Колко парички харчите...

  • 6 607
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 577
Нямам възможност да седна на кафе, защото малката не ми позволява, не се спира изобщо. Аз я понасям, но хората не са длъжни да се съобразяват с нея. Затова ходим на кафе в офиса, при колежката, или изобщо не ходим. Значи 0 лв.  Laughing

# 91
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Обичам да пия кафе в къщи, та не знам колко ми излиза, в редките случаи когато пия такова навън с приятелки ми излиза 80-90ст. с млякото.

# 92
  • Мнения: 3 611
Нямам възможност да седна на кафе, защото малката не ми позволява, не се спира изобщо. Аз я понасям, но хората не са длъжни да се съобразяват с нея. Затова ходим на кафе в офиса, при колежката, или изобщо не ходим. Значи 0 лв.  Laughing

Ох Вергилия,помислих че сама си отговаряш  Crazy

# 93
  • Мнения: 13 512
4.10-4,75 e сутрищното ми кафе. Пристрастих се към леденото капучино в Коста и нищо друго не ми харесва.

# 94
  • Мнения: 6 206
И всяка сутрин ходиш до Мола, за да пиеш кафе. Сигурно имаш бизнес там. Simple Smile
На мен ми е лесно, харесвам 3 в 1 и не помня някъде да съм плащала повече от 1,5. Където го няма, си поръчвам чай и използвам водата.
А, спомням си, веднъж ми излезна 3 лв, защото си поръчах чай и използвах водата да си сложа пакетче, което имах в чантата си.

# 95
  • Мнения: X
Николко.
Правя си го вкъщи, в офиса е безплатно. Всъщност по-хубаво от домашното кафе няма, понякога си го правя и си го нося в работата.
Рядко купувам от машина, тогава да речем ми излиза левче две кафета на ден. Не сядам на кафе. Сядам или на кръчма или съм по градинките с децата. На кафе ходех, като бях ученичка. Grinning

# 96
  • Мнения: 298
Много (и не само за кафета). Всички у дома сме свикнали да си угаждаме,а и пръстите са ни широчки.  Laughing

# 97
  • Мнения: 4 916
И всяка сутрин ходиш до Мола, за да пиеш кафе. Сигурно имаш бизнес там. Simple Smile
...

"Коста" има и в х-л Черно море, аз поне ходя там. Значи, когато съм във Варна - ок. 5 лв., в София - най-често ок. 2 лв.

# 98
  • Мнения: X
Пия 3в1 но само като излизам което прави 0,80 лв на ден ако излизам ако времето е лошо и си седим вкъщи кафе не пия никакво тоест тогава икономисвам  Laughing, на следващия ден мога да си позволя и количка с кафето Mr. Green

# 99
  • Мнения: 7 122
В офиса е безплатно, затова си взимам оттам и си нося у дома.  Laughing

# 100
  • Мнения: 4 586
В офиса е безплатно, затова си взимам оттам и си нося у дома.  Laughing
Жалко, че не можем да си менкаме фирмени екстри,
примерно да говориш по мобилния ми, докато пия кафе от твоя офис.

# 101
  • Мнения: 2 759
...Жалко, че не можем да си менкаме фирмени екстри, примерно да говориш по мобилния ми, докато пия кафе от твоя офис...
                                Това звучи яко  hahaha.

...затова не пия, или си приготовлявам в колата и пестя парички.
                               Хайдутино, как така си правиш кафе в колата?

# 102
  • Мнения: 1 217
ами как-така, нося си вода, 3в1-пакетче и така, даже на море като ида спя в колата да не плащам за хотел Joy....шегувам се, извинете за спама  bouquet

# 103
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506
0 лв, кафето е безплатно в офиса, заедно с кола, фанта или нат сок/вода.

# 104
  • Мнения: 836
За кафенце харча париченца някакви.

Общи условия

Активация на акаунт