Отговори
# 30
  • Мнения: 1 586
nikol7972 - направо ни хвърли в трета глуха "Бе я бегайте си пиите кафето на друго място бе"  (To see this picture please visit...) Peace Мир, мир, мир...само се шегувам  Hug  Laughing
Puhibg - Поради известно стечение на обстоятелствата съм разсъждавал много по въпросите, които те вълнуват. Въпреки това - незнам ... всичко е много индивидуално. Аз лично подкрепих една приятелка да използва донор  и не намирам някакви морални причини срещу това. Ако това е пътя към щастието ти не се колебай. Но е ужасно трудно да вземеш такова решение според мои наблюдения и ти стискам палци...
Човек лесно се плаши от годинките, но е добре не само те да са фактор при взимането на такова решение. Може би, ако пишеш повече, тук различните гледни точки на хората ще ти помогнат да решиш как да постъпиш  Hug
Пуканчице - 'айде някоя по-здравословна новина от теб де  Praynig Моля!!!
Аз съм много куц фотограф. Някой неща просто се получават. Не разбирам нищо от фотография или поне не достатъчно за да помогна на някого. Чета от време на време някакви книжки за фотография, но по скоро за идеи отколкото за трупане на практически умения. Иначе редовно чета ей тази страничка във форума:
Фотография
Не съм писал, но редовно чета и там ми се струва, че има хора, които с радост ще ти помогнат. Надявам се. Иначе nick-a ми в skype е tomychukalata. С удоволствие бих ви помогнал, ако съм в състояние  Hug
Абе защо не се обаждате, че вече съм "Ентусиаст"?!? Дори не можах да го отпразнувам подобаващо - чак сега забелязвам  Laughing Вече мога да пиша и в други забранени за мен теми досега - да въртя търговийка и да правя реклама на бъдещата си туристическа фирма  Mr. Green

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 12:46 от ARGHT...

# 31
  • Варна
  • Мнения: 756
Ах ти ARGHT  smile3513 шегуваш се значи? Ами да вземем някой ден да се съберем на истинско кафе.То така със снимки не е интересно.Предлагам да се видим някъде по средата  Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 1 586
...Предлагам да се видим някъде по средата  Joy Joy Joy
spam2 oops Къде по средата  newsm78 Ние нищо чудно да сме комшии и ежедневно да си правим кални номера заради шум посреднощ или заради оцапано пране  Laughing Mr. Green Laughing
Варна не е голям град  Hug
Ама тя твоята снимка истинска ли e? Аз малко съм наплашен от интернет и  взех моята от един каталог на Бургаския затвор Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 13:04 от ARGHT...

# 33
  • Варна
  • Мнения: 756
Хахахах Arght голям образ си  Joy Joy Joy Да наистина Варна не е много голям град.Аз и без това не съм родом от тук, че да ти се обидя.Ама по добре от София де  newsm78. Не разбрах какво те притеснява моята снимка! hahaha

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Цитат
Ама тя твоята снимка истинска ли e? Аз малко съм наплашен от интернет и  взех моята от един каталог на Бургаския затвор


Ахахахах.Е тва твойто чуство за хумор ме резбива всеки ден. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 586
Ахахахах.Е тва твойто чуство за хумор ме резбива всеки ден. Mr. Green
Нали трябва и да се усмихваме в този живот, ако ще и той да не спира да ни се зъби. И на него не му е лесно - 'що трябва да го плашим с грозни гримаси?!? Дори и nick-а ми е измислен с чувство за хумор по повод това, което преживяваме от месец насам  Sad

Не разбрах какво те притеснява моята снимка! hahaha
Ами притеснява ме, разбира се - само аз ли съм грозничък в тази темичка  Weary smile3560 . Понякога се шегувам без да влагам специален смисъл в думите, но общо взето се опитвам да не "словоблудствам", макар че не ми се отдава лесно  Crazy

# 36
  • Варна
  • Мнения: 756
Не знам защо си мислиш че си грозен  newsm78. Даже напротив голям си симпатяга #Crazy

# 37
  • Мнения: 419
Яяя, да видя аз какво става тук?!?  #Crazy newsm78  #Cussing out
Няколко часа ме нямаше и едни кафета се пият, бонбони се ядат, снимки се обсъждат, за срещи се говори, комплименти се разменят...  newsm12
Ауууу, на флиртове ми намирисва – то няма лошо де, ама що без мен?!?  newsm03
Шегувам се, развеселихте ме, днес ми е много натоварено, след като ви изчетох, имам сили да продължа работния ден.  atwork
Целувки за всички!  Kissing Heart

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Цитат
Няколко часа ме нямаше и едни кафета се пият, бонбони се ядат, снимки се обсъждат

Мдаааааа, а аз реших да ви изпържа кюфтета за довечера. Mr. Green

и за да не ви приседнат

# 39
# 40
  • Мнения: 13 813
Здравейте ненагледни мои
адски интересна стана темата. толкова неща се обсъждат не съм ви чела от вчера и гледам сте дискутирали много интересни неща.

Първо започвам от Ванхорне. Много ме стресна с онова изказване- "някой да не ме просвети". Ние очакваме твоето мнение по въпроса като на някой, минал през това. Смятам че никой няма да те просвещава... Освен това ми прави впечатление в последно време си една такава тиха немногословна и рядко влизаща. Аз лично се сещам за две причини. Много бих искала да е първата, но се страхувам да не е втората. Дано именно аз не съм те засегнала аз с нещо. Ако е така извинявай - на моменти нещо комуникацията ми убягва - сигурно е от стреса ...

На Мили искам да кажа че от два три месеца купувам от Метро на Липтон - Green tea with Orient Spice Flavour. Не знам какви са Ориенталските билки в него, но си е за мен зелен чай с мента- божествен е. Точно за сервизите дето ни черпиш от тях. Опитай, а като знам че качеството на един и съща чай в ЮК и при нас е доста различно- трябва да ти допадне.

За емиграцията искам да споделя че стигнах до извода че винаги е добре човек да не живее с "АКО"-та. Това "ако бях" прави нещата винаги да изглеждат по-привлекателни отколкото биха били според мен в действителност. На нас съдбата ни подари този шанс в тежък момент за нас в БГ и ние се възползвахме (NY, USA) . Мястото е невероятно космическо, животът е различен, всичко е направено за човека и неговото удобство, в един момент след няколко години обаче предпочетохме да се върнем, по много много причини ( не материални разбира се). Там се живее прекрасно но не е България. Тук има простотия но си е мило българско и родно. От тогава ходим в NY само на екскурзия. Ето това е начина който яз предпочитам. На екскурзия бих отишла навсякъде, но се връщам тук...И ние си мечтаем на старини , с малка къщичка на някое забутано място , на брега на морето в бг....

Прочетох и поста на Puhibg. Колко тъжна история...
Мила Пухи, въобще не съм сигурна че някой от нас може да те посъветва нещо в тази повече от деликатна ситуация.
мога да споделя само че редът ти
  Много мислех за донор, но предпочетох познат, за да има детето баща. Дали пак да мисля за донор. Просто не знам вече. Нямам и сили.
у мен лично предизвиква размисли.

Дали познатия е принципно готов да стане баща .... дали иска да стане баща ....Защо му е на детето баща който не иска да е баща и дали някой е съгласен да има дете ако не иска да живее с майката ...дали безличния донор в този случай не е по-добър баща и дали този когото все някога ще срещнеш ( защото всеки от нас си има определена съдба ) няма да те обича  толкова че да е баща на детето на което всъщност не е баща ...

това е за сега че станах многословна.
Целувам ви и ви желая лек ден

П.С. Забравих само да спомена - за емиграция - че не смятам ситуацията в която любовта те фрасва по-главата и те кара да отидеш на другия край на света. за емигриране. Тъй че Рея, Ванхорне, Мили - какви емигрантки сте вие ..

P.P.S - На Прасковката със закъснение - да ти е жив здрав рожденика - да е повод за гордост и умиление
  bouquet

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 17:23 от _re_ge

# 41
  • Мнения: 1 169
Цитат
Първо започвам от Ванхорне. Много ме стресна с онова изказване- "някой да не ме просвети". Ние очакваме твоето мнение по въпроса като на някой, минал през това. Смятам че никой няма да те просвещава... Освен това ми прави впечатление в последно време си една такава тиха немногословна и рядко влизаща. Аз лично се сещам за две причини. Много бих искала да е първата, но се страхувам да не е втората. Дано именно аз не съм те засегнала аз с нещо. Ако е така извинявай - на моменти нещо комуникацията ми убягва - сигурно е от стреса ...

регенце ти най- малко би могла. Миличка толкоз съм щастлива, че те има. Както ти казах и преди- винаги когато задам въпрос те чакам с нетърпение да отговориш. Чета те с огромно удоволствие. Ти си слънчицето на тази темичка.   love001 newsm51  love001

Обичам темичката страшно много. Бях изключително много заета. Просто нямам време. Това е първата причина. Втората (признавам без бой) е че се улавям как се вманиачавам в мисълта за бебче и не мисля трезво. Хормоните уж ОК, но тялото ми реагира негативно. Вглеждам се, чета и в главата ми става абсолютна каша. Обещах си да се отпусна, спрях да чета и препрочитам- кой и какво. Това се отрази също и на работата ми. Четейки и мислейки за това нон стоп изоставам със важни задачи. Трябва да наваксвам много през почивните дни. Съответно домочадието се сърди. И така.

За емиграцията- при мен е по желание и след това съдба. Обичам Родината си много, но държавата не особено. Винаги и с гордост казвам, че съм българка. Това, че живея тук не означава, че съм предател. Просто живота се стече така, че по- бързо и лесно се реализирах тук. После дойде и семейството. Хапана за това доста пъти и може би затова реагирах така. Няма вече. Не съм обидена на никой за нищо  Wink ОБИЧАМ ВИ и ви прегръщам сииилно Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 510
Може би навън човек по лесно се реализира .Ние също сме се замисляли за това тъй като в малкия град няма кой знае каква реализация .Но с въздрастни родители малко дете и живот и здраве бебе накъде в чужбина.Аз като си помисля само че поквартири трябва да живея и ми призлява.Явно осарявам това е. hahaha

# 43
  • Мнения: 1 169
Забравих да кажа.
От месец взимам това:

http://www.springvalleyherbs.com/catalog/item/390/Organic-High-L … gnan-Flaxseed-Oil

Ето и малко инфо:
http://thefertilityshop.com/catalog/product_info.php?products_id=189

Ще ми е интересно да чуя вашето мнение.

# 44
  • Мнения: 84
Много сте мили, че ми отговорихте ARGHT , re_ge  и останалите. Благодаря. Знам, че е деликатна ситуацията и едва ли някой може да даде съвет....Пак ще се мисли, умува, решава и така...ARGHT,  тази твоя позната какво мисли постфактум?
re_ge, този човек си мисля е нещо доста повече от донор, смятам, че ще бъде много добър баща, иска дете и се надявах, че може би нещата ще се развият естествено по-нататък. На 40 човек е много по-предпазлив към парньора, очаква различни неща, в сравнение с преди 20 години.
По въпроса за емиграцията - за мен това е въпрос на приоритети ( разум) и усещания ( чувства). При емигрантите за мен са преобладаващи приоритетите. Не искам с това за засягам никого. Понякога  тези приоритети са много, много сериозни като аргумент. Не го казвам в лошив смисъл. Аз съм от втория тип. Върнах се след много години. Но мисля, че при всеки е доста индивидуално това решение.

Общи условия

Активация на акаунт