LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 115 955
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 389
Внимание !
Момичета внимаваите къде спирате около Софийска митница ... днес закачили на сестра ми колата с паяк ( която не е разбрала, че инфо тази седмица няма да дават ) и й взели 30 лв.  .... не минава с 10-чка  #2gunfire smile3511 smile3532
Само на паркинг!
аз преди  2  седмици  бях  писала  че  и моята  я  вдигнаха  ама  няма  кой  да  чете  Laughing


Хора,вие за синя зона не сте ли 4ували.Спирам си горе ,слагам си талон4е и готово,ако нямам пускам смс.Да не мислите,4е в БГ има не6то на аванта,което не се пла6та после двойно...

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 15:47 от bubulechkata

# 601
  • София
  • Мнения: 186
Внимание !
Момичета внимаваите къде спирате около Софийска митница ... днес закачили на сестра ми колата с паяк ( която не е разбрала, че инфо тази седмица няма да дават ) и й взели 30 лв.  .... не минава с 10-чка  #2gunfire smile3511 smile3532
Само на паркинг!
аз преди  2  седмици  бях  писала  че  и моята  я  вдигнаха  ама  няма  кой  да  чете  Laughing

А къде не може да се спира?
пред  входа  на  митницата  не  вдигат,но отгоре  над нея  на  уличката,която  е към гарата,там  вдигат

# 602
  • София
  • Мнения: 186
Внимание !
Момичета внимаваите къде спирате около Софийска митница ... днес закачили на сестра ми колата с паяк ( която не е разбрала, че инфо тази седмица няма да дават ) и й взели 30 лв.  .... не минава с 10-чка  #2gunfire smile3511 smile3532
Само на паркинг!
аз преди  2  седмици  бях  писала  че  и моята  я  вдигнаха  ама  няма  кой  да  чете  Laughing


Хора,вие за синя зона не сте ли 4ували.Спирам си горе ,слагам си талон4е и готово,ако нямам пускам смс.Да не мислите,4е в БГ има не6то на аванта,което не се пла6та после двойно...
А къде не може да се спира?

  на  паркинга  над  митницата  е  1  лев, мисля  че  така  е  по-изгодно,отколкото  талончето,аз  там  спирам вече

# 603
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Внимание !
Момичета внимаваите къде спирате около Софийска митница ... днес закачили на сестра ми колата с паяк ( която не е разбрала, че инфо тази седмица няма да дават ) и й взели 30 лв.  .... не минава с 10-чка  #2gunfire smile3511 smile3532
Само на паркинг!
аз преди  2  седмици  бях  писала  че  и моята  я  вдигнаха  ама  няма  кой  да  чете  Laughing


Хора,вие за синя зона не сте ли 4ували.Спирам си горе ,слагам си талон4е и готово,ако нямам пускам смс.Да не мислите,4е в БГ има не6то на аванта,което не се пла6та после двойно...

Е намери се някой да се скара . Чували сме много неща и за синя зона и за разни закони по митниците ...ама кой ги спазва ...А аванта още от БГ не съм видяла ... само прееба..а
А 30лв. в чий джоб мислиш са отишли ... не в държавата със сигурност

# 604
  • Мнения: 4
Внимание !
Момичета внимаваите къде спирате около Софийска митница ... днес закачили на сестра ми колата с паяк ( която не е разбрала, че инфо тази седмица няма да дават ) и й взели 30 лв.  .... не минава с 10-чка  #2gunfire smile3511 smile3532
Само на паркинг!
аз преди  2  седмици  бях  писала  че  и моята  я  вдигнаха  ама  няма  кой  да  чете  Laughing







добре де има синя зона точно там, един смс и нито ме закопчават със скоба, нито с паяк я вдигат колата  newsm78

# 605
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,какво означава това?
Offre spéciale non appliquée. Causes indiquées ci dessous.
Не ме допуска до втора стъпка за плащане.

# 606
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Внимание !
Момичета внимаваите къде спирате около Софийска митница ... днес закачили на сестра ми колата с паяк ( която не е разбрала, че инфо тази седмица няма да дават ) и й взели 30 лв.  .... не минава с 10-чка  #2gunfire smile3511 smile3532
Само на паркинг!
аз преди  2  седмици  бях  писала  че  и моята  я  вдигнаха  ама  няма  кой  да  чете  Laughing






добре де има синя зона точно там, един смс и нито ме закопчават със скоба, нито с паяк я вдигат колата  newsm78



е обсъдихме го . По добре 30 отколкото акт за 150 лв . ЧЕ тя е виновна спор няма .А  спряла близо до митницата , защото  си мислела че ще вземе поръчката си и да не носи много някакви кашони  Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 607
  • Мнения: 7
Hug за жалост само 34 има освен да рискувам  newsm78 пък ако трябва ще ускоря отслабването  Mr. Green
Има 36, но е в цвят ivoire  Peace.
ivoire  не беше ли слонова кост ... ще я взема в кафяво 34 пък да видим, а и за тези пари какво и се чудя още незнам  Party

# 608
  • Мнения: 1 220
Момичета,какво означава това?
Offre spéciale non appliquée. Causes indiquées ci dessous.
Не ме допуска до втора стъпка за плащане.
Я пак виж дали ти е приет кода(ако си ползвала такъв де).За друго не се сещам.

# 609
  • Русе
  • Мнения: 249
Такаааа получих най-накрая поръчката от 28.01.  Hug

Всичко е коментирано. Само да споделя, че това много ми хареса - хубав цвят(канела) и приятна материя http://www.laredoute.fr/vente-pull-femme-col-roule-la-redoute-cr … amp;numberpage=11

# 610
  • Мнения: 13
може ли някой да ми каже за момиче на 1,5 години и 78 см. кой номер да взема  тъй като не съм купувала детско и не знам

# 611
  • Мнения: 1 672
може ли някой да ми каже за момиче на 1,5 години и 78 см. кой номер да взема  тъй като не съм купувала детско и не знам
аз бих взела 86

# 612
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,какво означава това?
Offre spéciale non appliquée. Causes indiquées ci dessous.
Не ме допуска до втора стъпка за плащане.
Я пак виж дали ти е приет кода(ако си ползвала такъв де).За друго не се сещам.
Златна си!  bouquet

# 613
  • Мнения: 200
Здравейте , не съм ви чела отдавна ,признавам си  Laughing , има ли някой да чака поръчка от 12.01  Mr. Green?
Имах 2 от тази дата едната дойде преди няколко дни ,но втората я няма . Чакам и от 24.01 ,прочетох малко по напред че не съм единствена  Laughing

Ето и мойте покупки от намаленията ,нямах време да меря всичко , ако някой иска мерки да казва .Възхтитена съм отново от Пума , и от балеринките на Рокед Дог,страшно са удобни,: от тук : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250133&pid=10988216

# 614
  • Мнения: 13
Силвето_85 - благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт