Септември'09 - 12

  • 10 238
  • 302
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 504
Eden за 29 04, ама айде да ме изчакаш да говоря с Врагалева, при нея съм на 10 04 /сега в понеделник ще ми  погледне резултатите от микробиологията и незнам дали ще е удобно да й обяснявам, че съм записала час и за Димитрова/, тогава съм някъде 17 седмица май, а ФМ се прави май 18-22 г.с. Ако каже да отида при нея през този период за втората ФМ оки, ще ти метна часа за Димитрова, ако ли не просто ще си отида и при Димитрова тайно Embarassed, защото знам, че все пак е хубаво да се огледат органите прези тия седмици точно. Иначе с др Врагалева се разбрахме да ходя при нея през 4 седмици, както си е женската консултация.

# 226
  • Мнения: 158
Здравейте момичета Hug
Първо добре дошли на новите мами Hug
Днес бях на преглед и бебчето вече е 129гр.,пораснало,видяхме крачета,ръчички,гр,стълб,гр.кош брадичка,...бебчето дори ни помаха и ми стана много мило HugОтговаря си на седмиците,даже по размери ехографа даде термин 05.09.09г.,а аз съм на 10.09.09г.Обаче каза,че мисли,че ще бъде момиче,а преди 1м. ни каза,че май ще е момче,така,че пола пак остава загадка,но важното е,че бебчо е добре.Качила съм и около 1кг.Казах и за болките ниско долу,болките в яйчниците и пик.меху и корема които са почти постоянни от 2 седмици (болките са като менструални,но понякога ме пробожда в областа на яйчниците и пик.мехур и тогава стават по-силни)и тя каза,че са нормални,защото матката се вдигала и от яйчниците също има връзки,които се разтягат.Каза ако искам да направя един курс на лечение с нош-па 5 дни 3х1табл.,но аз мисля да го взимам 2х1табл.,каза да спра ФК да не натоварвам организма излишно,утре ще дам и кръв и урина.Имам един леко завишен показател на БХС,но каза,че е малко и няма проблем-дано да е така PraynigИ понеже съм надвишила лимита от ЗК на ехографа,ще трябва вече да си го плащам по 35.00лв.Вие плащате ли си?Много ме притесняват тези редки прегледи през 1 месец Rolling EyesИскам ако може всяка седмица да виждам как расте малкото човече.Та това е от мен,желая на всички хубави резултати на прегледите Hug

# 227
  • Мнения: 141
Emir, благодаря ти за разяснението. Сега вече съм наясно.... Аз се обаждах за час при Димитрова.

maliby, страхотни емоции. Да ти е живо и здраво бебчето.  Hug
Предполагам, че ти ходиш на ЖК в Тина Киркова.. там повечето лекари са много стриктни по отношение на ехографските прегледи по ЗК. Наистина е супер тъпо... айде- нека да не ти изкарва снимка, щото хартията е с пари, ама пък да ти види бебчето нищо не му пречи.. възмутена съм.

Ох, аз да ви се похваля... кумицата роди днес с планово секцио момиченце...  newsm44 Много се вълнувам. Обаче милата е много изтощена, още не я е пуснала упойката и е леко замаяна, та ще й звънна утре за повече подробности. Ще я оставя да си отпочине малко, защото със сигурност сега не й е до приказки.. То като се замисля и на мен няма да ми се говори хич след раждането..

# 228
  • Мнения: 158
Gorska_Kitka не ходя в Тина Киркова,но лекарката работи там и ми каза,че вместо да ми взима 400.00лв. за ЖК,мога да ходя в една клиника в центъра където тя води ЖК пак по ЗК.Та от там  днес ми казаха,че трябва да си доплатя 2 ехографа които са ми в повече.Тя незнам дали чу,защото говореше по телефона,но както и да е ще ги платя щом трябва,нали е един път в месеца.

# 229
  • Мнения: 141
ох малибу, много са брутални.. Наистина е ужасно обидно това поведение.. Превърнали са най- хубавите моменти от живота на една жена в бизнес...

Сега чета една тема за изцепките на бащите и се скъсвам от смях..  smile3532 Ох, направо нямам думи.. Simple Smile

# 230
  • Мнения: 212
Здравейте!
Аз започвам да се замислям за ФМ, обаче съм супер неориентирана. Ще бъда благодарна ако ме насочите (видях, че коментирате разни доктори, но...), а и ако може да ме ориентирате в цените. И за да не спамим повече темата, може и на лични. Благодаря ви предварително.
Иначе нищо ново под нашето слънце.
Еден, честито за кредита! Пожелавам ви най-хубавия и уютен дом! За яслите и ДГ наистина стана ужас, ние миналата година се класирахме още на първото класиране. Сега живот и здраве за новото бебе докато стигне до детско заведение ще сме сменили квартала и не знам как ще стане работата... Ма то така или иначе всяка година променят правилата, та нищо не е сигурно...
Радвам се, че приветствате идеята ми за среща. Ако искате другата седмица да пуснем едно списъче, за да имаме време да се организираме и запазим места. За заведение - давайте идеи, аз съм "женени с деца" - от работа - вкъщи и обратно, не знам вече нищо за социалния живот в София...
Горска китка, ми вземи сподели с нас темата, нека и ние се повеселим малко...

# 231
  • Мнения: 493
Здравейте момичета!
От 3 дни съм с контракции, болезнени при това. Изписаха ми магнерич и но-шпа, та да видим дали ще се оправя скоро... Не искам да си взимам болнични и си ходя на работа, но ако лекаря настоява по-натам ще си взема. Някоя от вас има ли подобен проблем?

# 232
  • Мнения: 90
ЕмиР, 29.04 би меустроило перфектно,така че ако се откажеш,пиши по-натам и аз ще взема часа. Peace
Миринда, благодаря,от толкова време си мечтая за това,че не ми се вярва че може да се реализира Simple Smile
БебеШондел, пожелавам ти мине бързо този период, може би е по добре да почиваш повече!
Лека вечер на всички и до утре!   bouquet

# 233
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Момичета,тъкмо се връщам от бърза помощ.От обяд имам кръв в урината.Правиха ми анализ и ми казаха,че е инфекция в начален стадий.Ще пия днес и утре антибиотик и после пак ще правим анализи.Доктора не изключи и възможността за камък в бъбрека. Tired
BebEshOnDeL дано всичко при теб мине бързо и безпроблемно. Hug

# 234
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ох, като ви чета и направо......... Grinning Като ми е втора бременност ли, не знам, но няма го това вълнение, не ме се ходи постоянно по доктори. Искам само да се чувствам добре, да не ми се гади и да се наслаждавам спокойно на бремеността си Rolling Eyes
Янита Praynig дано се оправиш бързо, защото болни бъбреци и бременност е много неприятна комбинация. Бебешондел и на теб пожелавам да спрат контракциите. Аз пих магнерот и ношпа от 4-я месец до раждането, защото имах контракции и то на често. Свикнах с тях и с хапчетата, че даже и преносих Crazy

# 235
  • Мнения: 1 024
 BebEshOnDeL, аз съм така от самото начало, даже си полежах в болница. Сега, когато матката е вече в коремната кухина, дори виждам контракциите. И аз съм на терапия като твоята, но си взех болничен и мисля да изкарам в спокойствие и почивка оставащите месеци. Определено има ефект от почивката.
Оправяйате се бързо мамчета!

# 236
  • Мнения: 83
Скорошно оздравяване, момичета!

# 237
  • Мнения: 215
Здравейте момичета!
Приемате ли нови мами във вашата компания?
Терминът ми е на 03.09.2009 г., това за мен е втора бременност. Имам син на 6 години.
Съжалявам че малко късно се разписвам в темичката, досега само ви четях. При мен всичко е нормално, като изключим гаденето и повръщането през първите три месеца. Такива въобще нямах с първата бременност и сега направо ми се увидяха тези месеци.
Килограмите коментирате гледам - аз съм с 4 отгоре вече.
За сега толкова от мен, може да ме добавите на първа страничка.

# 238
  • Мнения: 294
Добро утро мили дами,
Дани добре дошла при нас  Hug
пожелавам на всички бързичко да се оправят.
Анита знам, че сигурно се притесняваш за антибиотика, но на мен доки ми каза, че лекарствата можем да си ги избираме, а инфекциите не Sad Стискам палци всичко бързо да мине.
Бебешондел, не се колебай да се вземеш болничен ако не се чувстваш добре - бебо е по-важен от всичката работа Peace
Аз днес почти съм добре и даже главата почти не ме боли Simple Smile Почти от началото на бременността съм със страшно главоболие, но днес е добре newsm44
Иначе съм в 13 г.с. и съм качила 1кг, ама това е защото много повръщах

Пожелавам ви много усмивки  Simple Smile

# 239
  • Мнения: 1 024
Добро утро, аз се стягам за ЖК. Другата седмица съм на БХС, но се замислих, че ще бъда в 15 седмица и няколко дни. Дали да не изчакам да навърша 16 пълни и тогава да отида? newsm78
Вие как мислите рано ли е за втория скрининг? Навсякъде чета, че се прави между 16 и 20 седмица.
Хубав и безоблачен ден на всички!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт