Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 459 400
  • 11 628
  •   7
Отговори
# 4 455
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Момичета,трябва ми добър уролог хирург за проблем с простатата и второ мнение Praynig
Казаха ми за Др.Матеев в Окръжна...

# 4 456
  • Мнения: 660
д-р Шишков, на двамата ми дядовци прави безкръвни операции и вече 4 години нямат проблем.Сега незнам дали работи като е депутат.

# 4 457
  • Мнения: X
д-р Шишков, на двамата ми дядовци прави безкръвни операции и вече 4 години нямат проблем.Сега незнам дали работи като е депутат.

мисля, че не работи в момента

# 4 458
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
И аз за него разбрах,че е добър но нали се е "издигнал" и не работи... Wink Споменаха ми и Вълканов и този Матеев.

# 4 459
  • Пловдив
  • Мнения: 86
Larisa ,какво му е било на бебчето, моето бебе е на 40 дни,има хидронефроза на бъбрека, казаха ми д-р Мантаркова,че била детски нефролог. Значи и този Николов е детски,така ли?

Един глас от мен за д-р Мантаркова - приема в 1-во ДКЦ на понеделник пазара. Водих при нея малката преди няколко месеца.
И аз съм за Мантаркова.Ходихме при нея когато бебчо беше на 6м.Едното му легенче на бъбрека беше по отворено и като диагноза също писа хидронефроза/но каза че това което е при него се оправя в повечето случай с времето иначе диагнозата бил доста стряскаща.На следващия преглед след 6 мес.беше се позатворило и сега вече всичко си е нормално.Много мила и внимателна.Двама доктори са ми я препоръчвали.

# 4 460
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Бихте ли ми препоръчали ендокринолог, който приема с направление?

# 4 461
  • Пловдив
  • Мнения: 86
Бихте ли ми препоръчали ендокринолог, който приема с направление?

Др .Георгиев
http://zdravenspravochnik.com/%D0%B4-%D1%80-%D1%85%D1%80%D0%B8%D … 0%BE%D0%BA%D1%80/

# 4 462
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Накой с мнение за др.Бакърджиев,уролог в хирургиите  Rolling Eyes

Или в Уромедикс направо да търся някой?

Последна редакция: вт, 31 мар 2015, 14:07 от mystic woman

# 4 463
  • Мнения: 1 053
Бихте ли ми препоръчали ендокринолог, който приема с направление?

Д-р Левтеров,работи в Каспела и аз скоро ще ходя при него   Peace Peace

# 4 464
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Бихте ли ми препоръчали ендокринолог, който приема с направление?

Др .Георгиев
http://zdravenspravochnik.com/%D0%B4-%D1%80-%D1%85%D1%80%D0%B8%D … 0%BE%D0%BA%D1%80/

Д-р Левтеров,работи в Каспела и аз скоро ще ходя при него   Peace Peace
Благодаря ви, момичета. Доктор Георгиев имаше час чак за 16-ти април, записах се за Левтеров.

# 4 465
  • Мнения: 1 844
Очарована съм от компетентността и човечното отношение на проф. Атанасова - кардиолог. Прекрасен специалист.

# 4 466
  • Мнения: 82
Listopad,ние бяхме здрави, отидохме за задължителен преглед в 6тия месец на детето на коремни органи се води. Дано скоро се успокоят при вас нещата- препоръчах д-ра като лично впечатление от отношението му, но във Вашия случай при възможност бих посетила и него, и препоръчаната докторка, за да сравня мнения за всеки случай...Успех и оздравяване скоро!

# 4 467
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Някой дали знае колко лв е прегледа при д-р Чочкова-детски кардиолог?

# 4 468
  • Мнения: 730
Някой дали знае колко лв е прегледа при д-р Чочкова-детски кардиолог?
50 лв.

# 4 469
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Благодаря!За час -натоварен ли й е графика,за след ден,два дали дава часове,или за след по-дълго време?

Последна редакция: вт, 07 апр 2015, 10:24 от budiko

Общи условия

Активация на акаунт