Кухни - 20та тема

  • 47 603
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Момичета, опитах се да направя едно проектче с ALNO,
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=355936
Моля ви за мнения особено за цвета на плота и плочките/гърба (засега мисля с гръб да пробваме)
Стените вече са жълти (минерална мазилка, топъл цвят се получи) и подът в кухненската част е с теракот (на нещо като бяло, напръскано с кафеникаво-червено) - тези неща ще ми е по-трудно да променя. На картинките се вижда един канал, който също е жълт, но не успях да го накарам да стане жълт. Голямата жълта колона вдясно на първата картинка е комин, а мястото, от което "се гледа" е "трапезарната" част с паркет и не мога да я ползвам за кухненски урдеи и шкафчета. Зад "гърба' на наблюдаващия има прозорец. Вратата до хладилника е всъщност кафеникава плъзгаща врата към хол, която в някакъв момент ще сменя с може би стъклена, но не точно сега (не можах да я докарам с ALNO-то)

# 226
  • Мнения: 249
Здравейте, реших да покажа и моята кухня http://www.snimka.bg/album.php?album_id=356211&pid=11203964
дано да ви хареса.

# 227
  • Мнения: 780
Здравейте  Hug
spav , кухнята ти цвят калвадос ли е ?
До края на другата седмица ще покажа и моята - вторник - сряда ще я монтират / ама докато махнем старата  #Crazy
Започнахме я от краката към главата / пусти му и мерак / - сега ще сложим кухнята , след това дограмата , гипсокартона и накрая паркета  Mr. Green и това от моя акъл  Embarassed

# 228
  • Мнения: 249
Само корпуса на кухнята е калвадос,вратичките са жълта и червена ница.

# 229
  • Мнения: 2 724
spav, честита кухня ,с удоволстние да си я ползвате   bouquet!
Много приятни цветове, големичка ми се вижда кухнята ти . Grinning
Момиче ,честито и на теб   bouquet,страхотно се е получило ,наистина с белия цвят може да се експериментира.
Ние сме направо за бой  newsm66,кухнята ми е готова ,но ние не сме  ooooh!...

# 230
  • Мнения: 560
SPAV,   жестока кухня!   bouquet    Всяко кътче пространство е оползотворено.  Много ми харесва.   Мноооого вкусни неща да сготвих в нея.          bouquet

# 231
  • Мнения: 533
SPAV,Момиче със здраве да си ги ползвате, много хубави моменти да преживеете в кухните си! Hug

# 232
  • Мнения: 1 305
SPAV, Момиче и двете кухни са много хубави с здраве да си ги ползвате. Splav цветовете на кухнята ти са много хубави и свежи  Peace

# 233
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Spav, Момиче, страхотни кухни. Със здраве да си ги ползвате! Признавам си, че залепнах за екрана на монитора докато разглеждах кухнята на Момичето.

# 234
  • Варна
  • Мнения: 975
Момичета имам един въпрос към вас.Моята кухня е правена преди 4г.,тогава не бях предвидила място за миялна машина,сега за да се вгради машина ще трябва да се прекрои цялата долна част.Че на въпроса:имам място върху  плота от страни на мивката за малка миялна 5-6 комплекта,дали ще е удобна за ползване като се има в предвид че ще е високо?плота е на 90см.височина.

# 235
  • Мнения: 249
Elena имаш ли възможност да снимаш кухнята,за да добием представа.

# 236
  • Варна
  • Мнения: 975
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=356406   spsv,това е кухнята,ако имаш някаква идея ще съм много благодарна.

# 237
  • Мнения: 2 724
Елена, под мивката няма ли възможност да се освободи място?
Доколкото разбирам ,искаш да сложиш миялната върху плота над пералнята, така ли е ?
Този вариант на мен не ми харесва ,ще загубиш място от плота, а той си е необходим ,освен това няма да стои добре ,така мисля аз  Peace.

# 238
  • Мнения: 2 100
Елена, на теб няма да ти остане никакъв работен плот така  Confused Пък и няма да изглежда добре - много претрупано ще стане. Ако има вариант да сложиш другаде пералнята (в друго помещение) и на нейно място да сложиш съдомиялна ще е добре. Или пък под мивката. По принцип ще ти е удобно, все пак е малка. Но си помисли добре  Peace

# 239
  • Мнения: 198
spav, кухнята ти е супер, това са и моите любими цветове за кухня  Hug
коя фирма ти я прави?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт