Домашна аеробика 2

  • 31 121
  • 326
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 9
Здравейте! Днес направих едва 3-тия час каланетика и смятам да продължавам,защото се чувствам чудесно! Но тези тлъстинки навсякъде  ooooh! трябва да започна и нещо по-интензивно,но не съм сама вкъщи и ми е неудобно да се разкачам пред всички.Гледам Pina си е дала мерките ...Моите са долу-горе същите ,ама Pina-представям си те стегната мацка,като си тренирала доста, а при мен...не ми се говори. newsm11. Vessit,Me4ta22,mimi_msm -успех с обръчите  Peace Скоро да се хвалите!Kalaka ,Pina,като по-старши-напишете нещо надъхващо... baby_neutral

# 211
  • Мнения: 11 747
Какво надъхващо мога да напиша аз..., освен, че не съм кой знае колко стегната  Laughing Имам много добре оформени зони, но също така и доста проблемни зони. Старая се, пък каквото стане. Не ми е на живот и смърт  Wink Grinning

# 212
# 213
  • Мнения: 1 479
Девойки, търся да си купя топка - от тези големите, върху които може да се седне даже и в полулегнало положение си изпълняват упражненията!
Дали някоя от вас знае нещо къде мога да намеря?

# 214
  • Мнения: 123
Девойки, търся да си купя топка - от тези големите, върху които може да се седне даже и в полулегнало положение си изпълняват упражненията!
Дали някоя от вас знае нещо къде мога да намеря?
http://www.sportdepot.bg/products/fitness/accessories/fitness-ac … pka-za-gimnastika
http://sportmania.bg/node/1112

# 215
  • Мнения: 385
Девойки, търся да си купя топка - от тези големите, върху които може да се седне даже и в полулегнало положение си изпълняват упражненията!
Дали някоя от вас знае нещо къде мога да намеря?
Вчера гледах такава в Пикадили - към 20 и няколко лева бяха

# 216
  • Мнения: 6 604
Аз днес правих супер каланетиката. Едва мърдам. Това не е за хора-ужас. НАправо съм скапана.
Сега тегля някакво пилатес -да видим-да разнообразявам . С тази зумба не можем да се разберем нещо.

# 217
  • Мнения: 97
evich, аз си купих същата като тази в комплекта за йога в сайта sportdepot, също синя, 65 см диаметър, могат да се правят много упражнения с нея за различни мускулни групи. Купих я преди около 10 дни от "Метро", цена - около 22 лв.

# 218
  • Мнения: 97
Благодаря за пожеланията dessita791, обаче при мен нещата с този обръч определено няма да се получат за съжаление. През първите 3 дни имах само болки и силно се надявах да е просто мускулна треска от липсата на тренинг толкова години. Обаче снощи, като се събличах да се къпя, забелязах вече и синини по-малко по корема, но по гърба направо са грозна гледка. Е, ще се помъча още малко, че иначе много ме кефи, но усилено ще продължа да си търся дървен. Едно от момичетата беше споделило, че в магазин са и казали, че биха поръчали доставка от Германия май беше, но трябвало да съберат определено по-голяма група клиенти. Момичета, ако някой се ангажира да събере такава група и да направим заявката, аз съм с две ръце "за" и непременно ме пишете в групата.

# 219
  • Мнения: 11 747
Аз днес правих супер каланетиката. Едва мърдам. Това не е за хора-ужас. НАправо съм скапана.
И мойто впечатление е такова, нали знаеш  Laughing  но втория път беше по- поносимо. Аз ще упорствам още, защото пък от нея, ефекта е много силен  Peace  но... веднъж седмично!
Много се бях чудила, в американския форум, където имат месечни предизвикателства по Каланетика и правят от години, защо все говорят за '10 в 10' и 'еволюшън', а никой не прави по 15 пъти месечно Супер каланетикс  Thinking  Е, като се пробвах и разбрах  Mr. Green

# 220
  • Мнения: 1 163
Снощи минах с кратката програма на Синди и една Зумба за тонус. Днеска май ще почивам но ако остане време ще прасна една гимнастика за лека нощ.

# 221
  • Мнения: 1 629
Момичета аз вече втори ден имам ужасно болезнена мускулна треска от Каланетиката. Все едно само кокали се движат. ooooh!

# 222
  • Мнения: 11 747
Момичета аз вече втори ден имам ужасно болезнена мускулна треска от Каланетиката. Все едно само кокали се движат. ooooh!
Ами, нормално е. Явно мускулите, които се натоварват с каланетика, не са ти били във форма. Ще мине, но не чакай да мине, за да продължиш да се занимаваш. Продължавай, но не всеки ден, редувай с нещо леко, което е повече тонизиращо и разпускащо. За седмица ще мине, дори да е най- страшната мускулна треска  Peace

# 223
  • Мнения: 2 069
Добро утро  Laughing
Вчера правих 10 в 10 + 2 допълнителни упражнения за краката
Беше ме домързяло за пълнатата програма

dessita791 ........нещо надъхващо......  newsm78 ами .....идва лятото     grinning039
Честно да ви кажа  аз някои от упражненията изобщо не можех да ги правя в началото  ooooh! Все едно нямах мускули а преди каланетиктата 1 година карах кростренажор и правех някакви упражнения от време на време. Мисълта ми е че не съм лежала. ........ако знаех за нея по-рано...... Heart Eyes

~Dai4eto
Пина е права  Peace продължавай, всеки следващ път е по-лесен

# 224
  • Мнения: 1 629
Е да със сигурност не са били в кондиция. Последното нещо, което върших беше да покривам нормативи в училище Mr. Green После влезнах да уча, забременях и се записах на джогинг, но ми се струваше рисково за бебенцето и се отписах. Значи следобед ще се поразкърша Flutter

Общи условия

Активация на акаунт