Кухни - 20та тема

  • 47 520
  • 290
  •   1
Отговори
  • Мнения: 672


19-тата тема
18-тата тема
17-тата тема
16-тата тема
15-тата тема
...хеЙ ДЕвойки, влезТЕ в ЦАРСТвото на КУХните и направЕТЕ неЩО крАСИвО - 14
...хеЙ ДЕвойки, влезТЕ в ЦАРСТвото на КУХните и направЕТЕ неЩО крАСИвО - 13 
СлЪНЧеви кУХни - да ГИ наПравиМ какТО са в МечТИте НИ - 12 тЕма
СлЪНЧеви кУХни  - да ГИ наПравиМ какТО са в МечТИте НИ-11тЕма

...лЕтни, слЪНчеви и инТЕРЕСни куХНИ - часТ 10
в ЦВЕтове от нюанси на ДЪга КУХНЯ направи-и на приЯТЕЛ вкуСна манДЖА ти сготВИ - номеР 9
ЧЕРВЕна, бяЛА или синЯ - кухНЯТА Ми е лЮБИмА...8-ми брОй
ЛюБИМАта куХНЯ преОБразИ и на МЪжа чеРПака Ти врЪЧи
ПРОСторНИ, наШи ЛЮБими КУХНИ - 6-та теМА
..... ПреКРАсни и удОБни куХНИ.....5-та темА
КрасИви, иЗЯЩни и ЦВЕтни куХНИ - наслаЖДавайТЕ им СЕ, 4 чаСТ
ТрЕТА кухНЕНСка, обРАЗоватеЛНА
ВтоРА кухНЕНска теМа
тУК Е първата темичка




Кухненски материал

ПДЧ - Плоча от дървесни частици /талашит/. Известно е прилагането на формалдехидни смоли като свързващи

вещества при тях, макар, че в много страни е забранено. Внимавайте с некоректни производители. Днес се

произвеждат плочи от дървесни частици от така наречения Клас Е 1, които се считат за безопасни. Плочите от

Клас Е 2 отделят по-голямо количество свободен формалдехид и се използват само с допълнително повърхностно

покритие.
 
МДФ - от Medium Density Fiberboard - плоскости съставени от дървесни влакна, споени под високо налягане със

специални смоли. Добра влагоустойчивост.

Фирма за интериорни врати

Варна -  Дорис - ул.Марин Дринов (до медицинския университет) - тел.610-979

Механизми, аксесоари и материали за кухня

Тека
Булфурнир
ДИКАМ Д
Бланко
ВРВ ДИЗАЙН
Италтерм
КЕНТ ИМПЕКС
Мебели инфо
Viva
Магнолия
Como


Кухненски плотове


Кухненски, работни плотове
Кухненски, работни плотове
Salex
kronospan


Кухненско обзавеждане

mebel-m
Порталът на българските потребите на мебели
Rapidgroup
Интериор 46
Никром Мебел
Stefanystyle
Negova Style
Casa Design
Лабиринт
BMD furniture (Пазарджик) - изработка на маси, столове - интериор BMD furniture


ТЕКА - Малкия свят на мебелиста
Италиански мебели от record-bg
Технически мрамор
Mебелна фабрика Лем комерс
Жилищно обзавеждане
Обзавеждане на дома
RСтил


Програми за За лесно създаване на 3D цветен модел на мечтаната кухня

ALNO AG Kitchen Planner,
немски, английски езици
Kichendraw

Има я в Downloads.bg с регистрация


Пердета за кухня

1,2,3,4,5,6 от Спаска


фирма РОСИ - складове за дървен материал и разкрой аксесоари от метални изделия и др.

Домакински електроуреди

BOSCH
БЪЛГАРСКИЯТ САЙТ ЗА МАРКОВА ЕЛЕКТРОНИКА
leksgroup


Маси и столове за хранене

The best furniture
Интерседа


# 1
  • плевен
  • Мнения: 644
Май съм първа тук.Въпреки че си показах моята кухня в предишната тема ще следя с интерес Peace

# 2
  • Мнения: 301
Момичета кухнята ми е монтиранаааааа newsm44 newsm44 newsm44
На мен ми харесва
Снимки ще кача после
Хората бяха страхотни педанти

# 3
  • Мнения: 3 830
Слагайте повечко снимки... Wink Харесва ми да гледам интересни решения и идеи.

# 4
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Благодаря ви много момичета, някой ме питаше за вратите казват се бял акрил, а плота съм забравила ще питам мъжо като се прибере. Лампичките са от фирмата която я монтира и не знам от къде са, но съм ги виждала на доста места. Иначе съм много доволна от качеството и от цената, която не е без значение. Отново бих си викнала същата фирма за спалнята. Малка фирма с качество и добри цени.

# 5
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Да ви държа под око  Wink
plami_a - хубава кухня  Peace
мама-нат..мерси за новата тема  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 305
Ето ме и мене тук  Simple Smile

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Eeeeq в тази тема вече живот и здраве и аз ще показвам  Laughing
Току-що ми се обади майсторът на кухнята ни, че е готов със сметките и чертежите,  дра обсъждаме и започва. Ура!

И моите вратички май ще са акрил - поне само горните  Praynig

# 8
  • Русе
  • Мнения: 1 826
mama_nat и аз благодаря за темата,ще я следя с интерес въпреки че вече имам нова кухня...не си ми я показала в линка,но нищо  bouquet
plami_a,много ми харесва кухнята ти Hug
Zoq и твоята ми харесва,много е уютна Hug

# 9
  • Мнения: 1 305
Момичета моля помагайте, някъде по снимките бях видяла,че някоя от вас си беше купила сушилник за чинии окачен за гърба на кухнята. Аз искам също да ми е така сушилника, но в три каталога гледам един и същи сушилник а няма тавичка за отцеждане отдолу. Заради малкото разстояние последно се спрях на мивка която да няма сушилник и ми е важно сушилника да има тавичка, а не мога да си намеря такъв. Много объркано го написах но дано ме разберете. Ако знаете някъде моля за помощ.
А за новите кухни са невероятни са с здраве да си ги ползвате .
Плами моята кухня ще е същите цветове и като видях твоята вече съм сигурна, че ще остана доволна. В последствие кухнята половината ще ми я сглобят до няколко дена, а вратичките ще ми дойдат след 10 дена, ще си има кухня на половина, но вече с малката ние много трудно цял месец се чудим какво да яде друго освен от ДК и пюрета.

# 10
  • Мнения: 4 076
Мивката ще ми е микролен за да не личат проклетите капки,а да знаете някакъв смесител,който да стои по-матов,сатениран или не знам как му казваха,та да се върже с лена?

# 11
  • Мнения: 672
Момичета моля помагайте, някъде по снимките бях видяла,че някоя от вас си беше купила сушилник за чинии окачен за гърба на кухнята. Аз искам също да ми е така сушилника, но в три каталога гледам един и същи сушилник а няма тавичка за отцеждане отдолу. Заради малкото разстояние последно се спрях на мивка която да няма сушилник и ми е важно сушилника да има тавичка, а не мога да си намеря такъв. Много объркано го написах но дано ме разберете. Ако знаете някъде моля за помощ.
А за новите кухни са невероятни са с здраве да си ги ползвате .
Плами моята кухня ще е същите цветове и като видях твоята вече съм сигурна, че ще остана доволна. В последствие кухнята половината ще ми я сглобят до няколко дена, а вратичките ще ми дойдат след 10 дена, ще си има кухня на половина, но вече с малката ние много трудно цял месец се чудим какво да яде друго освен от ДК и пюрета.

На Лорка е сушилника http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10207288
Има ги тук http://www.kentimpex.bg/catalog.php/action.viewcat/catid.18/page.4

# 12
# 13
  • Мнения: 2 100
И аз съм тук, zoq, много харесвам подобни кухни. Успяла си да дпринесеш за уюта. А оградката веднага предположих за какво е....и в нас си имаме един палавник  Laughing

# 14
  • Мнения: 672
mama_nat и аз благодаря за темата,ще я следя с интерес въпреки че вече имам нова кухня...не си ми я показала в линка,но нищо  bouquet
plami_a,много ми харесва кухнята ти Hug
Zoq и твоята ми харесва,много е уютна Hug

Веднага поправих тая несправедливост  Hug
Крисси, mikys, не мога да отворя вашите снимки, за да ги кача в общото албумче. Иска парола.

Общи условия

Активация на акаунт