помощ проблеми

  • 8 683
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6
към Авторката ,ако нямаше фактора дете бих си тръгнала веднага.
Бих те посъветвала да обърнеш повече внимание на себе си излизай по често срещаисе с хора ако е възможно пращай децата при баби от време на време .  bouquet

# 76
Я...! Аз пък си мислех, че е вулгарно да шпионираш хора през ключалката на тоалетната и да им бъркаш тайно в джобовете...

# 77
  • Мнения: 301
Ина ми мина, ако един мъж те обича само когато си усмихната, немрънкаща и вчесана, то той просто не те обича. Обича някаква лустросана представа за теб, но не и теб. Ако може да те обича рошава в събота сутринта, яхнала прахосмукачката и мърмореща ... те това значи да те обичат. Всеки може да обича принцесата, но тя все някога ще бъде поне за мaлко и болна, и рошава, и нервна.
Към авторката - мисля, че мъжа ти не те уважава. Незнам дали те обича, но не те уважава. Може би и ти имаш вина, защото някак си се оставила на втори план, за да избуташ него. Покажи му, че можеш повече, че не си годна само за домашна прислужница. Работата може би е изход, но ако не го оставяш да те завърти в кръга - сутрин на работа, вечер - домашна помошница. Как точно да му го покажеш - трудно е да се дават такива съвети. Ти си познаваш мъжа, значи ти най-добре знаеш как да го направиш.

# 78
  • Мнения: 6
Когато поведението на единия партньор се промени трайно, логично е другия да стане по наблюдателен.
за едното не е необходимо да надничаш през ключалката,а за парите освен ако не е сляпа и не може да брои претърсване не е необходимо

# 79
  • Мнения: 2 716
ОтЧаЯнА&  смятам, че се чувстваш недооценена. От това следва цялото ти черно отношение.
Сигурно си в дупка.
Ще ти мине.
Ако беше споделила от акаунта, с който си позната тук, сигурно и съчувствие щеше да получиш.

И проблемите ти станаха достояние на целия форум. Чудно как не искаш това да се случва.

Аз ти дадох моето обяснение на положението, в което се намираш. Виж каква вълна от подигравки отприщи.
Явно имаш грешка.

# 80
  • Мнения: X
това, че на 8ми март не е бил с тебе, в съчетание с командировките и лошия секс, ..... , да не казвам голяма дума, но може да има друга, или..... е на път да има
само едно не ми се връзва в картинката, но засега ще го спестя

* сметките се плащат вече и чрез банкомат или интернет.... това за незапознатите... някой да се оправдава, че няма време, щото търчи да плаща сметки, млад прав човек, не бих се съгласила. мен когато не ми стигаше времето да ходя до топлофикация , измислих друг вариант.
** ребром - какво не му достига, липсва ви комуникация, измъква се той, има нещо, категорично. ребром въпроси и да отговаря, да не се скатава.

# 81
  • Мнения: X

....А за сутринта...незнам за какво се подготвя.
Мислиш, че след чикия ще може и по чуждо да ходи? Thinking
Ами може да е съвсем нормално...Не искам да съм лош пророк, но след чикиите мъжете са по издържливи в секса.т.е. ако редовно е на "Направ си сам", то главичката загрубява и при сексуален акт мъжете са по-по-най.
Вярно е, че удоволствието при чикиите е по-голямо,  по-различно и при това, при минимум усилие, но до сега аз лично не съм чула за мъж, който има сексуален партньор и да я кара саморъчно...За мен тези 5 мин-ине са просто отбиване на номер.
Не че не се случва...не винаги сме в настроение, понягога сме уморени и може да се случи, но не и да е рутинна практика.
[/quote]
ето - нещо такова мисля и аз, да, категорично

Общи условия

Активация на акаунт