Домашна аеробика 2

  • 31 108
  • 326
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 375
Това за кожата зависи от диетата. Ако е плодуване или хипокалориен режим на хранене, което ще рече глад и мизерия - отпуска се и после с времето се прибира, но и е индивидуално, според различните организми.
Ако диетата е протеинова - НВД, БВД, Дюкан, Аткинс - няма отпусната кожа никаква. Изглежда все едно не си отслабвал.  Нямам наблюдения при разделното хранене (90 дневната и прочие подобни) как се получава.
Благодаря ти Pina! Значи с това ще започна.

# 151
  • Мнения: 1 878
Срам,не срам, но каланетиката изобщо не съм я почнала, както си бях намислила Embarassed
Просто такава мускулна треска ме мъчеше миналата седмица, че не можех да ходя. Днес съм обаче на тае бо и ще гледам да попочвам вече.
Иначе почнах да пия много повече вода, отколкото пия обикновено- по 2, 3 литра на ден. Верно, че ходя до тоалетна през 30 мин, но апетитът ми още повече намаля и съм отслабнала 0,5кгза 3 дена, което за мен е просто геройство!

Дерзайте ,момичета!

# 152
  • Мнения: 2 069
Браво Pina newsm10
аз до момента съм направила 5 часа Super Callanetics и 3 часа 10в10.
Обаче още ми треперят краката от Super Callanetics, все още ми се вижда доста трудна и последните 15 мин доста често си правя почивки.
 
ето до къде стигнах с таблицата временна таблица
мисля да я променя но сега няма да мога


natia и аз съм на същото мнение като Pina за диетите  Peace + естедвено каланетика  newsm20  Mr. Green

# 153
  • Мнения: 11 747
Лелеее, Калака, 5 часа Супер Каланетикс си е сериозна работа!  Crazy Аз съм едва на 1 час  Embarassed Между '10 в 10' и 'Супер' има огромна разлика, не е просто следващото ниво, няколко нива нагоре ми се вижда  Thinking  Но, сериозно мисля срядите да я правя  Peace

# 154
  • Мнения: 1 479
Момичета, пак привет! Пак играх същото турбо - да го понауча и го комбинирах с упражнения за корем от Зумбата!
Нека се постопли, пък да си направим среща , ако искате!

# 155
  • Мнения: 385
Кalaka, супер е табличката   bouquetАз за супер каланетиката само се каня, засега само бееегло съм я погледнала, ама като слушам pina, малко се "абстрахирам" Mr. Green Тази седмица мисля вече да пробвам и ако оживея ще споделям Peace

# 156
  • Мнения: 11 747
Lile_Pile ,  Laughing Laughing  Ще оживееш, просто някои упражнения няма да можеш да ги направиш. Например, последното коремно упражнение аз никога няма да мога да го направя  Confused или съм много кекава  Thinking И тазовите ротации ми идват много бройки, загребванията по начина по който са показани изобщо не ги мога..., ама ги правя като на '10 в 10' и така.
Брех, сега ми дойде мерака за тази 'Супер' и нямам търпение до сряда!  Crazy Да взема още утре да се метна  Thinking

# 157
  • Мнения: 5 591
Лелеее, Калака, 5 часа Супер Каланетикс си е сериозна работа!  Crazy Аз съм едва на 1 час  Embarassed Между '10 в 10' и 'Супер' има огромна разлика, не е просто следващото ниво, няколко нива нагоре ми се вижда  Thinking 

На едно мение сме. Peace

# 158
  • Мнения: 2 069
На мен пък от последното коремно ми изтръпват ръцете  ooooh! иначе мога да го издържа
Сега мисля да ги редувам така:
понеделник Супер каланетикс
вторник 10 в 10
сряда Супер каланетикс
четвъртък 10 в 10
петък Супер каланетикс
събота и неделя почивка
.....ще го преборя аз тоя корем  Crazy.......

# 159
  • Мнения: 11 747
Значи и аз ще я мъча по- упорито тая Супер каланетикс, може пък да свикна  Simple Smile

# 160
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета записвам се при вас
Имам корем от две раждания и искам да изчезне
Търя си диетка за 5-7 килца и упражниения за корем
Преимата ли ме в отбора,обещавам да съм редовна!

Кalaka незнам какво точно си написала,но тази вечер ще разуча и може и аз да питам режима ти!

# 161
  • Мнения: 97
Момичета, след дълго колебание си купих обръч от магазин "Самоздрав", имаше три вида, аз взех най-евтиния - 55 лв. Невероятен е! Е, доста трудно го зглобих, но като го метнах на кръста спрях чак на десетата минута и то защото без да искам го ударих с ръката си и падна. А не бях въртяла повече от 20 год. Съответно веднага се почувствах с толкова по-млада. Един съвет само към тези, които биха си купили, но са с нежна кожа. Не слагайте допълнителните топчета, те не увеличават тежестта, а само са с масажиращ ефект, но дъщеря ми я заболя веднага от тях. Аз по-принцип не съм с много чувствителна кожа, но утре ще споделя ако случайно имам синини.

# 162
  • Мнения: 936
Да се изкажа и аз за каланетиката - това е нещото, което правя с най-голямо удоволствие. Особено докато гледам филм. В периодите, когато правя редовно каланетика се чувствам гъвкава, бодра, по-работоспособна дори.
С Pump It Up се справям, но не ми е толкова приятно.
Опитах и  Синди Крафорд, там не се справям много добре.
От YouTube  си свалих малко пилатес и серии по 8 мин за корем, дупе и крака - много съм доволна.
От тия подскачащите действия ми харесват единствено  народните танци - тогава направо усещам как ми се стягат мускулите на дупето и краката.

# 163
  • Мнения: 89
Kalaka таблицата е супер много добре е направена,дано в най-скоро време се наложи да направиш промени  Peace  bouquet

# 164
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Да се изкажа и аз за каланетиката - това е нещото, което правя с най-голямо удоволствие. Особено докато гледам филм.

как не съм се сетила досега - благодаря   bouquet за идеята

иначе съм редовна - сутрин след ставане и преди кафето, през ден "10 х 10". А си мислех че няма да мога да ставам, щот съм много поспалива. Но като зауча упражненията, може да ги правя вечер, пък сутрин да пробвам нещо друго.
Аз също съм му се озъбила на моя корем, лошото е че диета немога да пазя - и заради волята, пък и в къщи дребния не яде, ако вижда че и аз неям - съвсем ще настане ужас.


Общи условия

Активация на акаунт