Как да преминем на друг вид приспиване?

  • 1 882
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 553
Синът ми беше много капризен - само на ръце заспиваше и то с обикаляне из стаята+ПЕЕНЕ  Sunglasses
Около 7 месец взе много да ми натежава и започнах да го приспивам с количката /след като заспи го премествах/. Така го приспивах навсякъде където ходехме - море, планина, гости. Във вкъщи креватчето му е от люлеещите се кошарки. Беше придобил навика - сложа ли го в количката с легнало положение затваря очички и заспива. Така нямах проблем с трудно приспиване Simple Smile След 2-та годинка му обясних, че вече е много голям да се приспиваме с количката и той взе че ме разбра и започна безпроблемно да заспива без люлеене, стига някой да полежи докато заспи при него. А аз се притеснявах, че трудно ще го отуча от навика да заспива без да се люлее...

# 46
  • София
  • Мнения: 1 735
Ако я сложа на колене и я галя по главата и люшкам,скоква като попарена и започва да обикаля стаята и съответно заспиването е мираж.
Ами пускай я да обикаля, щом има енегрия. Аз така бих направила  Confused
Слагам я да спи чак когато самата тя вече е толкова изморена, че започва да заляга по земята или на дивана.
Да ама на мен ми се приспива към 22ч.,а ако я оставя може да откара и до 23ч в тичане,а  и иска да си играем. Wink

# 47
  • Мнения: 121
Ако я сложа на колене и я галя по главата и люшкам,скоква като попарена и започва да обикаля стаята и съответно заспиването е мираж.
Ами пускай я да обикаля, щом има енегрия. Аз така бих направила  Confused
Слагам я да спи чак когато самата тя вече е толкова изморена, че започва да заляга по земята или на дивана.
Да ама на мен ми се приспива към 22ч.,а ако я оставя може да откара и до 23ч в тичане,а  и иска да си играем. Wink
да така са  Flutter,те имат много енергия и са направо невъзможни,ма ние за тва си ги обичкаме  Heart Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 2 806
Ние също се приспивахме само на гърда и на ръце, обикаляйки като коне стаите. Обаче лятото и двамата започнахме да се потим от тази процедура и оттогава си лягаме един до друг и му предлагам гърдата. Заспива по- бързо от преди  smile3524

Общи условия

Активация на акаунт