Домашна аеробика 2

  • 31 110
  • 326
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 163

[/quote]
Нали, да ни се виждат от раз телесата, против уроки да са  Joy
[/quote]

От туй са притеснявах най-много. Аз с идеалните мерки да ме заплюете в таблицата, че току виж сте ме урчасали та трябва да търся и баба да ми бая.

# 181
  • Мнения: 97
Здравейте, може и да не ви интересува, ама обещах да споделя как ще се чувствам от новия обръч на следващия ден. Та значи нямам грам синина, но навсякъде около кръста ме боли. Може и мускулна треска да е, не знам, все пак 20 год. не съм го правила. Затова стиснах зъби и тази вечер - отново, пак около 10 мин. и то след като направих "идеален ханш". Мисля да продължа така поне 10 дни за да видя дали си заслужава мъките. Нали има една максима, че жената трябва да е готова на всякакви страдания в името на своята красота Simple Smile

# 182
  • в моя свят
  • Мнения: 849
vessit ще се радвам да споделяш ефекта от обръча.Аз също ще си взема масажиращ обръч до няколко дни.Аз вече се отказах от кардио програмите,защото това взиране в монитора кое след кое следва при интензивните тренировки ме изнервя и постоянно бъркам.От няколко дни кардио тренировките замених изцяло с въртене на обръч,скачане на въже и бягане на едно място.С всеки изминал ден въртенето на обръч ми доставя все по голямо удоволствие и за това ще си взема по професионален.                                                                       Момичета изтеглих една руска каланетика ето от тук.Намерих линка в една подобна тема тук в форума.Много ми беше интересно да видя по съвременна каланетика.Почти всички упражнения на мадам Калан ги има както и много подобни,но продължителноста е значително по малка.Освен тях има и още много други доста разнообразни упражнения.Мисля да я пробвам тези дни и да видя как ще се чувствам след това,но в никакъв случай не смятам да се отказвам от 10 в 10.Просто силно впечатление ми направи голямото разнообразие от упражнения.И междудругото в торентс ру изискват регистрация.Има раздел "фитнес и аеробика",който е цели 10 страници и сега ще се разровя там за нещо интересно.

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 23:48 от me4ta22

# 183
  • Мнения: 97
me4ta22, изпратих ти съобщение на лична, иначе за всички ще споделя след около десетина дни как е. Мисля че ако е само мускулна треска, дотогава трябва да отзвучи.

# 184
  • Мнения: 1 629
Правих каланетиката 10 на 10  Crazy леле не си чувствам краката Mr. Green

# 185
  • Мнения: 9
ДОБРО УТРООООООО  Grinning!Как сте тази сутрин?Изпихте ли кафенцето?
Pink spring ,Svetli333 ,как сте? Hug
Vessit ,много си упорита Peace
Me4ta22,и аз съм на същото мнение за кардио тренировките-мисля,че не можеш да се съсредоточиш  върху тренировката от щуране напред-назад  Mr. Green Но,все пак-да не ги слагам всички под един знаменател...Скачането на въже е супер за сваляне на килограми.Един мой познат (треньор по тае-бо),така сваляше много бързо преди състезания!Успех!
Аз да ви кажа-запалихте ме- тази сутрин съм станала в 6.00,пих кафе,поразсъних се и към 6.30 почнах каланетиката.Сега се чувствам енергична -чудесен старт на деня!

# 186
  • Мнения: 11 747
Днес направих 25-я час Каланетика, но този път 'Super Callanetics'!
Е, мъка е  Tired Не успявам всичко както трябва да направя, може би на 90% най- много покривам. Все пак днес ми беше малко по- лесно от предния път, от което си правя извода, че се свиква  Thinking Значи ще продължавам, все в един момент...

me4ta22 , аз съм искрен фен на Калан Пинкни и тъй като тя е създателя на Каланетиката, мисля да остана вярна на нея  Peace Все пак реших от любопитство да изтегля програмата на тази руска инструкторка, ама не ми даде. Иска регистрация, но вмомента не можело, по- късно и тъй... Ще се пробвам, все пак  Peace

Аз кафе не пия, стоя на чаша Зелен чай (не, че чай бих пила...., ама в името на красотата Simple Smile )

# 187
  • в моя свят
  • Мнения: 849
pina аз имам регистрация в Torrents.ru от преди,наистина не всеки път допуска нови регистрации,но става от няколко пъти.Относно каланетиката и аз я изтеглих от любопитство.Обаче който може нека се регистрира,вече писах,че имат 10 страници програми за фитнес и аеробика.Снощи до среднощ се рових там и има както се казва от "пиле мляко".Има и още 2 каланетики,едната е повече като документален филм.Има страшно много обучаващи програми за денс аеробика,пилатес,тае бо и други,както и много програми за бременни(някой беше питал,но май в старата тема).А ако искате да разнообразите Зумба фитнеса има много и най различни стилове денс фитнес дори танго.Също така и малко странни програми за "интернационален" фитнес-индийски и китайски.Всякакви видове аеробика,мадам Калан също я има и стига съм писала повече,но такава колекция от програми и то за домашни условия никаде не бях срещала.

# 188
  • Мнения: 11 747
Да, аз искам да се регистрирам в този сайт, защото руските сайтове са просто изумително богати на всякаква информация. В случая ще разгледам спортните програми, сигурна съм, че има какво ли не, рускините са опасни!  Simple Smile

# 189
  • Мнения: 9
Pina ,ти си ни за пример Peace !

# 190
  • Мнения: 1 163
Браво на всички спортуващи. Снощи отразих един час със Сидни. Днеска ще я карам по полека. Немога обаче да си обясня едно нещо правя сигурно по 100 коремни преси а корема ми е надут като балон при все че даже не съм закусвала и още не съм обядвала е това немога да го проумея кога ще се прибере тоя търбух незнам.
Vessit, откъде го закупи тоя обръч и аз съм от Варна та да припкам и аз за него.
Pina, както винаги изрядна.
Kalaka ми се губи нещо. Да се яви веднага на отчет, че ......................

# 191
  • Мнения: 1 163
Светли как е кръвното. Като спортуваш пак го вдигаш нали знаеш. Аз имам машинка за мерене и когато се натоваря най-много съм си го мерила доста е високо.
Аелис и ти не си се отчитала.
Пина кажи нещо за корема моля те. Тая Синди ме изпотява с тия коремни преси над пъпа всичко се оформи но под пъпа като висна едно шкембе мале мила.

# 192
  • Мнения: 11 747
Ох, не знам какво да кажа за корема  Thinking  Моя поне сутрин е добре, но като хапна и веднага ми се издува. До голяма степен зависи и от структурата. Има дебели хора с плосък корем и слаби с издут. Едно знам със сигурност - може да правиш по 700 коремни преси на ден и пак да ти стои издут - това от личен опит го знам  Tired При мен с диета се прибира, ама цял живот на диета ли?  Thinking

# 193
  • Мнения: 1 163
Ох, не знам какво да кажа за корема  Thinking  Моя поне сутрин е добре, но като хапна и веднага ми се издува. До голяма степен зависи и от структурата. Има дебели хора с плосък корем и слаби с издут. Едно знам със сигурност - може да правиш по 700 коремни преси на ден и пак да ти стои издут - това от личен опит го знам  Tired При мен с диета се прибира, ама цял живот на диета ли?  Thinking
Е ти направо ме разстрои. И моят сутрин е добре но днеска е ужасно надут като бременна съм. Диетата съм я почнала ама май ми трябва доста гладуване. А има ли значение това, че съм раждала с операция? Отгоре почнаха да ми се оформят вече плочките на Синди и отстрани ми се появиха едни резки /незнам точно как да ти го обясня/ но от там надолу да не гледаш...............Като съм права добре. Ама седна ли......................... ела ме виж.

# 194
  • Мнения: 11 747
Да, разбирам, знам ги тия резки, и аз ги имам, оформям се и аз вече. За секциото - има значение! Под линията на разреза много трудно, дори казват невъзможно се стяга, понеже са прекъснати някои мускули. Не знам от опит, нямам и наблюдения на близки, така съм чела  Peace

Общи условия

Активация на акаунт