1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 37

  • 22 372
  • 435
  •   1
Отговори
# 390
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
http://www.imeem.com/people/rr_9YA/music/FGCCisav/kirac-binbir-g … ce-jenerik-gitar/
как мога да си я дръпна за МР3

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 15:53 от Mishel_

# 391
  • Мнения: 1 558
Представяте ли си ако този наистина започне да разказва на Шехи как Онур ги е изритал заедно с детето от офиса #Crazy Просто не ми се мисли ooooh! Шехи каквато е чувствителна сигурно ще прибере детето и ще изрита Онурчо на хотел за неопределено време!!!!!

# 392
  • Мнения: 7 914
той ако каже, ама аз нали я доведох пред няколко дена.. и Шехи вече ще е  яхнала метлата Joy

представям си Онур нищо не знае връша се: любима и  fight Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 15:59 от звездичка

# 393
  • София
  • Мнения: 15 467
Нищо не си представям, нямам нерви да чакам, в момента свършвам гледането на следващата серия.

# 394
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Нали показваха къща им във вестника... лесно е да се намери. За искащи.

# 395
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Нищо не си представям, нямам нерви да чакам, в момента свършвам гледането на следващата серия.
Още вчера следобяд я изгледах.  Wink

# 396
  • Мнения: 1 180
Нищо не си представям, нямам нерви да чакам, в момента свършвам гледането на следващата серия.

Къде?

# 397
  • Мнения: 1 558
той ако каже, ама аз нали я доведох пред няколко дена.. и Шехи вече ще е  яхнала метлата Joy

представям си Онур нищо не знае връша се: любома и  fight Mr. Green Mr. Green Mr. Green
......и онзи се е настанил на дивана му и го чака Shocked

# 398
  • София
  • Мнения: 15 467
Във вестника показаха другата, която щяха да купуват, не тази в която живеят сега


Цитат
Къде?

В ютуб!

# 399
  • Мнения: 7 914
той ако каже, ама аз нали я доведох пред няколко дена.. и Шехи вече ще е  яхнала метлата Joy

представям си Онур нищо не знае връша се: любома и  fight Mr. Green Mr. Green Mr. Green
......и онзи се е настанил на дивана му и го чака Shocked
е , не.. ако е на дивана Онур ще се светне Mr. Green

# 400
  • Мнения: 1 558
Ами именно,интересно ми е как ще започне да пелтечи,като знам Шехи колко страшно може да гледа Twisted Evil

# 401
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
той ако каже, ама аз нали я доведох пред няколко дена.. и Шехи вече ще е  яхнала метлата Joy

представям си Онур нищо не знае връша се: любома и  fight Mr. Green Mr. Green Mr. Green
......и онзи се е настанил на дивана му и го чака Shocked
е , не.. ако е на дивана Онур ще се светне Mr. Green


така е,или ще се светне сам,или ще го светнат Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 402
  • Мнения: 7 914



така е,или ще се светне сам,или ще го светнат Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
искам да го светнат , така по бързо ще дотича при мен Whistling

# 403
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950



така е,или ще се светне сам,или ще го светнат Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
искам да го светнат , така по бързо ще дотича при мен Whistling

охоооо Crazy
а детето да взима ли  Blush

# 404
  • Мнения: 10
Днес Анал ме ядоса.
Учителката му каза, че децата са си занижили успеха и трябва да им обърне внимание. А той какво? Вместо да седне да поучи малко с тях, дава най-добрият пример " да се чупим от училище и работа, да ходим да се забавляваме"  ooooh!    Майкоооооу, Бурхан и Наниде голям грях трябва да са сторили, щом Господ ги е наказал вместо син да им се роди лукова глава  Crazy








 мдааа и Умут ще изучи, и на Аху едно дете да и спретне.... Rolling Eyes
newsm17 newsm17



ПАЗИ БОЖЕ,ПАЗИ БОЖЕ..... newsm17 newsm17 newsm17

Общи условия

Активация на акаунт