LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 115 960
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 43
Честит празник момичета   bouquet

Имам питане - блузите които поръчах и ми стават са 34 номер , ризите са 36 , сега искам да си поръчам сако - кой номер да взема 34 или 36  Thinking

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 358
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МОМИЧЕТА!
и аз да се включа с въпрос!
през нощта пуснах поредната си поръчка. стана от втория път, защото първия не ми прие картата на третата стъпка. на сутринта, като отворих пощата си видях, че имам 6 подтвърждения от ларедутци Shocked
веднага погледнах в суивито, или както там се казва, и поръчката я имаше 1  път.
дск ми прати смс за блокирана сума  също само 1 път newsm78
моля ви , кажете, че няма да получа 6 еднакви поръчки, че тогава продавалника ще стане само мой...  #Crazy Praynig


 Ха, а на  мен защо не ми пускат СМС-и от Дск-ато?!?  newsm78 Laughing  Пускат ми само като превеждам нанякъде, а към франсетата...цъ
Изчезва си ми сумичката , и тва е.... #Cussing out  Ни смс-и, нито пратки Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 692
Имам въпроси относно мъжката номерация :
1. някой може ли да ми даде ориентировъчни размери на хс и с.и да каже на кой номер отговарят от детската номерация.Зарибих братовчеда ,а той е леко казано "вейка".Носи с от бг размери,ако не се лъжа
2.а на мъж който от бг размери носи ххл,от френските е за хл нали  newsm78

# 33
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МОМИЧЕТА!
и аз да се включа с въпрос!
през нощта пуснах поредната си поръчка. стана от втория път, защото първия не ми прие картата на третата стъпка. на сутринта, като отворих пощата си видях, че имам 6 подтвърждения от ларедутци Shocked
веднага погледнах в суивито, или както там се казва, и поръчката я имаше 1  път.
дск ми прати смс за блокирана сума  също само 1 път newsm78
моля ви , кажете, че няма да получа 6 еднакви поръчки, че тогава продавалника ще стане само мой...  #Crazy Praynig


 Ха, а на  мен защо не ми пускат СМС-и от Дск-ато?!?  newsm78 Laughing  Пускат ми само като превеждам нанякъде, а към франсетата...цъ
Изчезва си ми сумичката , и тва е.... #Cussing out  Ни смс-и, нито пратки Mr. Green

трябва да отидеш в банката и да заявиш, че искаш да получаваш смс-и при движение по сметката ти и да дадеш номер, разбира се Laughing

# 34
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
честит празник !!!
Да си здрава и щастлива
за съпруга си единствена любима,
децата да те уважават,
в работата да те оценяват.

# 35
  • Мнения: 307
Честит празник момичета!!!

Аз чакам една поръчка от 3.02 Sunglasses

# 36
  • Мнения: 1 745
Наистина при Албанците има доста намалени неща.Гледам и банските са намалили и май ще си метна един-два! Crazy
Нямам търпение да дойде "утре" и да ходя да си взема колета,че цял уикенд го мисля!Само да не се окаже някоя олекотена! Twisted Evil

# 37
  • Мнения: 762
някой получили вече от тези потници http://www.laredoute.fr/Productdetail/ProductZoom.aspx?productid … 81_0013_PG_1.jpg? Може ли мнение zа размерите и качеството

# 38
  • софия
  • Мнения: 25 459

Ха, а на  мен защо не ми пускат СМС-и от Дск-ато?!?  newsm78 Laughing  Пускат ми само като превеждам нанякъде, а към франсетата...цъ
Изчезва си ми сумичката , и тва е.... #Cussing out  Ни смс-и, нито пратки Mr. Green

трябва да отидеш в банката и да заявиш, че искаш да получаваш смс-и при движение по сметката ти и да дадеш номер, разбира се Laughing
И попитай каква е цената за изпратен смс. Преди беше 0.20 ст., но скоро не съм се интересувала. Дано вече са я махнали, но имай едно наум - те са големи мошеници и царе на скритите такси.

# 39
  • Мнения: 70
anima, благодаря ти за отговора в старата тема.
Записвам се да следя тази, дано да успея.

А маратонките Reebok и те ли вървят +1?

# 40
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
трябва да отидеш в банката и да заявиш, че искаш да получаваш смс-и при движение по сметката ти и да дадеш номер, разбира се Laughing
[/quote]
И попитай каква е цената за изпратен смс. Преди беше 0.20 ст., но скоро не съм се интересувала. Дано вече са я махнали, но имай едно наум - те са големи мошеници и царе на скритите такси.
[/quote]

има, има такса, ама не помня колко беше.....

# 41
  • Мнения: 5 597
Моля някой,получил дамските долнища от molleton   1   или   2  да сподели ватирани ли са?
Благодаря   bouquet

# 42
  • Мнения: 473
Честит празник !!!
Питане за тези бански



знаете ли дали са изязани гърбовете ?

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Имам въпроси относно мъжката номерация :
1. някой може ли да ми даде ориентировъчни размери на хс и с.и да каже на кой номер отговарят от детската номерация.Зарибих братовчеда ,а той е леко казано "вейка".Носи с от бг размери,ако не се лъжа
2.а на мъж който от бг размери носи ххл,от френските е за хл нали  newsm78
По мои наблюдения, 174 от младежкото отговаря на XS от мьжкото.

# 44
  • Мнения: 3 214
Честит празник момичета   bouquet

Имам питане - блузите които поръчах и ми стават са 34 номер , ризите са 36 , сега искам да си поръчам сако - кой номер да взема 34 или 36  Thinking


Според мен 36 - все пак е връхна дреха  Peace

И честит празник, дами   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт