LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 116 035
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 765
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Още една чакаща от 25.01.  ooooh! Дали да им пиша писмо, или да чакам още малко?

Впредвид  Mr. Green обстоятелствата, можеш да поизчакаш още малко - все още някои получават колети от 12-14 януари... Аз чакам от 21 януари и 10 февруари, чакам си "търпеливо"... Обаче сега като не могат да се правят справки в митницата и ми е едно шугавоооо...  Laughing

# 766
  • Мнения: 1 672
аз също чакам поръчки от 19.01 , 22.01 , 23.01 и т.н. чакам ги да дойдат вече и се надявам тая седмица да ги получа че доста време мина вече

# 767
  • Мнения: 0
Още една чакаща от 25.01.  ooooh! Дали да им пиша писмо, или да чакам още малко?

аз чакам от 23.01, не съм се притеснила още, сигурно са затрупани някъде в Софийската митница.  Tired

# 768
  • Перник
  • Мнения: 396
Rosie-Posie, не мисля, че можеш да направиш нещо.

Благодаря... явно ще заминават за продавалника...  Tired Tired Tired

Можеш да си поръчаш искания номер, а като ти дойде колет с тези, дето си убъркала, да не го вземеш в пощата и те ще го върнат като непотърсен. И ще ти пратят ваучер...

# 769
  • Стара Загора
  • Мнения: 145
Извинявам се ,че ще попитам нещо което е обсъждано..за краче 16-17 см..кой номер поръчвате...че като гледам вкъщи имаме от 26-32 номер....и просто незнам от техните кой номер да поръчвам на хлапето Embarassed

# 770
  • Мнения: 4
здравейте, прочетох пурвият пост, но не намерих адреса на който да пиша за двойно блокирана сума. няма поръчка в сайта, няма мейл, а в банката са блокирали 4 пъти стойността на поръчката и твърдят че е от търговеца. много ми е спешно ако може някой да ми помогне.

# 771
  • Sofia
  • Мнения: 6 978

Аз паркирам пред задния вход на митницата до бариерата.
Така не разнасям кашони из цялата сграда и по улиците.  Peace



И аз първият път паркирах на паркинга горе- и като ми връчиха три кашона по 4-5кг. и настана.........мъкнене, пуфтене ooooh!  А,къде е този заден вход?
от къде  се минава за  задния  вход

Карате към главния вход, подминавате го, накрая на уличката завивате вдясно и ще видите бариерата с кабинка. Зад нея е желязната врата , от която се озовавате точно на гише 24 да платите 4 лв.  Laughing

# 772
  • Мнения: 583
`айде и аз да изрева   smile3511 омръзна ми да да пълня кошницата отново и отново. Вече втори ден по някакъв вълшебен начин я намирам празна и не мога да пусна поръчка  Tired Влизане,излизане не помага  ooooh! много моля някой разбиращ да ме светне на лични че се изморих да си събирам парцалките в коша   Praynig
Благ   bouquet

...и да попитам тази машинка за подстригване поръчвал ли я е някой...дали е хубава  Thinking

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 10:49 от бейлис

# 773
  • Мнения: 52
Благодаря момичета значи ще се чака.

# 774
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
nadiad79, благодаря за съвета, но лошото е, че в тази поръчка имам други неща, които все пак бих желала да получа... Пък и нещо не мога да се доверя на наште пощаджии да върнат коректно колета... миналата година така ми обясняваха от митницата, че колета бил върнат, пък французите така и не го получиха Simple Smile

# 775
  • гр.Бургас
  • Мнения: 22
моля, някой да каже на сутиен с номерация 75В, кой номер отговаря в ларедута?
Аз получих предопреждение, че ако не си пусна поръчката в кошницата до няколко дни ще стане нещо , но не разбирам какво. Но най вероятно ще я изпразнят

# 776
  • Мнения: 594
Откъде мога да видя колекция пролет-лято 2009?

# 777
  • Мнения: 1 988
бейлис, аз имах подобен проблем предишните дни, но установих, че причината беше в една детска блузка. При избиране на номер, изтриваше цялата ми кошница. Така поне ме спаси от пускане на поръчка.

Бях се зарекла да не пускам докато не дойде поне една от 6-те, които чакам. Първата е от 19 януари.
Всяка вечер, като се прибираме къщи, текат залагания със съпруга ми дали ще има известие в пощата или не. Rolling Eyes
Сигурно "каръкът" е той, защото има предимно негови неща в поръчките. Аз пак станах дебела и не искам да си купувам нищо.
Оплаках се! Embarassed

# 778
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 228
Извинявам се ,че ще попитам нещо което е обсъждано..за краче 16-17 см..кой номер поръчвате...че като гледам вкъщи имаме от 26-32 номер....и просто незнам от техните кой номер да поръчвам на хлапето Embarassed
27

# 779
  • сусурлево
  • Мнения: 474
`айде и аз да изрева   smile3511 омръзна ми да да пълня кошницата отново и отново. Вече втори ден по някакъв вълшебен начин я намирам празна и не мога да пусна поръчка  Tired Влизане,излизане не помага  ooooh! много моля някой разбиращ да ме светне на лични че се изморих да си събирам парцалките в коша   Praynig
Благ   bouquet
И при мен беше така, но отворих сайта с Мозила и стана . И интересно , че пробелма с празната кошница беше само в нас , а в работата всичко беше ОК, но ако си влизала от няколко места и не си излязла после от акаунта си .. може това да е причината

Общи условия

Активация на акаунт