Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 471 143
  • 11 696
  •   2
Отговори
# 4 440
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте! От много време отлагам,но вече не се издържа. Трябват ми координати на добър алерголог и кожен в Пловдив. Ръцете са ми ужасни.
Алерголог д-р Маркова в ДКЦ Пловдив в сградата на Окръжна болница.
Кожен д-р Паскалева - Кожна Клиника при Умбал " Св. Георги"

# 4 441
  • Мнения: 82
Можете ли да препоръчате конкретен кожен доктор, от който да сте доволни, който да работи в Кожния диспансер, че за там само ни дадоха направление( надявам се и на опит и на добро отношение, че е за малко дете и се чудя дали ще протече прегледа без рев;)

# 4 442
  • Мнения: X
Можете ли да препоръчате конкретен кожен доктор, от който да сте доволни, който да работи в Кожния диспансер, че за там само ни дадоха направление( надявам се и на опит и на добро отношение, че е за малко дете и се чудя дали ще протече прегледа без рев;)

д-р Лукова  Peace

# 4 443
  • Мнения: 2 988
Може ли някой да ми препоръча добър детски гастроентеролог?

# 4 444
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 157
Доктор Цонев в ж.к.Тракия-един от най-добрите според мен

# 4 445
  • Мнения: 2 988
Благодаря.  Hug

# 4 446
  • Мнения: 2 011
Търся добър нефролог за възрастен. Няма значение дали работи със ЗК или на частно. Благодаря предварително.

# 4 447
  • Мнения: 82
http://registarnazdraveopazvaneto.com/%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D … D0%BE%D0%BE%D0%B4

д-р Николов - бих го препоръчала като отношение - по 6-тобалната  давам 10ка Simple Smile Не мога да споделя много информация, защото бяхме за рутинен преглед на бебе в 6тия месец, но не стига, че бяхме с грешно направление и можеше да ни изпрати и да не ни прегледа изобщо, ами и отдели много време и внимание, само за да ми потвърди, че сме здрави и да успокои детето. Просто си личи, че си харесва работата и има голямо сърце и прекрасно уважение към пациента. В процеса на разговора, покрай грешното направление, спомена, че само той и още някой в града били квалифицирани и за детски нефролози...

# 4 448
  • Мнения: 2 280
Търся детски хирург, на дъщеричката ми (1,2) й е забрал нокътя на палеца на крака, има и малко гной.

# 4 449
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
http://registarnazdraveopazvaneto.com/%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D … D0%BE%D0%BE%D0%B4

д-р Николов - бих го препоръчала като отношение - по 6-тобалната  давам 10ка Simple Smile Не мога да споделя много информация, защото бяхме за рутинен преглед на бебе в 6тия месец, но не стига, че бяхме с грешно направление и можеше да ни изпрати и да не ни прегледа изобщо, ами и отдели много време и внимание, само за да ми потвърди, че сме здрави и да успокои детето. Просто си личи, че си харесва работата и има голямо сърце и прекрасно уважение към пациента. В процеса на разговора, покрай грешното направление, спомена, че само той и още някой в града били квалифицирани и за детски нефролози...
+1
6 месеца обикалях от специалист на специалист( хирург, рентгенолог-ехографист, нефроложка, уролог) с едни болки в корема и всички ми обясняваха как имам половинсантиметрови камъни в бъбреците(заради едни еритроцити в урината). В крайна сметка се оказа, че еритроцитите са заради някакви бактерии в урината,от които направих след гореописаното обикаляне от кабинет на кабинет жесток цистит  и същите така гореописани "специалисти" не са се сетили една стерилна урина да пуснат. 3 пъти ме гледа на ехограф с едно направление само и само да се успокоя. Оказа се колит, за който макар и не в неговата специалност ми назначи адекватно лечение. Свърши си работата перфектно човека, макар че не бях за него  Peace

# 4 450
  • Мнения: 4 145
Търся детски хирург, на дъщеричката ми (1,2) й е забрал нокътя на палеца на крака, има и малко гной.
Потърси хирург, но ще ти кажа една изпитана рецепта за това
Гореща вода с морска сол в нея
Два пъти ми изрязваха врастнали нокти сега още щом ми се възпалят -ги лекувам по този начин

# 4 451
  • Мнения: 660
Larisa ,какво му е било на бебчето, моето бебе е на 40 дни,има хидронефроза на бъбрека, казаха ми д-р Мантаркова,че била детски нефролог. Значи и този Николов е детски,така ли?

# 4 452
  • Мнения: X
Larisa ,какво му е било на бебчето, моето бебе е на 40 дни,има хидронефроза на бъбрека, казаха ми д-р Мантаркова,че била детски нефролог. Значи и този Николов е детски,така ли?

Един глас от мен за д-р Мантаркова - приема в 1-во ДКЦ на понеделник пазара. Водих при нея малката преди няколко месеца.

# 4 453
  • Мнения: 2 280
Търся детски хирург, на дъщеричката ми (1,2) й е забрал нокътя на палеца на крака, има и малко гной.
Потърси хирург, но ще ти кажа една изпитана рецепта за това
Гореща вода с морска сол в нея
Два пъти ми изрязваха врастнали нокти сега още щом ми се възпалят -ги лекувам по този начин
И трябва да кисна крачето ли? Аз слагам един домашен мехлем,днес вече няма гнойна торбичка,но още е зачервено.

# 4 454
  • Мнения: 4 145
да кисне се крака
аз съвсем случайно разбрах това, след като ми беше много набрал с гной пръстта, и бях записала час за трета операция-след едно море ми се оправи
и вече така процедирам
на сина ми също-и неговите пръсти са като моите  Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт