Седмичен фотошопски конкурс 09.03 - 13.03.2009

  • 3 091
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 388
Имам въпрос към задача 1: разрешено ли ползването на готова реклама към която само да се прибави работната снимка? тъй като това е направено в #2  http://eduardobra.deviantart.com/art/Sony-Ericsson-W880i-62636891

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 22:10 от leni_vas

# 31
  • на село
  • Мнения: 1 028
как беше входа към сайта че го забравих?

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Имам въпрос към задача 1: разрешено ли ползването на готова реклама към която само да се прибави работната снимка? тъй като това е направено в #2  http://eduardobra.deviantart.com/art/Sony-Ericsson-W880i-62636891

Не смятам, че използването на нещо вече готово и слагането на модела от работната е форма на креативност или изкуство.
Разбира се, изглежда страхотно, но все пак някой друг се е потрудил затова.
Така че - моля, не използвайте готови реклами на телефони, към които да сложите симпатичната госпожица от работната Simple Smile
Конкурсът е за забавление, усъвършенстване на познанията, техниката, развихряне на креативното мислене и т.н.
Направете нещо свое и му се радвайте, за да му се порадваме и ние Simple Smile

П.П. Не знам на кого е номер 2, но ще помоля или да го редактира или просто няма да бъде допуснат до гласуване. Съжалявам, но няма да бъде честно спрямо останалите.
Това че няма ограничения в задачата е за улеснение на участниците - да представят своето виждане без налагане на рамки, а не да покажат труда на някой друг.

# 33
  • София
  • Мнения: 7 242
Някоя добра модераторска душа няма ли да ковне темата, че я издирих чак на 3 стр.

как беше входа към сайта че го забравих?

име: mamite08 парола:mama

# 34
  • Мнения: 2 270
Minerva -по добре добави в условието,че е задължително да са показани работните файлове.Иначе оправия няма Joy

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Направила съм Работна папка към "Реклама на GSM".

Моля всички, които са публикували творби в тази категория да добавят поне два работни файла на този адрес:


http://mamite08.multiply.com/photos/album/128/128

# 36
  • Мнения: 388
Хайде да извадя темата малко напред. И тази седмица нали съм черната овца... Нов въпрос: нали условието в задачка 5 е: "Изберете красиво цвете и го преобразувайте по интересен и атрактивен начин!"... Е, в #7 и 8 не виждам цвете. Не ми се сърдете, но нали трябва да се спазват условията на конкурса.

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 18:27 от leni_vas

# 37
  • София
  • Мнения: 771
По задача номер 2 - плаката за фризьорски салон, има ли ограничение за портрет или ландскейп или може и двете?

# 38
  • Варна
  • Мнения: 893
Хайде да извадя темата малко напред. И тази седмица нали съм черната овца... Нов въпрос: нали условието в задачка 5 е: "Изберете красиво цвете и го преобразувайте по интересен и атрактивен начин!"... Е, в #7 и 8 не виждам цвете. Не ми се сърдете, но нали трябва да се спазват условията на конкурса.

едното е кълнове на слънчоглед до колкото виждам, другото е от месоядните растения....
мен друго ме тормози - не мога да разбера какво трябва да е номер 5  newsm78 самия предмет нещо не мога да го асимилирам Thinking

# 39
  • София
  • Мнения: 7 242
По задача номер 2 - плаката за фризьорски салон, има ли ограничение за портрет или ландскейп или може и двете?
Всичко може, няма ограничения Grinning

# 40
  • Мнения: 388
....мен друго ме тормози - не мога да разбера какво трябва да е номер 5  newsm78 самия предмет нещо не мога да го асимилирам Thinking
и аз не го разбирам - гледах работната, гледах колажа... Thinking

# 41
  • Варна
  • Мнения: 893
малко ми прилича на онея лампички дето се слагат в земята, за осветяване на пътеки и сгради, ама ако е такова-цветятя вътре не ми се вързват Thinking

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Хайде да извадя темата малко напред. И тази седмица нали съм черната овца... Нов въпрос: нали условието в задачка 5 е: "Изберете красиво цвете и го преобразувайте по интересен и атрактивен начин!"... Е, в #7 и 8 не виждам цвете. Не ми се сърдете, но нали трябва да се спазват условията на конкурса.

Не зная на кого са творбите, но Лени всеки сам си има представа някаква за цвете, а такова и в двете има- в едната са кълнове, които аз приемам за цвете, а в другата пак капака е от домашно саксиено цвете, което не зная обаче как се казва. Нека не издребняваме чак толкова  Naughty

# 43
  • Мнения: 388

Не зная на кого са творбите, но Лени всеки сам си има представа някаква за цвете, а такова и в двете има- в едната са кълнове, които аз приемам за цвете, а в другата пак капака е от домашно саксиено цвете, което не зная обаче как се казва. Нека не издребняваме чак толкова  Naughty

Съгласна съм, че всеки има различно виждане. Извинявам се, ако съм създала такова впечатление, но не мисля, че издребнявам, просто приех условието буквално - "красиво цвете". Аз съм новак, но от предишните конкурси останах с впечатление, че условията трябва да се спазват точно...

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 13:27 от leni_vas

# 44
  • Монтана
  • Мнения: 220
Записвам се и аз в темата.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт