Как да се справим с пигментните петна (акне, хиперпигментации и др.) - 2 тема

  • 63 228
  • 434
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 49
А аз мислех, че съм открила топлата вода... ooooh! ooooh! Още сега ще го хвърля..

# 61
  • Мнения: 1 629
Аз пък изобщо не знаех, че живака избелва  Shocked

Хич не чакай да го свършиш. Аз не мога да си обясня защо са позволили вноса му отново. Да не забравим, че е тайландско производство, а те не се славят с каквото и да било качество и контрол. А и представи си как се постига крайна цена 2 лв.........
леле това е продаваща се смърт или чист живак в тубичка Shocked

# 62
  • Благоевград
  • Мнения: 62
Е сигурно основната му съставка не е живак но са открили та дали е водата която използват при направат на крема или съдовете в които се приготвя не се знае и аз го ползвах много порано но откакто разбрах го спрях .....а заличаваше и акне...Simple Smile

Мисля че крайно време е да се оприентираме към домашно приготвена козметика вярно по нетрайна е но ще си правим винаги прясна и без консерванти ...
По между другото ако знаете парабениете са много вредни-това са консерванти и причиняват рак вече ги забраняват а тъпата Германия - извинете ме за израза продължават да ги използват и то в голямооо количество даже съм срещала реклама където декларират че не използват парабени а на съдържанието им фул...
Извинвте че се отклоних от темата но не се сдържах Simple Smile

# 63
  • Мнения: 49
Е сигурно основната му съставка не е живак но са открили та дали е водата която използват при направат на крема или съдовете в които се приготвя не се знае и аз го ползвах много порано но откакто разбрах го спрях .....а заличаваше и акне...Simple Smile

Мисля че крайно време е да се оприентираме към домашно приготвена козметика вярно по нетрайна е но ще си правим винаги прясна и без консерванти ...
По между другото ако знаете парабениете са много вредни-това са консерванти и причиняват рак вече ги забраняват а тъпата Германия - извинете ме за израза продължават да ги използват и то в голямооо количество даже съм срещала реклама където декларират че не използват парабени а на съдържанието им фул...
Извинвте че се отклоних от темата но не се сдържах Simple Smile

Злоупотребяват с болежките ни  #Cussing out Иначе днес нямах работа и реших да си забъркам една маска за лицето от жълтък, кисело мляко, мед, трици за ядене, тоалетни трици и се намазах с тоя бъркоч и седях 30 мин. Кожата ми после беше токова нежна и румена... и реших да почна всеки ден да си забърквам. За съжаление не ми влияят на петната  Tired

# 64
  • Мнения: 1 629
аз за петната ползвам всеки ден хума, рядко си правя маска и с кисело мляко.

# 65
  • Благоевград
  • Мнения: 62
Като се ровех из интернет попаднах на една книга с маски за лице и ТАМ НАМЕРИХ една маска за тъмни петна от акне ....която за 2 седмици имала ефект а тя е:
1 супена лъжица кокосово масло и 1 чаена лъжица куркума.
Не съм я ползвала но ще я пробвам и някои друг може да опиа за равен старт ако не чакаите резултат ....но не пише през тези 2 седмици колко често се прави Sad

# 66
  • Мнения: 1 629
Мисля, че в една тема четох за куркумата. Един доста запален младеж, който си личи, че е навътре в нещата беше казал, че става само за ядене  Joy Но ще пробвам де...то отчаянието до къде ли не води Grinning А косово масло от къде да намеря? newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 3 025
Аз да ви кажа вече втора седмица използвам лосиона за депигментация на Amrita / http://amritalab.eu/ / и има видим ефект за цена от 2 лв.  Rolling Eyes

# 68
  • Благоевград
  • Мнения: 62
Мисля, че в една тема четох за куркумата. Един доста запален младеж, който си личи, че е навътре в нещата беше казал, че става само за ядене  Joy Но ще пробвам де...то отчаянието до къде ли не води Grinning А косово масло от къде да намеря? newsm78
Чакай не бързай дай да проверим за куркумата из интернет кои събере инфо да пише Simple Smile като сме сигурни ще я правим стига сме пробвали ...горките ни личица...
От аптеките и кадето продават масла ...... а каде тази тема ако я намериш случаино ми я прати  но не се рови аз ще провера Simple Smile

# 69
  • Мнения: 422
Чакам отзиви за тази каша с кокосовото масло и куркумата  Grinning ...Оф да Ви се оплача пак ми наизлязоха пъпки надявам се скоро да се махнат ..имам 1  и едни такива мънички, като обрив по челото горе до косата толкова много не съм имала от преди Нова година.. ooooh!

# 70
  • Мнения: 1 629
Аз да ви кажа вече втора седмица използвам лосиона за депигментация на Amrita / http://amritalab.eu/ / и има видим ефект за цена от 2 лвRolling Eyes
ммм дали и в тях няма живак? Mr. Green

Чакам отзиви за тази каша с кокосовото масло и куркумата  Grinning ...Оф да Ви се оплача пак ми наизлязоха пъпки надявам се скоро да се махнат ..имам 1  и едни такива мънички, като обрив по челото горе до косата толкова много не съм имала от преди Нова година.. ooooh!
мажи ги с нещо де  Grinning

# 71
  • София
  • Мнения: 3 025
Аз да ви кажа вече втора седмица използвам лосиона за депигментация на Amrita / http://amritalab.eu/ / и има видим ефект за цена от 2 лвRolling Eyes
ммм дали и в тях няма живак? Mr. Green


Не мисля...  Wink

# 72
Аз използвам избелващо кремче Pally. Питах козметичката ми да ми препоръча нещо за петната и тя ми каза за него. Безкрайно съм доволна. На мен ми оставят петна след пъпките и всяка вечер се мажа с него и ми прави впечатление, че за  няма и седмица и вече са значително избелели, да не кажа и незабележими. Само не трябва да се маже през деня, защото може да стане реакция със слънцето. Даже и майка ми го е ползвала много отдаван и каза , че и на нея й е помогнал Simple Smile)

Здравейте този крем съм го ползвала преди много години може би преди 15години в момента на ползване има страхотен ефект ,но след това кожата се разваля много. Направо го спирай и аз съм чувала,че вътре има живак

# 73
  • Мнения: 5 647
Аз пък изобщо не знаех, че живака избелва  Shocked

Хич не чакай да го свършиш. Аз не мога да си обясня защо са позволили вноса му отново. Да не забравим, че е тайландско производство, а те не се славят с каквото и да било качество и контрол. А и представи си как се постига крайна цена 2 лв.........
леле това е продаваща се смърт или чист живак в тубичка Shocked

Ако го имаш този крем може да постнеш съставките му в темата на CI.

# 74
  • Мнения: 1 629
Аз пък изобщо не знаех, че живака избелва  Shocked

Хич не чакай да го свършиш. Аз не мога да си обясня защо са позволили вноса му отново. Да не забравим, че е тайландско производство, а те не се славят с каквото и да било качество и контрол. А и представи си как се постига крайна цена 2 лв.........
леле това е продаваща се смърт или чист живак в тубичка Shocked

Ако го имаш този крем може да постнеш съставките му в темата на CI.
не нямам го. Но някой, който го има би могъл да ги напише Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт