Септември'09 - 12

  • 10 216
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 141
Mirinda, ето и въпросната смешна тема с изцепките на бащите:
  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339551.0

Днес ми е много тъжно и просто исках да споделя с вас... Имахме си котарак от 3-4 години и решихме, че няма да го задържим повече при нас... Просто ако бяхме решили да го оставим, животното щеше да се измъчи, защото щеше да пребивава в единствено в коридора докато бебчо поотрасне... а това си е мъчение.
Намерихме няколко човека, но аз все им намирах кусури, само и само за да не дадем котарака..НЕ очаквах, че ще ми е толкова трудно да се разделя с него. Освен това исках да го дадем на някой, който ще го обгради с много любов и грижи... Определено бях решила, че няма да е мъж, а ще търся жена, която да го гледа.. Да ме прощават мъжете, ама малко са способни да се грижат за животинка от сърце.
Преди около 2 седмици попаднах на страхотно момиче, което цял живот е гледало животни и много ги обича. Нейната котка починала и тя сега много страда.. Иска да си има нов любимец( отраснал и с навици), за който да се грижи. Направих й такова интервю, каквото не се прави и за кандидатстване на работа... и накрая реших, че това е човека. За съжаление момичето е от Варна... и вероятността да виждам котарака е много малка.. Освен това се притеснявах и как ще му се отрази пътя.. Но все пак надделя усещането, че го давам в добри ръце...
Та днес дадохме котарака на един неин приятел, който в 9 часа тръгва за Варна... Много ми е мъчно... Сякаш се разделям с част от мен.. Не очаквах, че ще ми е толкова мъчно... и болезнено... Пред очите ми е той, неговата муцунка, маниери.. всичко....
Единствено се моля, той да е спокоен, да понесе пътя добре; да свикне бързо с новото място и да се привърже към момичето бързо.. Искам просто котарака да е щастлив... Знам, че в началото ще е стресиран, но се надявам да му мине скоро...
Наистина е много болезнено...

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 08:54 от Gorska_Kitka

# 241
  • Мнения: 5 026
Привет! 2 дни бях със зверска мигрена, компа се скапа, та съм попропуснала.Бях на 1-ва консултация, направиха ми изследвания-кр, захар ми е 6,4 при норма 6,3.не съм се шашнала, защото предната вечер похапнах сладко, ще видя следващия път какво ще покаже.Иначе в урината няма захар.
Дребен ми е болен, та сме в къщи.
Анита, успешно лечение  Peace
Който съм пропуснала в 1 стр-моля да ме извини, драснете по 1 лс Simple Smile

# 242
  • Мнения: 1
Добро утро, момичета!

Дани, добре дошла при нас! Лека бременност ти пожелавам!

На мамите, които не се чувстват добре - бързо оправяне!
Анита, надявам се, че при теб нещата също бързо ще се оправят и ти, и бебчето ще сте добре!  Praynig

Аз пак съм си с болките ниско долу в корема и кръста и но-шпа не ми помага...

Хубав ден на всички!

# 243
  • Мнения: 1
Калитеа, моя АГ ми каза, че ранния БХС се прави при навършени 15 г.с. Кременски в МД приемал кръвни проби само при навършени 15 г.с.??? Странно, защото в сайта на МД пише, че ранния БХС се прави в 11 - 13+6 дни.

Моля, пишете, защото се притесних, че ще стане прекалено късно!

# 244
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,
аз все още имам кръв в урината,но си пия антибиотика и се надявам да се оправя.Утре ще отида при АГ да ми назначи изследвания на урина за следващата седмица. Tired
Gorska_Kitka знам какво ти е.Радвай се ,че котето е в добри ръце.Аз с миналата бременност имах куче,беше почти на 13г.Една седмица преди 13-я му РД ,кучето получи бъбречна криза ,лекарите го сложиха на системи,но не успяха да го спасят и то  почина.Колко рев съм ревала,все едно загубих брат си.От тогава съм казала ,че не искам повече домашни любимци. Sad
Dani-ela добре дошла при нас Hug
Днес може да излезнем на разходка.После пак ще пиша.
На всички лек и слънчев ден Hug

# 245
  • Мнения: 1
Горска Китка, съжалявам за котарачето, аз също много обичам животинки и напълно те разбирам как се чувстваш!
Преди години имах сиямски котарак, който ми беше подарък от първото ми гадже и много си го обичах. Живя у нас 8 години и един ден просто изчезна /ние живеем в къща и той си обикаляше свободно из махалата/. От тогава съм казала, че не искам животно, защото толкова много се привързвам и после ми е много тежко да преживея загубата!
 Hug
Анита, приятна разходка!
Аз ще си работя...

# 246
  • Мнения: 5 026
Калитеа, моя АГ ми каза, че ранния БХС се прави при навършени 15 г.с. Кременски в МД приемал кръвни проби само при навършени 15 г.с.??? Странно, защото в сайта на МД пише, че ранния БХС се прави в 11 - 13+6 дни.

Моля, пишете, защото се притесних, че ще стане прекалено късно!
Вече се правят и двата. Първият е са риск от Даун и още 3 неща, а вторият за дефекти на невралната тръба, коремната стена... Аз правих първият, след 2 седмици ще направя и 2.

# 247
  • Мнения: 19
Еййй дойде 19 най накрая днес съм на преглед момичета и много се радвам.Ще се отчета надвечер обаче защото часа ми е чак в 4.
Малкия ме побърква затова ставам после ще пиша и по другите неща които съм си набелязала...

# 248
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Момичета, пак доста от вас са с оплаквания и дано се оправяте бързо  Hug
Тук в Бг докторите много за ви разглезили с този магнезийй и ношпа, аз като бях в Испания такива болки съм имала и те пак нищо не ми изписват, а само ме успокояваха, че било нормално да боли, ама аз си имах ношпа от Бг и сама си го самоизписвах.

Резултата от късния БХС вече ми излезе, но нещо не го разчитам много, сега няма за  заболявания като синдром на Едуард и там какви други бяха, а има само предполагам  нещата, които Атракция спомена, че се изследват Rolling Eyes

Алфафетопротеин(AFP)- (14.9-74.5)   35.5
Човешки ХОРИОНГОНАДОТРОПИН- (6.85-34.25)   8.8
Вашият риск е 1 от 10000 бременни
възрастов риск 1 от 876 бременни

Е каквото и да значат първите две неща поне съм в нормите  Grinning

Киара, ако искаш да ме видиш с новата прическа виж линка в подписа- там добавих нови снимки. Иначе аз като чух от теб и ми беше влязло и на мен мухата да се накъдря, но ще е другия път  Wink
Горска китка, недей да страда, след няколко месеца ще си имаш нов "домашен любимец" и ще забравиш за котарака  Laughing
Аз затова имам само риби, защото не се привързвам към тях и все ми е тая като умре някоя...

# 249
  • Мнения: 5 026
Ей, Валка, супер свежарска прическа  Peace Аз съм побеляла безумно, а също искам да се подстрижа като теб, но ми е къдрава косата и ефекта се губи. Пък да я изправям през 2 дни си не е работа.

# 250
  • Мнения: 5
Здравейте, мили бъдещи мами!Ако позволите, много бих се радвала да се присъединя към вашия форум тук. Аз съм съвсем нова в това, но е много хубаво това, как си споделяте и общувате. Казвам се Деси и съм на 25 г. Работя като счетоводител. Сега съм в София, но след няколко месеца ще се местим със съпруга ми към морето-Балчик/Варна. Терминът ми е определен засега за 11.10.2009 г. и  за да не ставам много словна, само ще добавя, че много ще се радвам да общувам с всички вас тук през останалите месеци от бременеенето ни, а защо не и след това, разбира се.
Леко и приятно бременеене на всички и се надявам да ви бъде приятна и моята компания тук! Simple Smile

# 251
  • Мнения: 5 026
Пускайте бтв- за 3Д дават.

# 252
  • Мнения: 90
Валка,поздравления,прическата е супер! Но така е,когато човек е хубав,всичко му отива!
Добре дошли на Dani-ela и Seagirl83! Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност!   bouquet
Анита, надявам се проблемът да не е сериозен и да отмине бързо!  Praynig На всички, които не се чустват добре- бързо оздравяване!
При мен днес нищо ново, малко ми е сдухано...

# 253
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Добре дшли на новите момичета Hug
Днес пак работа ooooh! с нетърпение чакам съботата да си почина. Регистрирам втори ден , в който не ми се гади. Дано вече е минал периода

# 254
  • Мнения: 1
Валката, страхотна прическа си си барнала!  Peace
И аз от доста време се надъхвам за френско каре, но все не ми достига смелост!

Може и аз да се реша на този експеримент като ходя следващия път на фризьор /надявам се да е скоро/.

Поздрави на всички!

Общи условия

Активация на акаунт