LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 115 945
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 706

Лично аз си го превеждам като за слабо дете, защото има съответно Morpho normale и Morpho ronde - съответно за нормално и пълно... Дали съм на прав път newsm78

Напълно правилно си го превеждаш.  Peace

# 706
  • Мнения: 2
Търся плика с калъфката на този долен чаршаф - моля, ако някой го е срещнал, да ми прати линка - благодаря  Hug

http://www.laredoute.fr/vente-drap-housse-girly-la-redoute-creat … &numberpage=1
http://www.laredoute.fr/vente-parure-couette-girly-la-redoute-cr … &numberpage=8

# 707
  • Мнения: 1 402
Здравейте, извинявам се за нахълтването но някой дали нама тези чепички  newsm78. Дали са много платнени и спортни....тип гуменки?  ако може и снимка...  Embarassed Embarassed
Ооо, Кате  Wink време беше да се съберем тука  Joy Балеринките ги поръчвах миналата година за дъщеря ми, хубави са, стават да се носят и с пола, не са твърде спортни. Тя си ги носи. Това са едни от най-разпространените балеринки из форОма  Wink , ако поразгледаш албумчетата на момичетата, сигурно ще попаднеш на снимки  Simple Smile Досега все положителни коментари за тях съм чела.

Да,вярно в пощата в Зарата има много колети от Франция,но моя го няма.То всъщност е рано още за него де,пуснах го преди 10 дни.   Я кажете обикновенно колко време се бавят колетите  (Не по време на намаленията де  Mr. Green).  Дръпнаха ми паричките на следващия ден от поръчката.
На мен за около две седмици ми пристигат средно, най-малко за 11 дена и най-много за двайсетина.

# 708
  • София...........
  • Мнения: 955
divna_
може ли да питам първата рокля кой размер ти е, и ако е 38 или 40 да дадеш някакви мерки  bouquet

zuzzy, моята рокля е размер 38:

на бюста мерих точно под мишниците е 45 см.
талия - 37 см.
ханш - 46-47 см.
Имай в предвид , че може да има разлика половин сантиметър, защото роклята е шита на вереф.

# 709
  • Мнения: 2
Момичета,може ли някой да ми каже поръчка с ботушките на Rip Curl(не ги намирам) с подарък една жилетка да са над 2кг.
и да са за митница Rolling Eyesпонеже поръчката е от 31.01 и уж всичко е ОК но все още е няма.
Според вас има ли нужда да им пиша? Praynig

# 710
  • Мнения: 491
Днес взех малка поръчка за митница, направена на 26.01, тръгнала е на 16.02, според Български пощи е пристигнала на 02.02.2006... hahaha

http://www.laredoute.fr/vente-bermuda-puma.aspx?productid=324134 … &numberpage=1   Супер са, доста ниска талия, черни

http://www.laredoute.fr/vente-2-t-shirt-ado-garcon-manches-court … &numberpage=1  хубаво трико, сивата ми идва малко по-шарена, но за в къщи са супер

http://www.laredoute.fr/vente-duffle-coat-a-capuche-okaou.aspx?p … &numberpage=1  много сладко (и много коментирано)

Анцунга на Nike от младежката номерация- взех го сина ми, стана на мен (няма лошо!), линк не намирам и разбира се форумските чЕршафчета на жълти точки (наистина меришат странно, на някакъв химикал и са малко твърди, но като се изперат сигурно ще се оправят).

Реални снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=318257&pid=10999821

# 711
  • Мнения: 2 122
Да,вярно в пощата в Зарата има много колети от Франция,но моя го няма.То всъщност е рано още за него де,пуснах го преди 10 дни.   Я кажете обикновенно колко време се бавят колетите  (Не по време на намаленията де  Mr. Green).  Дръпнаха ми паричките на следващия ден от поръчката.

ако е за ЦП /над 2 кг/ обикновенно за 20-тина дни, иначе за две седмици

# 712
  • Мнения: 5 790
Ето отчета за поръчка от 24.01 на поща и 29.01 на митница. Снимки - най-рано утре, че сега ще ме набият, ако се разтропам из къщи.


Тази пола е много хубава, направо уникална... Само ми трябваше инструкция за обличане.  Mr. Green Взех р-р34, че нямаше 36, но ми е точно. Естествено, че цената й не беше такава, когато я поръчах.


Парката, която почти целият форум си я поръча. Ако обаче някой не я е получил все още: цветът не е много като на снимката, играл е Фотошопа яко. Цветовете са значително по-бледи в действителност. Но е много хубава, има подплата и е доста дебела. Има си цип и копчета отгоре. Стои хубаво. Поръчах си р-р 40, че нямаше 38, една идея ми е голяма, но става, ще си я нося с удоволствие.


За първи път от детските си години си купувам джинси. Лилави. Обаче са много хубави, мекички и добре ушити. Много са тесни в крачолите, добре че имат 3% еластан. И от тях нямаше р-р 36, та влязох в 34. Идеални са ми. 36 щяха да са ми големи. Джинсите в комплект с евтинкото пуловерче:

Ако го похваля, ще ми е за 18-ти път. Вие си знаете - супер е.


Гащиризонче от детските, р-р 162. Ами леко голямо ми е в талията и в ханша, а ми е леко късо на крачолите. Предвид великанския ми размер от 1.58... но ще се носи по кварталните градинки, много е удобно и приятно. Харесва ми.

В поръчките имаше още няколко детски блузки за Виктория, които са коментирани N на брой пъти и куп дрешки за подарък на разни бебоци, които няма как да отворя и да разгледам.

И моля, за стимул, някой да ме  action032 колко съм отслабнала и как влизам в р-р 34. Mr. Green

# 713
  • София...........
  • Мнения: 955
Помагайте?
Вчера направих една поръчка, която вече си я виждам в суиви-то като осчетоводена. Но сега като си влизам в пощата забелязвам , че за тази поръчка съм получиладва мейла - в 2:11 и после в 2:14. Интересува ме трябва ли да пиша до Редутци запитване и пояснение, че само веднъж си искам поръчката?

# 714
  • Мнения: 5 790
Помагайте?
Вчера направих една поръчка, която вече си я виждам в суиви-то като осчетоводена. Но сега като си влизам в пощата забелязвам , че за тази поръчка съм получиладва мейла - в 2:11 и после в 2:14. Интересува ме трябва ли да пиша до Редутци запитване и пояснение, че само веднъж си искам поръчката?

Ако я има в Suivre mes commandes ----> Toutes mes commandes само веднъж, няма смисъл да им пишеш.

# 715
  • София...........
  • Мнения: 955
Помагайте?
Вчера направих една поръчка, която вече си я виждам в суиви-то като осчетоводена. Но сега като си влизам в пощата забелязвам , че за тази поръчка съм получиладва мейла - в 2:11 и после в 2:14. Интересува ме трябва ли да пиша до Редутци запитване и пояснение, че само веднъж си искам поръчката?

Ако я има в Suivre mes commandes ----> Toutes mes commandes само веднъж, няма смисъл да им пишеш.

ДА, само веднъж я има Simple Smile
Алекс1, БЛАГОДАРЯ   bouquet

# 716
  • София
  • Мнения: 2 884
Помагайте?
Вчера направих една поръчка, която вече си я виждам в суиви-то като осчетоводена. Но сега като си влизам в пощата забелязвам , че за тази поръчка съм получиладва мейла - в 2:11 и после в 2:14. Интересува ме трябва ли да пиша до Редутци запитване и пояснение, че само веднъж си искам поръчката?

Ако я има в Suivre mes commandes ----> Toutes mes commandes само веднъж, няма смисъл да им пишеш.

ДА, само веднъж я има Simple Smile
Алекс1, БЛАГОДАРЯ   bouquet

И аз имам същия проблем. Вчера в 2.00ч -3 мейла съм получила #Crazy

# 717
  • София...........
  • Мнения: 955

И аз имам същия проблем. Вчера в 2.00ч -3 мейла съм получила #Crazy

Ха ха ха , тия французите може поръчките да не пращат на време, но от към мейли гледам бая дащни(не съм сигурна в правописа на последната) Wink

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 270
Алекс1 , полата е страхотна, любопитна съм на каква цена беше като я взе ?

# 719
  • Мнения: 5 790
Алекс1 , полата е страхотна, любопитна съм на каква цена беше като я взе ?

9.98 евро.

Общи условия

Активация на акаунт