Как да се справим с пигментните петна (акне, хиперпигментации и др.) - 2 тема

  • 63 257
  • 434
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 10 015
Здравейте!
Включвам се да докладвам резултати от Even Better на Clinique, който използвам от 4.04., два пъти дневно под крем SPF25.
Слагам го в 6 сутринта и преди лягане, не знам дали като отдалечавам излагането на слънце е по-добре или часа на намазване е без значение. Вие какво мислите?
Изключително доволна съм! Кафявите петна под очите са много избледнели, почти не се виждат. И мъжа ми забеляза, така че не се самонавивам. Не съм очаквала такова видимо подобрение. Петната над устната и от една пъпка все още са там, но ще видим след 6 седмици как ще е.
Мненията за този продукт обаче са много противоречиви, явно не работи при всеки, но определено помага при петна от бременност.
Ето линк на англ., който намерих за много полезен, дано ви хареса.
http://www.makeupalley.com/product/showreview.asp/ItemID=102897/ … inique/Treatments

Само се стреснах от поста на Mademoiselle да не влоша положението. Аз съм доста боса в козметично отношение и ви следя с огромен интерес.
 

# 406
  • Мнения: 1
 dohмалее,вас 4овек да ви изпусне за малко и после има да си 4ете цял ден!Аз съм яко от4аяна ве4е незнам какво да ползвам има си ги тъмните петна и това си е,а определено от толкова много 4етене се збърках и незнам последно какво да си купя #CrazyЗаинтригува ме тази маска със сяра,ама нещо не разбрах как се казва,може ли отново да кажете?  baduu

# 407
  • София
  • Мнения: 2 164
Аз вече тотално се отчаях : Бях за 4 дена в Гърция , при положение , че кремът ми е с 25 фактор  все едно съм била без.  Crazy
Пигментните ми петна пак излязоха , всички усилия през зимата отидоха на вятъра... Close
Вече се чудя дали  факторът има значение...
.

# 408
  • Мнения: 1 629
А да не ви казвам аз колко съм се отчаяла - 3 месеца и 1 седмица на антибиотик и пъпките пак излизат  doh Отделно си правя маска с мая, маска с кал от мъртво море ама истинска не някоя измислена, спя с маската със сяра ooooh! #Crazy и още 150 неща, които правя ииии вечееее не знам какво да правя тези пъпки. Това си е наказание Crossing Arms

А маската със сярата е по рецепта Rolling Eyes Rolling Eyes Една колежка ми я донесе и си я снимах.

# 409
  • София
  • Мнения: 4 774
Дайче, да не би да е от прекалените грижи?
То и аз вече не знам какво да правя Twisted Evil

# 410
  • София
  • Мнения: 2 164
А да не ви казвам аз колко съм се отчаяла - 3 месеца и 1 седмица на антибиотик и пъпките пак излизат  doh Отделно си правя маска с мая, маска с кал от мъртво море ама истинска не някоя измислена, спя с маската със сяра ooooh! #Crazy и още 150 неща, които правя ииии вечееее не знам какво да правя тези пъпки. Това си е наказание Crossing Arms

А маската със сярата е по рецепта Rolling Eyes Rolling Eyes Една колежка ми я донесе и си я снимах.

И според мен е на психична основа Thinking

# 411
  • Мнения: 85
така е психиката  е  много важна,не се вманиачавай....а по проблема-аз ползвах на Авен-Цикалфат(май беше)....отначало мн добър ефект,но напоследък започва ефекта да се губи....омръзнала  ми е да пробвам какво ли не за петната ooooh!

# 412
  • Мнения: 1 629
Ми може и на психическа основа да е Crossing Arms Не знам вече Mr. Green Изхабих си Ахромина. Сега се мажа само с Кларина, крем Здраве и маската със сяра.   chef

# 413
  • София
  • Мнения: 2 164
Остава само и  "Мента , Глог и Валериан" да прибавиш и  лечението ще е пълно. Wink
Това за майтап само , да не се обидиш 
Hug

# 414
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Запис Wink

# 415
  • Мнения: 1 883
Някоя от вас ходила ли е при дерматолога доц Стоян Капнилов?

# 416
  • Мнения: 1 324
Ох, днес една аптекарка ме вкара в ново приключение. Даде ми тестер на едно кремче за петна на Ducray. Melascreen се казва и е с фактор 15. Има го и с фактор 50. Тестерът е 5мл и ще ми стигне за доста време, тъй като имам петънца само на 4-5 места. Да видим дали ще има ефект.

http://www.beautyplatinium.com/product_p/ductrm.htm

http://www.beautyplatinium.com/ProductDetails.asp?ProductCode=DUmesc

В един френски форум четох, че на една мацка й го е предписал дерматолог и имало ефект.

# 417
  • Мнения: 1 629
Остава само и  "Мента , Глог и Валериан" да прибавиш и  лечението ще е пълно. Wink
Това за майтап само , да не се обидиш 
Hug
Е какво да се обиждам Laughing скоро и до там ще се докарам Joy

letsgo а дали ти каза каква е цената на тези кремчета? Thinking Аз за първи път ги чувам и виждам между другото.

# 418
  • Мнения: 1 324
Не ми каза цената, понеже все още не е получила кремове за продажба. Сигурно са нови за БГ. Коментарите, които четох бяха от лятото на 2008-ма, така че явно е сравнително нов продукт.

# 419
  • Мнения: 49
А да не ви казвам аз колко съм се отчаяла - 3 месеца и 1 седмица на антибиотик и пъпките пак излизат  doh Отделно си правя маска с мая, маска с кал от мъртво море ама истинска не някоя измислена, спя с маската със сяра ooooh! #Crazy и още 150 неща, които правя ииии вечееее не знам какво да правя тези пъпки. Това си е наказание Crossing Arms

А маската със сярата е по рецепта Rolling Eyes Rolling Eyes Една колежка ми я донесе и си я снимах.

Пий по 1 литър на ден чай от коприва. Сложи 4 чаши вода в тенджерка с капак и като тръгне да завира, спираш котлона и изсипваш 4 ч.л. сушена кприва (на една ч.ч. се пада една ч.л.). Запарва се 30 минути, прецеждаш и цял ден го пиеш на глътки, без мед или захар. Аз лично съм изпробвала това и бях шокирана от резултата....в момента нямам нито една пъпка. За 10 дни ми изчисти лицето от акне, което се появи преди време и повече от месец се борх с какви ли не мазила и глупости. В момента ми останаха бледи петънца, които не ме притесняват. Радвам се, че с еоттървах от болезнените пъпки.

Прочетох този лек в книгата на Мария Требен " Здраве от аптеката на Господ". Надявам се да ти помогне и на теб.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт