Кухни - 20та тема

  • 47 574
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 464
Елена, а не може ли да махнеш пералнята (да я преместиш в коридора или в банята), а на нейно място да сложиш съдомиялната?

# 241
# 242
  • Варна
  • Мнения: 975
Благодаря ви момичета,и аз си мислех че доста ще се претрупа ако я сложа отгоре.Пералнята няма къде да преместя понеже коридора е дълъг но тесен ,а и ще е проблем свързването към ВиК.Ще трябва да се разделя явно със шкафовете под мивката,въпреки че не ми се искаше.

# 243
  • Русе
  • Мнения: 1 854
Момичета, опитах се да направя едно проектче с ALNO,
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=355936
Моля ви за мнения особено за цвета на плота и плочките/гърба (засега мисля с гръб да пробваме)
Стените вече са жълти (минерална мазилка, топъл цвят се получи) и подът в кухненската част е с теракот (на нещо като бяло, напръскано с кафеникаво-червено) - тези неща ще ми е по-трудно да променя.

Моята кухня е в същите цветове,стените са жълти,а шкафовете са червени.Можеш да си подбереш за цвят на плота и гърба такъв,който да е подобен на терикота,щом той ти е даденост/дано си ме разбрала,че така го обясних  Grinning /.При мен е така и не е лошо.Можеш да го направиш и сив както си показала.Каквото и да си избереш като цвят важното е на теб да ти харесва.Успех!

# 244
И аз да се похваля,стигнах до поръчката на кухня. Спрях се на малка фирма- мебели Антик от Варна. Моля ,ако някоя варненска мама има впечатления от тях , да ги сподели с мен.

# 245
  • Мнения: 299
Елена, видях снимките, които си дала. На последната снимка се вижда, че до пералнята от дясно имаш отворено място, не може ли да сложиш там една миялна с ширина 45 см. За съжаление не се вижда как продължава стената, но ако имаш място там, мисля, че ще е най-добре.

# 246
  • Мнения: 178
Присъединявам се към мнението на Лизи. Ще стане най-безболезнено ако разстоянието позволява.

# 247
  • Варна
  • Мнения: 975
За съжаление там няма да е удобно момичета,има врата към коридора,и ако до пералнята наредя и съдомиялна ще се получи мн.претрупано от към ел.уреди.Почти прежалих шкафа под мивката,тази вечер и с половинката го обсъдихме.

# 248
  • Мнения: 249
Цъфка ,кухнята ми е прави мъжът ми ,той с това се занимава.

# 249
  • Мнения: 185
Момичета имам един въпрос към вас.Моята кухня е правена преди 4г.,тогава не бях предвидила място за миялна машина,сега за да се вгради машина ще трябва да се прекрои цялата долна част.Че на въпроса:имам място върху  плота от страни на мивката за малка миялна 5-6 комплекта,дали ще е удобна за ползване като се има в предвид че ще е високо?плота е на 90см.височина.
elena, оптималното решение на твоя проблем, е миялна машина за вграждане 45см ширина, ще трябва да се лишиш от чекмеджетата вляво от мивката. от снимките се вижда, че шкафът под мивката ще трябва да се преправя, дано поне успееш да запазиш плота / жалко, че не виждам размерите / .

# 250
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Момичета, опитах се да направя едно проектче с ALNO,
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=355936
Моля ви за мнения особено за цвета на плота и плочките/гърба (засега мисля с гръб да пробваме)
Стените вече са жълти (минерална мазилка, топъл цвят се получи) и подът в кухненската част е с теракот (на нещо като бяло, напръскано с кафеникаво-червено) - тези неща ще ми е по-трудно да променя.

Моята кухня е в същите цветове,стените са жълти,а шкафовете са червени.Можеш да си подбереш за цвят на плота и гърба такъв,който да е подобен на терикота,щом той ти е даденост/дано си ме разбрала,че така го обясних  Grinning /.При мен е така и не е лошо.Можеш да го направиш и сив както си показала.Каквото и да си избереш като цвят важното е на теб да ти харесва.Успех!

Благодаря за мнението, *sve*! Имам някакъв спомен като че ли съм виждала снимки на твоята кухня, но може и да греша... може ли линкче, ако имаш все още качени някъде?

# 251
  • Русе
  • Мнения: 1 854
Благодаря за мнението, *sve*! Имам някакъв спомен като че ли съм виждала снимки на твоята кухня, но може и да греша... може ли линкче, ако имаш все още качени някъде?
Разбира се,няма проблем.....дано ти хареса.
Заповядай  Grinning    http://snimka.bg/album.php?album_id=336919

# 252
  • Мнения: 185
за плот и стена опитай цвят "алхамбра-светла" .

# 253
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Какво ще кажете за този цвят за плот и гръб: http://www.kuchyneinterier.sk/obrazky/w1.gif
(за шкафчета бордо, стени - жълти, теракот - бежово, напръскано с кафяво-червеникаво)

# 254
  • Мнения: 780
Здравейте  Hug
Само да се похваля , че кухнята ми е в къщи и утре ще я монтират newsm44

Общи условия

Активация на акаунт