Как да се справим с пигментните петна (акне, хиперпигментации и др.) - 2 тема

  • 63 180
  • 434
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 5 647
Копривата има силно пречистващо действие. Знам я тази рецепта, но не съм я пробвала.

# 421
  • Мнения: 1
Копривата е много ефикасна ,но ако можеш да преодолееш вкусът и.На мен ми беше много smile3534

# 422
  • Мнения: 11
и аз преди малко се наклепах с маска от сяра.....от много време не съм я ползвала....ама моята е готова-част от козметична серия.не съм забелязала супер ефект ,ама я ползвам рядко....

# 423
  • Мнения: 49
Копривата е много ефикасна ,но ако можеш да преодолееш вкусът и.На мен ми беше много smile3534


Ами зависи. Аз ненавиждам чай дори и с мед. Но копривата я пих без никакър проблем  newsm78 Най-добре е ако иска да пробва дали ще й понесе вкуса (не е толкова натрапчив).

# 424
  • Мнения: 11
Вие забелязали ли сте ,че като си запушите носа, вкус не се усеща?пийте така!

# 425
  • Мнения: 1 629
Не ми пречи вкуса. Нали миналата седмица пих няколко дена, но по празниците се олях и забравях. Пак ще започна  Thinking Мерси Оффф Grinning

# 426
  • Варна
  • Мнения: 136
Ако може да попитам каква е тази маска със сяра,продава ли се в готов продукт или се приготвя в аптека,Благодаря предварително

# 427
  • Мнения: 800

Пий по 1 литър на ден чай от коприва. Сложи 4 чаши вода в тенджерка с капак и като тръгне да завира, спираш котлона и изсипваш 4 ч.л. сушена кприва (на една ч.ч. се пада една ч.л.). Запарва се 30 минути, прецеждаш и цял ден го пиеш на глътки, без мед или захар. Аз лично съм изпробвала това и бях шокирана от резултата....в момента нямам нито една пъпка. За 10 дни ми изчисти лицето от акне, което се появи преди време и повече от месец се борх с какви ли не мазила и глупости. В момента ми останаха бледи петънца, които не ме притесняват. Радвам се, че с еоттървах от болезнените пъпки.

Прочетох този лек в книгата на Мария Требен " Здраве от аптеката на Господ". Надявам се да ти помогне и на теб.
Успех!

от миналия понеделник започнах да пия чай от коприва. Точно от книгата на Мария требен го видях. Освен прочистване на целия  организъм от токсини, пише, че влияело добре и на кожата  и косата  Mr. Green
Чак видим ефект не знам дали да очаквам, засега се съм станала чудна хубавица  Mr. Green

# 428
  • Мнения: 1 629
Е то ефекта на копривата може и по-късничко да дойде. Примерно седмица след като е спрян чая. Така мисля поне Mr. Green

# 429
  • Мнения: 1 324
А, може и изобщо да не дойде, както беше при мен  Mr. Green.

# 430
  • Мнения: 49
Значи аз съм от късметлийките , на които е помогнала  Laughing

# 431
  • Мнения: 1 629
Аз пропуснах да ви кажа, че пия едни капки сега за един друг проблем. Основата им е от риган и много гадно се пият, защото мен лично ме задушават направо. Трябва и цитросепт да пия 6 месеца, но след тези капки. Та мисълта ми е, че на листовката пише, че помага за възпаления, бактериални проблеми и подобни и се чудя дали няма и за пъпките да ми помогне. А също така се чудя дали този Цитросепт като е на основата на грейпфрут няма да помогне и за изглаждане на кожата и за пигментните петна също Thinking Вие как мислите? Също така да попитам: Според вас сярата има ли избелващ ефект?

И още нещо: искате ли на 30стр. да пусна нова темичка? Hug Hug Hug

# 432
  • Мнения: 84
И аз съм изкарала Цитросепта и се чудя дали да го почвам но по други причини.
Бях доста болна покрай дъщеря ми и сега се чудя дали да го пия за засилване на имунитета.
Не можах да си намеря листовката ; но има доста обширна тема във форума за цитросепта и смятам да я разгледам.
Имаше различни дози от капките за различни неща;но не мога сега да се сетя;прочити и ти ако искаш.
Аз миналата година пак го пих за засилване на имунитета след тежко боледуване но не мога да си спомня как ми се отрази върху кожата newsm78.

# 433
# 434

Общи условия

Активация на акаунт