114 немска тема> хляб и зрелища по (МГ)Мърморански

  • 10 551
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 907
А някой няма ли да попита Зима къде я води мъжа и за изненада уикенда?

# 31
  • Немция
  • Мнения: 6 903
Здравейте, мадами! Днес черпя- защото имам рожден ден! За мен 8-ми март не е свършил, така да се каже!
   по една боза

и по една баклава.

За Татяна не съм сигурна дали пие боза- нали все пак не е израснала в Бг.

Като съм заговорила за бозички- интересно ми е дали вашите деца , които през повечето време са били в ДЕ, пият тази напитка?
Аз чужденец не съм видяла да пие боза- на всички им става гадно , като я видят , помиришат и дори отпият.

Браво на инициативните в Мюнхен! Изглеждате много доволни на снимките! Grinning

# 32
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 707
Бясна съм и направо не ми стигат думи #Cussing out Как може да има такива олигофрени лекари, не знам ooooh! Да се моля за една кръвна картина на малката и да ме правят на луди Close

# 33
  • Мнения: 1 190
bibitka да си жива и здрава   , тези сладкотии ще ги оставя настрана за друг път Mr. Green

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 14:47 от Toni4ka

# 34
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 707
Бибит, зло да те забрави! Да си здрава, щастлива, обичана жена и лека бременност, а после едно здраво и щастливо бебе!

# 35
  • Мнения: 3 521
Бибит, честито. Пожелавам ти много, мног, много слънце  bouquet


На патерица Честит 8ми Март! бъдете щастливи, обичани и уважавани не само на този ден, а и през останалите 364  bouquet .
Голями хубавици са се събрали в Мюнхена-града-голяма, брях!!! Shocked

Тазгодишното ДСДС за мен е нещо подобно на Супер Талант-шоуто с вокално-инструментален монопол. Моят фаворит е също късоносият Даниел, въпреки че и цингането Сара не пее никак лошо.

Бяхме при детският док. Стрептококите са изчистени, но звярът е с кашлица + леко възпаление на ухото и ще си покибичи до сряда домА. Смятам е крайно време да идва слънцето и пролетта. Лако, ама съвсем леко започна да ми писва от болести, да не говорим че шефът ми роди малки кученца като поднесох бележката за още половин седмица отсъствие  Crazy ooooh!.

# 36
  • Мнения: 1 190
А някой няма ли да попита Зима къде я води мъжа и за изненада уикенда?

E, Зима къде те води мъжа ти за изненада през уикенда Thinking аз съм си любопитна

# 37
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Добро утро!  Sunglasses
Какви са тия снимки от 1.9.2005, бе жени?  Joy

Ох датата на апарата ми пак е откачила, сори за което Embarassed

# 38
  • Немция
  • Мнения: 6 903
Хихи, и аз ще попитам Зима къде са я водили? Да не е било на някоя ЗИМнА писта?

Един голям мерсаж за пожеланията! Сърф, твоите слънчогледи направо ме заслепиха- в мрачни дни като днешния такива снимки са добре дошли.

Като гледам как често боледуват малките деца и направо се чудя как се съчетава това с работата? Thinking Бързо оздравяване на Симона!

Гея, за изслеването ти се опъват, защото не е обичайно в ДЕ такова да се прави профилактично. Май ще трябва да си го платиш от джоба, ако настояваш за него. Не се ядосвай за това !!!

Как стои въпроса с о-перките? За 2 летни месеца може ли да се наеме, колко пари ще ми струва? Мога да предложа отделна стая и отделна баня... Това добре ли е като условия? Който има опит с такъв вид помощ, нека се включи моля. Че май това е единствения вариант да направя един-два интензивни курса по немски.
Сбъдваща, о-перка може да наемеш за 2 месеца- стига момичето да е навито за толкова време. Но е желателно да може да се разбирате на някакъв език, защото иначе ти предвещавам комуникативни недоразумения. Собствена стая и баня са абсолютно достатъчни условия за момичето. От ваша страна се очаква да й поемете здравната застраховка, карта за градския транспорт. Т.нар. заплата не знам дали е нараснала във времето, откакто еврото се появи на хоризонта. Едно 250- 300 евро на месец трябва да й се дава според мен.

# 39
  • Мнения: 1 049
Ейй голям купон сте направили в Мюнхен бе, бравос ...  Изглеждате супер!   newsm24

Мате, какво става с щамтиша?? Ние почти оздравяхме и ще гледаме да си наваксаме пропуснатото.. Wink

Bibitka, честит рожден ден и от мен!    newsm59
Мнооого вкусна тази баклавичка излежда  hahaha Моята мома е опитвала боза да пие, ама от чисто любопитство. Иначе не пие. Виж като има баклавичка или баничка е пьрва на масата .. newsm64

# 40
  • Мнения: 3 521
Тони4ка, сега се загледах в това лечебно гладуване - тази английска сол сутрин как ти понася? Mr. Green

бибитка, мерсаж Hug. За съчетаването не го мисли - аз си буча, но дефакто  не е чак толкова страшно - това в момента ни беше нйа-продължителното заседяване в къщи. Иначе за 2-3-4 дни са пушки Peace.
Ситното не пие боза. Т.е. не е опитвала до момента, но аз като бременна наливах яко и не изключвам възможността да пропие на база пренеталното(така ли беше думата?) и възпитание Thinking

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 15:00 от surfline

# 41
  • Мнения: 48
 Flutter   успях да хвърля един поглед на снимките...супер са тези мадами от Мук    Sunglasses   ако не бах видяла две-три познати физиономии щях да си помисля, че абитюрентките от 2009 са се снимали     bouquet

Бибииииииииииииит,  Tada Tada Tada newsm59 Tada Tada Tada

# 42
  • Мнения: 2 907
Охо, Бибитке, честито! Много здраве, късмет и осъществени мечти!   bouquet

На снимката от Мюнхен не мога да идентифицирам нито един човек. Това нови майки ли са?

# 43
  • Мнения: 1 687
.bibitka.  Честит  Рожден Ден и от мен.

Да си жива, здрава, обичана и едно сладко пухкаво бебче когато му дойде времето.
Вики никога не е пила боза, макар че е израснала в България. Банички яде, но когато е на кеф.

# 44
  • Мнения: 3 521
На снимката от Мюнхен не мога да идентифицирам нито един човек. Това нови майки ли са?

Аз идентифицирах дианджели, Петка и Шоши Embarassed...А дамата най-дясно на втората снимка прилича страшно много на една моя бивша съученичка Thinking

Общи условия

Активация на акаунт