Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не съм срещала досега куче с това име. И на мен ми звучи като лъч, хубаво е. По хубаво от Рая, Реа изобщо не го коментирам, с "а" накрая е като случайна комбинация от звуци.

# 31
  • Мнения: 175
Интересно е,но Рия като че ли по-добре ми звучи.

# 32
  • Мнения: 4 519
Да бе, как ще е по-добре Рия?  Rolling Eyes Рия земята, рия, копая....  Confused Ужасно звучи.

# 33
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И на мен ми се нрави РЕЯ. Асоциацията ми е с филма, даван в навечерието на 20.03. по НОВА ТВ.

Но трябвада натъртваш на "е", иначе си става една обикновена Рая.

# 34
  • Мнения: 175
Да бе, как ще е по-добре Рия?  Rolling Eyes Рия земята, рия, копая....  Confused Ужасно звучи.


Ами като кратко от Дария,Мария,подобно на Ния и т.н. Но честно казано и аз не съм сигурна.

# 35
  • Мнения: 3 562
Харесва ми  Peace

# 36
  • Мнения: 568
Аз не си падам по кратките имена.Успех в избора.Най-добре го обсъди с мъжа си ,по-важно ми с струва отколкото какво мислят другите тук.

# 37
  • Мнения: 934
Харесва ми.
Една от приятелките на дъщеря ми е Рея (Rhea), но на английски звучи по-скоро като Рия. Иначе си е същото име, като Рея Силвия.

# 38
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
рея е красиво име от старогръцката  митология на мен ми харесва-звучи нежно   bouquet  bouquet

# 39
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Повечето трибуквени имена ми звучат като случайна комбинация от звуци. Рея също. Според мен името трябва да е такова, че да има галено /кратко/. А не направо краткото. Stop

# 40
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 385
Бебето е родено и се казва НИЯ

Общи условия

Активация на акаунт