LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 116 014
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 31
някой получили вече от тези потници http://www.laredoute.fr/Productdetail/ProductZoom.aspx?productid … 81_0013_PG_1.jpg? Може ли мнение zа размерите и качеството

Аз ги  имам от миналата година - р-р 34/36. Не са лоши, но не са и нещо особено. Минус им е, че презрамките им се разтягат. А, размери мога да дам довечера ако искаш, че сега съм на работа.

# 91
  • Мнения: 5 790
Кога ги получавате тези известия, сутринта ли Shocked


Работят хората в пощата.  Mr. Green

tsveta, можеш да дадеш на някой да ти вземе колета. С пълномощното на гърба на известието и твоята лична карта.

# 92
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Кога ги получавате тези известия, сутринта ли Shocked


Работят хората в пощата.  Mr. Green

tsveta, можеш да дадеш на някой да ти вземе колета. С пълномощното на гърба на известието и твоята лична карта.
Няма кой Crazy Бе ще мърдя нещо, ама ми развалиха хубавото настроение Laughing

# 93
  • София
  • Мнения: 2 884
Кога ги получавате тези известия, сутринта ли Shocked


Работят хората в пощата.  Mr. Green
 

Не и в нашата  Crossing Arms Мрън, мрън....Алекс имам нужда от лична консултация Mr. Green

# 94
  • Мнения: 0
добро утро и от мен, хубава седмица с много известия Simple Smile Simple Smile Simple Smile  Peace

# 95
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Да попитам с бюст 95см какъв размер да поръчам?

# 96
  • Мнения: 2
добро утро и от мен, хубава седмица с много известия Simple Smile Simple Smile Simple Smile  Peace
Аз искрено се надявам пратките да стигнат и до Русе вече Simple Smile Само чета София, Пловдив, Варна, Бургас...Тук - нищо, суша  Rolling Eyes

# 97
  • Мнения: 458
Добро утро   bouquet

В предната тема се коментираше, че кошницата в Редута се изпразва сама. Имате ли го още този проблем? Аз като задам на самия комп да ми помни името и паролата, всичко е Ок, но вчера влизах в друг акаунт и после като въведох пак моя кошникът пак беше празен  newsm78. Ако трябва на всяко логване да го пълня наново  ooooh!

Алекс, дъщеричката ти е прекрасна   bouquet. И каква коса само, страхотна е! Как я поддържате, не знам  Laughing. Пу,пу.

# 98
  • гр.Бургас
  • Мнения: 22
Здравейте, имам поръчка от 28.02009г. и все още не съм я получила. Това нормално ли е? Sad

# 99
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Здравейте
Аз искам да питам има ли някоя мама от Варна която може да ме включва към поръчките си когато имам нужда. Не ми трябва веднага но бих се радвала да се запозная с някоя с която можем да правим общи поръчки.

# 100
  • гр.Бургас
  • Мнения: 22
от 28.01.2009г

# 101
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Здравейте, имам поръчка от 28.02009г. и все още не съм я получила. Това нормално ли е? Sad

Нормално, доста имаме и от преди това  Peace

# 102
  • Мнения: 583
Добро утро   bouquet

В предната тема се коментираше, че кошницата в Редута се изпразва сама. Имате ли го още този проблем? Аз като задам на самия комп да ми помни името и паролата, всичко е Ок, но вчера влизах в друг акаунт и после като въведох пак моя кошникът пак беше празен  newsm78. Ако трябва на всяко логване да го пълня наново  ooooh!

Алекс, дъщеричката ти е прекрасна   bouquet. И каква коса само, страхотна е! Как я поддържате, не знам  Laughing. Пу,пу.
И на мен ми се случва,но като излезна от акаунта и се логна отнова се оправя...коша си е пълен.  Peace

# 103
  • Мнения: 0
добро утро и от мен, хубава седмица с много известия Simple Smile Simple Smile Simple Smile  Peace
Аз искрено се надявам пратките да стигнат и до Русе вече Simple Smile Само чета София, Пловдив, Варна, Бургас...Тук - нищо, суша  Rolling Eyes

аз да ти кажа една поръчка нямам простигнала (не спирам да пускам нови и нови де).. направо вече незнам, на сестра ми одйдоха 3 вече.. офф толкова неща имам и то на някои им мина времето , надявам се да не мине и на останалите...  Cry  успех на всички

оле и аз щях да питам с банските как се порцедита с номерата.. че за първи път мисля да пускам, ако някой е запознат да помогне моля

# 104
  • Мнения: 458
Добро утро   bouquet

В предната тема се коментираше, че кошницата в Редута се изпразва сама. Имате ли го още този проблем? Аз като задам на самия комп да ми помни името и паролата, всичко е Ок, но вчера влизах в друг акаунт и после като въведох пак моя кошникът пак беше празен  newsm78. Ако трябва на всяко логване да го пълня наново  ooooh!

Алекс, дъщеричката ти е прекрасна   bouquet. И каква коса само, страхотна е! Как я поддържате, не знам  Laughing. Пу,пу.
И на мен ми се случва,но като излезна от акаунта и се логна отнова се оправя...коша си е пълен.  Peace

Да, така се оправи. Благодаря ти   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт