LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 115 954
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 270
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
съжалявам за спама,но относно оплакванията-Оплаках се  на бг-пощи за един колет който  бяхме взели, а дни след това получихме поканата за същия колет.Днес цял час се  разправях с шефа в пощата.Писах на един имеил  които е даден в сайта им,а той се оказал на изпалнителния директор на Бг-пощи.

Ами дано той го прочете ! ! ! И дано нещо се промени ! ! ! !

# 271
  • Мнения: 1 167
Днес получих тази блузка, но ми е голяма/размер 42/44 и я продавам или заменям за р-р38/40
Ако някой се интересува да пише на лични:

http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-tunisien-femme-manches-lon … 1&prodcolor=6

# 272
  • Мнения: 2
съжалявам за спама,но относно оплакванията-Оплаках се  на бг-пощи за един колет който  бяхме взели, а дни след това получихме поканата за същия колет.Днес цял час се  разправях с шефа в пощата.Писах на един имеил  които е даден в сайта им,а той се оказал на изпалнителния директор на Бг-пощи.

Ами дано той го прочете ! ! ! И дано нещо се промени ! ! ! !

прочел го е ,и аха да изкарат мен виновна .Защото онзи колет не бил  на мое име и трябвало да опомена и другото лице.

# 273
  • Мнения: 2
От този ремонт на митницата в София в никакъв случай не са потърпевши само софиянци. От тия 3, 4 или колкото и да са пристигнали ТИР-а, не мога да повярвам, че няма една русенска поръчка. От русенската митница не съм прочела някой да е взел нещо скоро, което означава, че няма нищо преразпределено за тук! Чета, че Пловдив, Варна и Бургас вече получават колети, тук хвърлям боб вече(че и леща  Mr. Green), че не 7, ами не знам колко ще станат седмиците вече. Знам, че на 1 февруари ми е излязла едната поръчка от Франция, а още я няма, за другите не искам и да питам чак...Айде, толкова време не измрънках, сега с тоя ремонт вече не издържах, сори  Rolling Eyes

# 274
  • Мнения: 0
Днес получих тази блузка, но ми е голяма/размер 42/44 и я продавам или заменям за р-р38/40
Ако някой се интересува да пише на лични:

http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-tunisien-femme-manches-lon … 1&prodcolor=6

и аз я чакам вече не помня от кога...в този цвят ли, как е хубава ли е?  Rolling Eyes материята ала бала... доволна ли си


ееееей ще откача... изпразни ми се кошницата.... бясна съм Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 16:46 от mirella_m3

# 275
  • Мнения: 271
искам да ви питам.. колко време чакате за отговор на писмо след като получите автоматичния отговор..??
П.С и аз да се оплача за поръчка от 18.01 че да вземе да дойде....
вече сънувам че получавам колети.. и не искат да ми ги дадът в митница  #Crazy

# 276
  • София
  • Мнения: 1 252
Момичета по селата дали разнасят колети по-тежки от 2 кг? Или ще трябва да се издирват в най-близката митница? Искам да пусна по-тежичко колетче до дълбоката провинция и ако не доставят колетите в пощата ще озоря получателя да се чуди откъде да си получи колета.  newsm78
VyaraVelikova на мен ми дойде отговор на 10-тата минута след автоматичния, но чета, че някои са получили отговора след дни.

# 277
  • Мнения: 17
Днес взех малък пакет от 05.02 на поща.
Снимки

В него бяха мъжките дънки от кръглите цени в цвят dirty brosse.Цвета ми харесва.Улучила съм номера,да видим довечера дали ще се харесат Laughing

Тези тениски в кафяво са много хубави.

Остана ми още само един колет от намаленията-от 21.01 за митница.Вече му изтичат седмиците,но ще почакам още Wink
Оф ние тия дънки ги получихме най-тъмния цвят и са много хубави, но са му големи на моя. Имаме 50 номер, ако някой иска замяна за 48, моля да ми пише, дънките са супер наистина

Можеш ли да ми дадеш мерки на 50 номер ?

# 278
  • на село
  • Мнения: 3 916
А току що мъжът ми каза, че  е взел колет от пощата, този от 25.02, а колетът от 26.01 за митница никакъв го няма  Twisted Evil

Нещата, които би трябвало да са в колета
http://www.laredoute.fr/vente-blouse-brodee-active-wear.aspx?pro … &numberpage=1

http://www.laredoute.fr/vente-pull-femme-2-en-1-redoute-creation … &numberpage=1

http://www.laredoute.fr/vente-jean-slim-enfant-fille-morpho-maig … &numberpage=1

и една шапка на Адидас за голямата дъщеря

# 279
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 585
Момичета по селата дали разнасят колети по-тежки от 2 кг? Или ще трябва да се издирват в най-близката митница? Искам да пусна по-тежичко колетче до дълбоката провинция и ако не доставят колетите в пощата ще озоря получателя да се чуди откъде да си получи колета.  newsm78


До колкото знам карат всичко  Peace

# 280
момичета, помагайте спешно  Praynig
като дебютантка по Ларедутските въпроси съм в голям размисъл  - намислих да си купя  parka ( анорак ) от Grandes tailles, но кой номер... и аз не знам. размерите ми са 115-95-115 и се подготвях психически за 46-48 (и с намерението да отслабна), обаче днес майка ми се яви в подобен тип "parka", премерих го - огромно , а се води № 40 по F номерация  newsm78
а като си помисля що чудо дрехи съм напоръчала 46-48-50, че и 52... Shocked Crazy Shocked
 Praynig някой да ме светне точно какъв № дрехи да си вземам, че иначе ще наводня продавалника #Shocked
  bouquet

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 17:00 от Mila_N

# 281
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
http://www.laredoute.fr/vente-casquette-adidas.aspx?productid=32 … &numberpage=2
момичета имате ли инфо за това яке?
и ако може размери....

# 282
  • София
  • Мнения: 1 252
Момичета по селата дали разнасят колети по-тежки от 2 кг? Или ще трябва да се издирват в най-близката митница? Искам да пусна по-тежичко колетче до дълбоката провинция и ако не доставят колетите в пощата ще озоря получателя да се чуди откъде да си получи колета.  newsm78


До колкото знам карат всичко  Peace
Чул те Господ и бг пощите. Отивам да ударя ентъра на поредната поръчка.   bouquet

# 283
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3240789& … ue&ksource=-1 Тази рокличка отговаря ли си на номера и дали е хубава поръчах и 3-те цвята за дъщеря ми 102 и 108 но сега искам за подарък и се чудя за 126 и 138, ако някой има размери нека да каже как е номерацията.

# 284
  • Мнения: 224
Моля някой да ми помогне. Един гост на 15-та страница беше попитал,
но никой не му обърна внимание. Въобще не съм в чат с френския, а преводача го превежда едно към гьотере.
Има ли нещо обезпокоително в този мейл или не? /чакам си поръчка от 31,01, та затова съм притеснена/

Madame *******,
Connaissez-vous le service “Relais Colis”
de la Redoute ? Nous vous donnons la possibilité
de le découvrir grace à notre offre exclusive :
la livraison 24h chrono en relais colis est
exceptionnellement gratuite. Alors profitez-en,
ça ne dure que 3 semaines
Qu’est-ce qu’un Relais Colis ?

Un relais colis c’est tout simplement un commerçant partenaire de la Redoute.
Il vous remet vos petits colis et, reprend gratuitement les articles non volumineux que vous souhaitez retourner ou échanger.

Où trouver votre Relais Colis ?

Il y a des Relais Colis partout en France, il ne vous reste plus qu’à
choisir ! Près de chez vous, d’une école ou de votre lieu de travail ?
Vous trouverez très facilement l’adresse la plus pratique sur laredoute.fr

Petits plus :

Les Relais Colis sont ouverts tard dans la soirée et même parfois
le samedi. Vous avez donc tout le loisir d’aller récupérer vos articles !
Vous avez jusqu’à 15 jours pour échanger.

Общи условия

Активация на акаунт