Koлко време след като родите и се приберете с бебо искате гости?

  • 5 028
  • 129
  •   1
Отговори
# 120
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И двете ми бебенца са зимни, аз лично се притеснявах от грипове и зарази, но моите близки някак се съобразиха и не ме тормозеха.
Но най-добре наистина да ти оставят време да свикнеш с бебчо и да се настроиш за новият начин на живот, просто има време за гости  Hug

# 121
  • Мнения: 3 372
Сигурно поне месец няма да искам гости, ама едва ли ще ми се сбъдне Crazy Надявам се поне на 15 дни

# 122
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Сигурно поне месец няма да искам гости, ама едва ли ще ми се сбъдне Crazy Надявам се поне на 15 дни

Ами според мен само от теб и мъжа ти зависи.  Wink Моя баща беше много напорист, без да го каня, той даже отпуска щеше да си взима за да ни помагал?!  Crossing Arms #Cussing out А аз мразя гости от какъвто и да било вид, еле пък когато тамън съм се прибрала от родилното. Казах му го ясно в прав текст, той се цупондри, ама в крайна сметка гостито му беше от родилното до вкъщи и веднага си тръгна. Първите ни гости, дойдоха за погачата (на 40тия ден). Много успешно използвах тази "бабина девитина" в смоя полза!  Mr. Green
Иначе с хора се виждахме навън без проблеми. И сега общо взето така процедираме. Гости много рядко приемаме.

# 123
  • Мнения: 137
Да си призная мойте гости дойдеха веднага и ми беше приятно.

# 124
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Не знам , но моите познати се съобразяват много и се канят да идват на бебе след 40я ден. Бебчето ми е на 16 дена и хич не ми е до гости. Е малко ми е скучно само в къщи , но от работа не ми остава време за друго.

# 125
  • Мнения: 998
Ужасно е в началото постоянно да става хан от придошли гости.
Свекърва ми и свекър ми бяха нанесли при нас докъто бях в родилното и то без да подозирам,
детето ми е родено през ноември-навън грипове и чудесии и при новородено дете-талази от
баби и прабаби.Направо незнам вторият път как да им се каже ,че няма нужда от толкова
гости,може би ще ми се налижи да не съм толкова деликатна.

# 126
  • Мнения: 3 372
Сигурно поне месец няма да искам гости, ама едва ли ще ми се сбъдне Crazy Надявам се поне на 15 дни

Ами според мен само от теб и мъжа ти зависи.  Wink
Ами то така или иначе живеем с свекитата в една къща, на майка си и сестра ми няма как да откажа да дойдат и то си се събира народ Crazy Дано по-далечните роднини са по-съобразителни и не проявят желание да дойдат толкова рано, че аз не мога да им откажа Tired

# 127
  • Мнения: 237
ние също им казахме, че са добре дошли бабите за  помалко на гости, ама да ми висят по цял ден на главата няма нужда, а пък дядовците те си знаят!
Аз родих със секцио, но се чуствам добре и си се справяме сами с мъжа ми
А други гости също приемаме, но се дразня ако не са се обадили за разрешение и предупреждение

# 128
  • Мнения: 5 026
Поне 2 седмици.

# 129
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Готова се чувствах по всяко време  Laughing . Никога не са ми пречили гости, нека си идват хората, какво ми пречат  Laughing . Освен това няма да му дишат в лицето. Който е дошъл по далеч. То е бебенце все пак, макар че е прекалено спорен въпроса при положение, че бебето е напуснало стерилната среда, от какво го пазим изобщо. Аз пък дори предпочитам да има хора около мен постоянно, защото това усамотяване с бебето ме кара да откачам  #Crazy .

Общи условия

Активация на акаунт