Седмичен фотошопски конкурс 09.03 - 13.03.2009

  • 3 092
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Може би проблема идва от там, че съм уточнила красиво цвете. Всъщност, ако се загледате в дадените примери, ще видите, че дори в тях има микрофон направен от ягодка..... /която не е цвете/. Не се хващайте за думата. Разбирайте го най-общо растение.
Тази задача не съм я мислила аз и може би все пак е редно автора да каже какво точно се изисква. Аз просто разсъждавах над дадените примери и стигнах до този извод.

И още нещо - довечера не знам, дали ще съм на линия да си пусна анкетата  newsm78 Направила съм темата, ако някой има желание да я пусне вместо мен..... Praynig Разбира се, ще трябва да се добавят нови рамки, ако има постнати такива...

Другия вариант е, да си я пусна, като се приберем към 21...., ако не е проблем

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 16:22 от Здравка Желязкова от село Стомана

# 46
  • Мнения: 203
Никки, благодаря ти че се погрижи и за моята задача.  bouquet
А, колкото до това дали задължително трябва да е "красиво цвете"- НЕ! Всеки намира красотата в различни неща. Нарочно не съм поставила ограничения, за да може всеки да покаже собственото си виждане без да попада в ограничителни рамки. Поздравления за всички взели участие има много добри попадения. Браво, момичета Hug

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Арабела пуснах я  Peace

А, какво става с останалите две анкети на Лекси и Мадгърл? Ако трябва и тях да пускам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт