвам отспъката. Ако не ви затруднява може и с конкретен линк за нещо. Благодаря предварително!

*Offre valable du 25/02/09 au 11/03/09. 23? offerts dès 46? d’achats dans les secteurs FEMME LINGERIE BEAUTE ENFANT HOMME SPORT LINGE DE MAISON de la collection La Redoute Printemps Eté 2009, y compris sur les pages et prix verts, sauf prix déjà démarqués, nouveautés, exclusivités web, prix mini et prix rouges. Non cumulable avec une autre offre. Chèque-réduction personnel non cessible à un tiers et limité à une seule commande. La réduction sera répartie sur chacun des articles, et éventuellement au fur et à mesure de leur facturation. Non valable en magasin, en Rendez-Vous Shopping, sur Minitel et sur Redoutel.

# 554
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
...и завивката подарък...
може ли снимки  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт