LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 116 031
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 426
леле момичета видяхте ли цените при албанците и по специално в спортния сектор. #Crazy  От кога са такива?
От вчера  Mr. Green
Може и от оня ден  newsm78

# 391
  • София
  • Мнения: 57
днес ходих до пощата за едни неща от Продавалника и изненада....... поръчката ми от 26.2.09 беше там,а чакам още от 25.1. и т.н.


значи все пак има светлина в тунела- има шанс и ние да си получим колетите. лошото е,че в нашия вход съобщенията от пощата се оставят да хвърчат произволно и ще чакам да отворят гишетата за информация в митницата, за да разбера дали имам нещо Twisted Evil

 и за да не е само спам: може ли линк за евтините маратонки найк, че нещо не мога да го намеря Praynig

аз тези имам в предвид  http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport.aspx?productid … &numberpage=1


# 392
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Може ли размери на тези детски кецове на номер 26 или 27-стелката ме интересува.А стават ли за дъжд-е нямам предвид да цопка детето в локвите,но все пак за мокро време Simple Smile
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5676053& … ue&ksource=-1

# 393
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
@nni ,   bouquet

# 394
  • София
  • Мнения: 1 177
Днес взех колет от митницата с поръчката ми от 23.01,изпратена е от Франция на 16.02.Фактурата ми липсваше цялата  Rolling Eyes Яд ме е и че справка не можеше да се направи,сигурна съм,че щеше да изникне още някое колетче,чакам още 4 от януари.
Много съм доволна от всичко, сакото е върхът,лепна ми отвсякъде,също и панталонът ми е точен и е много хубав и удобен  Grinning Пак не съм пропуснала да наслагам чаршафи и калъфки  Crazy
Ето и снимки
А да кажа и нещо странно,което ми се случи като пусках поръчка снощи.Не успях веднага,изписваше ми проблем с банката и т.н,махнах кода-пак същото,махнах и доста от артикулите,въпреки,че в картата има наличност и точно на 100 евро успях.След което пак си добавих останалите и ги пуснах в друга поръчка без проблем  Rolling Eyes Някой преди време беше писал за същия случай,че е трябвало да пусне поотделно 3 поръчки от по 100 евро,вместо една от 300.Да не би вече да има някакъв лимит при поръчването от Ла Редут(което не ми се вярва) или по-скоро проблемът е в банката,да не разрешава транзакции под или над определена сума  newsm78

# 395
  • Мнения: 272
zuzzy, този панталон http://www.snimka.bg/album.php?album_id=332810&pid=10973828 снимка от сайта на следващия ли е, че ми изглеждат много различни?

# 396
  • Мнения: 426
em4eto,преди малко пуснах за 150 евро
Пиреус банк
Може и от банката да е ,аз с ЦКБ много се мъча докато пусна поръчка.

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 00:50 от cvetomir@

# 397
  • София
  • Мнения: 1 177
em4eto,преди малко пуснах за 150 евро
Може би зависи от банката(ако е от значение картата е на ПроКредит),на другия акаунт с друга карта(ДСК) го нямам този проблем  Rolling Eyes

# 398
  • Мнения: 438
днес получих поръчка от 29.01.
снимки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=332810&pid=10973828
страшно доволна съм от почти всичко!

ако някой има въпроси за нещо - насреща съм!  Peace

връщам се да ви дочета!
аз веднага скачам със въпрос . кога ви е пратена от Франция ?

# 399
  • София
  • Мнения: 940
em4eto, би ли дала когато имаш възможност размери на този панталон:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=277299&pid=10978566

  bouquet

# 400
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Момичета след колко време си получавате ваучера по пощата?

днес получих писмото,пуснато е на 03.03..Тогава ми излезе и 2-я ред в мес.......,първия се появи на 19.02,писах им към 20 и някой си и ми отговориха че още не е издаден ваучера и като го издадат,ще ми пратят номера на мейла и наистина ми отговориха 2 път и ми го пратиха.Май много са го закъсали от към хора,всичко става все по-бавно  Thinking

# 401
  • Мнения: 5 790
em4eto, би ли дала когато имаш възможност размери на този панталон:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=277299&pid=10978566

  bouquet

Онзи ден и аз го получих... Леле, в каква чуденка бях изпаднала, докато се сетя кой е панталона и защо аджеба съм си поръчала такава грозна дрешка, която на всичкото отгоре няма да ми стои добре! Та даже ви се и оплаках тогава за грозния панталон, дето не мога да го намеря в сайта...
Ама ей сега, като видях снимката, се усетих кой е!
Моят е р-р 162. Отговаря абсолютно на 36 от дамското и е много хубав. От много приятна, мека на пипане материя е, стои страхотно и ми е много удобен. А и не ми е дълъг.
До всички тези гениални заключения стигнах, след като отидох днес на работа с него, одобрих се, харесах се, а и на няколко почтени и благочестиви младежи - колеги им направи впечатление.  Laughing

# 402
  • София
  • Мнения: 57
em4eto,преди малко пуснах за 150 евро
Може би зависи от банката(ако е от значение картата е на ПроКредит),на другия акаунт с друга карта(ДСК) го нямам този проблем  Rolling Eyes

плащам с карта на Прокредит и поръчки над 150 Е без проблеми, съмнявам се проблема да е в банката  Thinking

# 403
  • София
  • Мнения: 1 078
Днес взех колет от митницата с поръчката ми от 23.01,изпратена е от Франция на 16.02.Фактурата ми липсваше цялата  Rolling Eyes
Вчера, когато взимах колета, бях влезнала в склада и ми направи впечатление, че почти всичките ларедутски колети, които видях, бяха с разкъсани джобчета за фактури, а самите фактури или липсваха или бяха сгънати и пъхнати небрежно вътре. Моята не липсваше, но също беше отваряна и пъхната вътре. Не ми стана ясно защо... да не би вече ги проверяват фактурите на каква сума се поръчват нещата? Иначе колетите, доколкото видях, не бяха разкъсвани и залепвани.

# 404
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Най-накрая съм получила поръчката си от 24.01  Crazy Три теми съм пропуснала, тоест три седмици не съм получавала нищо след поръчката ми от 18.01 ( а още една от същата дата още я няма). Може и да сте коментирали нещата вече. Ако е така, извинете, но не съм чела 3 последни теми Rolling Eyes Много съм доволна този път Simple Smile
Та да пусна линкове, които намерих:
Страхотен панталон - плътна ластична материя, много приятна. Цвета е тъмно син на тънки райета, а седи панталона просто чудесно. 38 размер.


Страхотно сако
, много приятен велур. 38 размер.

Имаше един ленен панталон сив за 11 евро, нещо не го намирам вече, но питаха за него много хора. Хубав е , обаче е мааалко уголемен. Моя е 38 номер и би могъл да бъде по-малък една идея. Доста е дълбок, стига ми до талията, но хубав е въпреки това.

Снимки от тук.

МОже ли да те помоля за размери на  ленения панталон че и аз го чакам 38-ми номер.Да се настройвам дали ще ходи в продавалника ooooh!
Ще с такова нетърпение го чакам Tired

Общи условия

Активация на акаунт