90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №39

  • 20 617
  • 459
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 657
Добро утро на всички! Отново въпроси от един новак - знам, че кафето е без мляко, но ако слагам мъъъничко от 0,1% много ли ще се отрази? И още въпрос - когато килограмите за смъкване са малко шансовете да ги "изтребя" не намаляват ли? Предполагам не ви звучи абсурдно - знаете, че колкото повече са наднормените, толкова по-лесно се смъкват.
Жабка, радвам се, че тук има и наборки. Не занм как е при теб, но аз имам хормонални проблеми /ранен климакс/ и не мога да преборя едни 5 кила...

# 436
  • Бургас
  • Мнения: 300
lulumba, честито рожденничка, много да радва мама и тате   bouquet 
Жабка аз мислих с лютеница, но мъжо снощи явно е пригладнял по някое време и...няма лютеница  #Cussing out  Та си мислех дали може с лъжичка мед  newsm78
Даринка къде се изгуби, май скоро не е писала  Rolling Eyes

# 437
  • Мнения: 206
Добрютру, фиданки,

Щом и при Ники е било така, значи водният ден наистина е доста по - лек от плодовия, щото във втория имаш избор и се чудиш какво да мушнеш. Не бойте се, момичета, даже е приятен!

мама на Викито, изземвам ти бухалката, да да я употребя върху... мъжо ти!  Laughing  Hug

И накрая, с риск да избода очите на Птица, която много уважавам, искам да окуража фиданките в застой - след като 13 дни ш......т кантар не помръдна, днес, след плодов ден, показа цели 1.600 кг. минус. УРААААААААааа  Mr. Green

# 438
  • Мнения: 484
Добро утро!!

Мерси за кафенцето  Hug

Лулумба,честит рожден ден на дъщеричката ти!!!Да ви е жива и здрава  и много зда ви радва!!



аз днес съм на въглехидрати,но още не съм измислила какво да хапвам днес  newsm78

# 439
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432


Добро утро, момичета!
Вчера голям зор видях с плодовия ден..реших да бъда стриктна, обаче на обяд легнах с детето и съответно пропуснах 2 леки хапвания и в 18.00 се събудих примряла от глад....та си взех малко лешници и стафиди...добре че бяха те...иначе щях да се нахвърля на хладилника.. Blush
Днес съм си подготвила руло Стефани и малко зелева салата, та нямам търпения на стане 12.30-13.00.
Dami, проблема не е в маслеността на млякото, а в това че е с протеинов състав, а е важно да не се смесват храните,затова мляко-само в белтъчният ден.

# 440
  • Мнения: 164
Добро утро и от мен, момичета  Hug
Лулумба, честита ти малка рожденничка - да ти е жива и здраво и много щастлива   bouquet
Днес май доста сме въглехидратните  Wink
И аз мислих за кус-кус вчера, на го ям само със захар, а нали искам да съм вече колкото се може по-стриктна с диетата  Praynig, си взех едни замразени блатове за пица и ще обядвам пица с лютеница, лук и маслини  Crazy Вечерята не съм я измислила още, но май ще пробвам тези квадрати най-после  Peace
Успех на водните момичета, стискам палци  Hug

# 441
  • София
  • Мнения: 6 011
Добро утро, момичета!
Много сте ранобудни, бре! И аз реших да стана, набързо си взех душ, облекох се да водя детето на логопед и .... заваля.  Laughing Отлагаме логопеда за сух ден, то аз докато стигна, току виж детето проговорило.

Честита ти рожденничка, лулумба! Да ти е жива и здрава!   bouquet


Отчет след първия ми цикъл:
Свалени - 9,500 кг.
От талията и ханша по -4см.
Ако бях отишла малко да размятам кълки на фитнес например съм сигурна, че мерките щяха да са с повече минуси, ама пусти мързел...

# 442
  • Мнения: 369
Днес ми е белтъчен ден.Искам да попитам
може ли на обяд млекце,а вечерта яйца варени или дробчета
На работа съм и няма как да нося манджите с мен.
Успех на всички и много минуси.
А пък аз не смея да се премеря  newsm78
Има ли такива да ми  отговорят на простичкия въпрос.

# 443
  • Мнения: 503
Добро утро
Свалените2 кг са си на мястото Twisted Evil
Пих лимона си и ям печена тиква...и излизам на разходка Peace

# 444
  • София
  • Мнения: 6 011
АИЯ, по принцип в диетата трява вечерята да е същата като обяда, но наполовина.
Тъй като никой почти не го спазва, значи може на обяд мляко, а на вечеря дробчета или яйца.
Не трябва да се смесват белтъчини от различен вид - не може мляко и яйце, не може месо и мляко, не може месо и яйца.

# 445
  • Мнения: 166
Днес ми е белтъчен ден.Искам да попитам
може ли на обяд млекце,а вечерта яйца варени или дробчета
На работа съм и няма как да нося манджите с мен.
Успех на всички и много минуси.
А пък аз не смея да се премеря  newsm78
Има ли такива да ми  отговорят на простичкия въпрос.


Да може разбира се

# 446
  • Мнения: 206
Лулумбичка, честита рожденичка!


# 447
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Дами , ти 5 кила , ми аз 15 трябва да боря. ooooh!
И при мен се появява същия проблем , но ще се боря и с
кила и с критика и ще видим кой е по-големия инат.  Laughing

Веси , аз сега видях , че имам и от баницата от миналия въгл. ден.  Mr. Green
Та може и нея да хапна , пък кус-кус-а другия път.   Peace

# 448
  • Мнения: 71
Лулумба честито ти рожденичка.Здравейте момичета аз вчера бях много зле и само ви четох,от днес започвам антибиотик и да ми кажете дали ще ми повлияе на диетата.Днес съм на варива и мисля да си направя прясно зеле  нали може.При мен нищо ново кг.са си все същите.Оставам ви и отивам да пия кафе. Peace

# 449
  • Мнения: 164
Ники, страхотен резултат имаш  Hug Дано и втория цикъл те зарадва с толкова свалени килца  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт