Сладкиш с ябълки и грис - подходящ по време на пости !!!

  • 75 105
  • 185
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 358
Рефреш мерси за милите думи и се радвам, че ви е харесал сладкиша.
Казваш значи става и с нарязани ябълки newsm78.Че това рендосване направо ми е Mr. Green.Карам който хвана в къщи за тази цел ми ама не винаги ми се връзват на лакомията Mr. Green

# 136
  • Мнения: 924
Хъни - Бъни това стана любимия сладкиш у дома, благодаря ти още веднъж за рецептата  bouquet

# 137
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
 Един от любимите ми сладкиши. Баба ми го наричаше " мързелив щрудел ".  Laughing

# 138
  • Мнения: 433
Присъединявам се и аз към феновете!! Вече няколко пъти го правя, става страхотен!! Днес много ми се дояде, но се оказа, че нямам ябълки, а пък мъжът ми купил тиква-цигулка и сега го направих с тиква... дано е станал хубав, на миризма го докарва отвсякъде утре ще видим и на вкус как е!!

# 139
  • Мнения: 924
didanka и аз съм го правила с тиква , пак е много вкусен   bouquet

# 140
  • Мнения: 4 358
Тези дни отново правих сладкиша.
Тук е с нарязани ябълки а не рендосани

а тук го правих за 6 месеца на моето момченце малко поукрасен Heart Eyes и вътре с локум и стафиди Peace


# 141
  • Мнения: 7 418
Бъни,сладкишчето изглежда страхотно!  Grinning
Честита половин годинка на малчото ти! Да ти е жив и здрав!  bouquet  bouquet  bouquet

# 142
  • Мнения: 1 352
Много ме заинтригува тази рецепта. Тази седмица ще го направя, обожавам ябълко-канелени сладкиши.

# 143
  • Мнения: 168
Знам този сладкиш от доста години, но само майка ми го правеше. Сега като видях тук рецептата започнах аз да го правя и в къщи го оцениха много достойно. Мъжът ми даде идея вместо да редя ред ябълки, ред брашняна смес да разбъркам всичко заедно. Пробвах и се получи също много добре.

# 144
  • Мнения: 4 358
Мъжът ми даде идея вместо да редя ред ябълки, ред брашняна смес да разбъркам всичко заедно.
Да ти кажа и на мен ми хрумна ама кото беше за празника на малко реших да не рискувам Rolling Eyes.То и без това само това сладко ям напоследък.
Ще се пробва както казваш Peace
Селма Heart Eyesмерси Hug.И теб те чака това.Не се съмнявам какво ще спретнеш ти.

# 145
  • Мнения: 555
Страхотен и лесен сладкиш  Peace

# 146
  • Мнения: 49
И аз се присъединявам,чудесен,лесен и много вкусен сладкиш Peace

# 147
  • Мнения: 115
 Това ни е любимия сладкиш последните две години,правя го всяка седмица.
Но....последно време няма ябълки,или са много скъпи и не купувам.Тук прочитам,че става и с тиква,а такава имам в изобилие.Моля споделете има ли нещо по-специфично в приготвянето му с тиква и какво друго още мога да сложа освен локум  Praynig
    Не зная кой е автора на рецептата (оригиналната)    bouquet   bouquet   bouquet

# 148
  • Мнения: 4 358
    Не зная кой е автора на рецептата (оригиналната)    bouquet   bouquet   bouquet
Аз я знам от един стар бр. на списание Меню Peace
Малко по напред на тази страница съм писала, че съм правила сладкиша с локум и стафиди.
С тиква и аз се чудя.Имам доста замразена.
Дали ще се получи newsm78

# 149
  • Мнения: 234
бъни и ние я направихме много ни харесва на всички, особено на мен, че нали не можем други да ядем- броят се на пръсти

Общи условия

Активация на акаунт