Имали мами от Радомир,нека да се запознаем

  • 20 629
  • 248
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 183
dari_geri добре дошла при нас! А като познаваш Деси и Ели, мен не ме ли познаваш?  Grinning Кой набор си и къде живееш? Много се радвам, че чакаш втората си рожба, пожелавам ти всичко да мине по мед и масло. Къде ще раждаш?

От интернет съм поръчвала много неща, куриерите на Спиди вече ме познават.  Laughing Два пъти съм поръчвала от сайта Мегашоп оригинални парфюми за мъжът ми, веднъж прахосмукачка пак от там. За тях гарантирам, че са изрядни. Друг сайт - family -bg.com или нещо подобно беше, от там съм поръчвала детска нощна лампа, също са коректни. Лампата беше с малък проблем и веднага ни я смениха. Какво още.... Ааа да, козметика на Лореал Профешънъл, сайта е Златната рибка, може да сте чували за него. Оттам всеки път поръчвам шампоан против пърхут на мъжът ми, страшно е доволен, а аз - различни неща за косата, от шампоани, до продукти преди използване на преса и прочие. Също препоръчвам този сайт, само оттам може човек да си поръча професионалните продукти на Лореал и са много добри като качество. Последното нещо, което си поръчах от интернет е ботуши, и тук уцелих в десятката. Естествена кожа, номер който отговаря на това, което нося...  Laughing Така че имам доста голям опит с пазаруването онлай. Ако имате въпроси - питайте.  Wink

# 61
  • гр.София
  • Мнения: 20
kiarra, може и да те познавам. Аз съм от Дрен, в Радомир живея от 2002 година. Деси от там я познавам, а Ели от пътуванията ми до Благоевград/ там следвам/. 1983 година съм родена.

# 62
  • гр.София
  • Мнения: 20
kiarra, може и да те познавам. Аз съм от Дрен, в Радомир живея от 2002 година. Деси от там я познавам, а Ели от пътуванията ми до Благоевград/ там следвам/. 1983 година съм родена.
Пропуснах да пиша, че живея на Автогарата, ама не буквално, квартала Автогарата Grinning

# 63
  • Мнения: 183
Значи може и да те познавам по физиономия, въпреки че сигурно не си учила в Радомир... Влез в албума ми, който ми е в подписа и разгледай снимките, да кажеш дали се познаваме. Аз съм набор 81, така че сме почти на една възраст, а на Автогарата живее свекърва ми и често съм там.

# 64
  • гр.София
  • Мнения: 20
Сетих се. Познавам свекърва ти и теб по физиономия. Дъщеричката ти също, тя ходи ли още на детска градина в Слънце? Аз живея във втори блок. Виждали сме се в градината. Бих качила снимка, ама не знам как. Embarassed Страхотни дечица имаш.

# 65
  • Радомир
  • Мнения: 627
Аха, групичката ни се увеличава. Гери много се радвам че се присъедини към нас  Hug
да ти кажа тя и Лили /kiarra/ е свързана с Дрен и наистина колко е малък света, усещам как се заформя една добра групичка радомирки  Grinning
а ние с Гери се познаваме още от деца, на една улица сме в дрен - комшийки  Wink Страхотно е че и ти си тук. Как е Дарето, радва ли се че ще е кака?

А относно поръчките по интернет винаги има някакъв риск, особено за дрехи, но като нещо не мога да намеря тук си го поръчвам. Досега не съм имала лоши попадения.
И аз от Мегашоп съм поръчвала - парочистачка
Най-много е намазвал Жори от интернет:
www.detskidrehi.com  - 2 чифта пантофки, че тук на тези чипо хич не съм им фен, а покрай пантофите и някои други неща  Crazy

често поръчвам и от тук http://www.diamond-sport.com/bg/productCategory/3/1  при 2 и повече неща доставката е от тях. С колко якета се сдоби Жори, ама като все ми харесват. Сега пак си мисля за поръчка, харесала съм един екип за подарък. Много са им качествени нещата, а цените сравнени с тези по магазините в перник са направо страхотни


Миналата седмица ми дойде поръчката от тук http://beautycosmetic.biz/parfyumi-c-24.html  доволна съм

И от тук съм поръчвала http://www.detskidrehionline.com/---28-c.asp но се оказаха големи та сега чакат да порастнем

И от тук http://www.vegatoys.com/  има интересни играчки, а доставката е безплатна при поръчки над 10лв

И мен куриера на спиди вече ми е приятел не звъни по тел.,а направо идва в офиса и се подхилква.
От златната рибка не съм пазарувала, но съм се заглеждала по продуктите. Лили а знаеш ли че вече и в Метро се продават Лореал профешънъл?

Гери виж на 3 или 4 стр. съм показала как се качват снимки  Peace



 
  

# 66
  • Мнения: 183
Ехааа Деска, биеш ме по покупки от интернет.  Joy Браво на теб! Много хубави сайтове показваш, ще ги разгледам по-късно на спокойствие като заспи малчо. За Лореал не знаех, че ги има вече и в Метро, ще кажа на мъж ми, че поне шампоана да си взима оттам, да не плащаме за куриер.

Гери, аз също щях да напиша, че Деси е обяснила как се качват снимки. Опитай да качиш няколко, за да те видя. Така не мога да се сетя коя си.  Embarassed И да, Хриси още ходи на детска градина в Слънце и съм много доволна. Твоята дъщеричка също ли ходи там?

# 67
  • гр.София
  • Мнения: 20
Дари само ме пита кога ще влизам в болница, че вече нямала търпение, да се роди бебето. А сутринта като стана ми казва: Мамо, имаш ли болки?"  Laughing Тя е най нетърпелива. Абе и аз искам да ми олекне, ама нека изчака още малко, термина ми ми е на 11 февруари, а и не съм напълно готова с подготовката за бебео. То дали изобщо ще съм напълно готова някога? Да ви кажа, сега ми по напрегнато от първия път, може би защото вече съм го изживяла и знам за какво става въпрос. Смятам да раждам в София в Света София/ Тина Киркова/.

# 68
  • Мнения: 183
Гери, знам за какво говориш. Хриси също беше много нетърпелива да види братчето си и когато се роди най-накрая беше на седмото небе. Сега толкова много се грижи за него, че ми става много мило на душата.  Grinning А твоето бебче какво ще бъде - момче или момиче? Аз също родих и двете си деца в Св.София, въпреки че и двата пъти бях със секцио по мед.причини.  Confused Като цяло съм доволна оттам и имам много хубави спомени от периода в болницата, колкото и странно да звучи. Нормално е сега да си по-напрегната, точно защото вече знаеш какво е, е нормално притесненията да са повече, но ти гарантирам че и щастието, когато гушнеш бебчето ти, ще е двойно. Някак по-осъзнато е всичко и по-красиво... Оф отплеснах се....  Embarassed

# 69
  • Радомир
  • Мнения: 627
Лили, ако си харешеш нещо пиши, може да се присъединя към покупката.
Аз сега си търся партия за Diamond, харесала съм този екип за подарък http://www.diamond-sport.com/bg/products/details/id/16   в синьо за момиче. Виждала съм го наживо и е много хубав, преди имаше и в розово със сиво долно но явно се е изчерпало.
А колко ми харесва този екип http://www.diamond-sport.com/bg/products/details/id/13 и него взимах за подарък, колко е мекичък от 3 части страхотен направо, Жори цяла вечер е ревал за такъв, но за жалост е малък за нас  Sad
Та ако си харешете нещо до утре сутрин най-късно мисля да правя поръчка  Peace

Гери много се радвам за вас,  Дарето много ще ти помага, сладурана. А ти стягай багажа, че то не се знае, моя термин беше за 27.11 а родих на 01.11 -нито го очквах толко рано нито бях подготвила чантата. Иво в последния момент пазаруваше за списъка.

А братче или сестриче се чака?  Simple Smile

# 70
  • гр.София
  • Мнения: 20



Тази дето сме тримата е от 31.12.2009.

Последна редакция: вт, 12 яну 2010, 10:52 от dari_geri

# 71
  • гр.София
  • Мнения: 20
Момче чакаме, така каза доц. Томова, като бях на фетална морфология. Абе аз съм приготвила багажа за болницата, ама за бебчо още нищо не съм взела. А този път искам да си купя предварително, поне това дето може.

# 72
  • Радомир
  • Мнения: 627
Голяма манекенка е тази Дари, как позира само.
Хубаво коремче имаш пу-пу, като се появи малкия мъж ще се оформи едно страхотно семейство  Hug   bouquet

А сега ще ви оставям, че доста работа ме чака, а аз си се заплесвам по форуми ако ме гледа шефа от някъде  ooooh!

# 73
  • Мнения: 183
Деска, ще разгледам по-късно сайта на Даймънтс и ще ти пиша най-късно утре сутринта дали искам да поръчам нещо. Трябва да говоря и с Любо и така... Иначе моето яке е на тази фирма и дори го познах в сайта им, аз съм много доволна от него, втора година не е мръднало.  Peace

Гери, много хубаво семейство сте, а каката е страхотна.  Hug Обаче аз не те познавам, поне така си мисля де, макар че ако те видя на живо, може и да се сетя, че съм те виждала. Деси хубаво ти каза - стягай багажа, че не се знае. Аз бях напазарувала абсолютно всичко още в седмия месец, че при мен можеше да се очаква всичко. Сакчето ми беше готово за родилно и стоя в гардероба повече от месец и половина, ама аз обичам да ми е сигурно всичко.  Mr. Green А за малкия просто нямаше какво повече да се купува, бях купила абсолютно всичко - от комплекта за изписване, до кошарата и количката.  Joy Много е хубаво, че сега ще имаш момченце, страхотно е когато имаш дечица и от двата пола, аз бях на фетална при Димитрова, но и тя позна на 100 %.  Grinning

# 74
  • гр.София
  • Мнения: 20
Благодаря и на двете за комплиментите. Аз също ще стана за малко.

Общи условия

Активация на акаунт