Багаж за ВМИ-Пловдив(пещерско)

  • 2 952
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 900
Анели мисля, че в тази ситуация е било редно да си потърсиш правата и съответно да се оплачеш на Милчев. Лично аз бих го направила и мисля, че с това ще променя нещо. Ще покажа на персонала, че имам право на глас и имам право да изразя недоволството си. В интерес на истината само ако намекнеш, че недоволството ти може да стигне до шефа им и на по-нисшия/тъй да го наречем/персонала му настръхва "козината".
За мен е редно, когато човек не е доволен да се оплаче!

# 16
  • Мнения: 384
Абсолютно подкрепям!  bouquet
Наистина е редно, когато си недоволен, да се оплачеш на момента.А не да се пълнят форумите с непроверена информация....
Навсякъде има книги за похвали и оплаквания.А по-смелите могат да отидат директно при шефа на отделението.
Не ми се мисли какво ще последва за персонала Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Повечето си го и търсят, де Crossing Arms

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Валерия, няколко пъти ходих при главната сестра на отделението и  коментирахме  липсата на топла вода  .Предпоследния ден ,когато  казах, че отивам да търся Милчев любезно ми отговориха, че той е запознат с проблема и ми  предложиха  да  ме преместят в друга стая   WinkОтказах, защото и без туй на другата сутрин си тръгвах а и едва ли щях да срещна професора на 24.12 из коридора на болницата

# 18
  • Мнения: 384
Анели,
съжалявам!
Но само с будни и интелигентни жени като вас, нещата могат да се променят.
Не става с писане във форума.
Всъщност, нека всички знаят за плюсовете и минусите, няма лошо в това.
Целувки на Рая!  bouquetИскам снимки!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 727
само да кажа, че нещата във ВИП стаите не са се променили особено - всичко е както го е описала Анели, само дето имаше дни-изключения и не ми се е случвало да няма грам топла вода, винаги имаше поне хладка. А дист. на климатика продължава да липсва и имаше някои доста студени нощи, в които бих го пуснала. От новата дограма направо духа, явно е некачествена.
Преди 3 г. нещата бяха доста по-различни, водата беше вряла, а климатика през февруари съм го пускала на студено.

# 20
  • Мнения: 1 900
Плами пиши не се ли сещаш нещо да добавиш сега след като вече роди?

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Здравейте момичета!
И аз мисля живот и здраве да раждам там. Приготвила съм вече багажа, но не съм взела козметика за бебка. Дали е задължително?
Приготвила съм дрешки, но са ми в чантата която не ми е за родилната зала, и се чудя трябва ли да взема някакво боди за родилното или там го повиват в пелена и после го обличат?

# 22
  • Мнения: 1 900
В родилна ще ти искат само един памперс. После като те преместят с бебето в стаята ще си го облечеш с твойте дрехи. Вземи си нещо с което да го миеш/сапун, или комбинирано за коса и тяло/и нещо за хидратиране/мляко, според мене олиото не е подходящо в тези жеги/. Удобно е ако намериш в малки разфасовки, обикновенно ги предлагат за път или пък са рекламни. Peace

Моят съвет е чантата с багажа на бебока да ти я дадат близките след раждането.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Валерия , благодаря ти!
Бебешко сапунче съм приготвила в багажа. Купила съм мляко за хидратиране, но е голяма опаковка и най вероятно ще си отсипя в нещо малко.

Общи условия

Активация на акаунт