Септември'09 - 12

  • 10 197
  • 302
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 294
Добре дшли на новите момичета Hug
Днес пак работа ooooh! с нетърпение чакам съботата да си почина. Регистрирам втори ден , в който не ми се гади. Дано вече е минал периода

Браво, стискам палци Peace

# 256
  • Мнения: 141
момичета, много ви благодаря за съпричастността. Само хора, които са гледали животни знаят какво е да " загубиш" член на семейството.

anita, Ianita, аз също не искам повече да си помислям за друго животно, защото ще ми е много тежно ако трябва наново да преживея раздяла по какъвто и да било повод. Убедена съм, че един ден детето ще поиска домашен любимец и незнам какво ще правя тогава... Ако се стигне до този момент, ще мисля вариант за куче, защото ако имам пак котка, винаги ще се сещам за моя си котарак и ще ми става тъжно.
От друга страна се чудя дали постъпихме правилно като дадохме котарака на друг.. знам, че е късно за размишления, ама се разкъсвам. Ами ако за детето е по- добре да е с животно- да общува с животинка... Домашният любимец може да има много благотворно влияние върху децата.. Дали не постъпихме грешно като лишихме детето от общуване с животинка още от рано... Оф незнам... Хиляди въпроси имам в главата си...

Valkata, много си чаровна с новата прическа... стои ти прекрасно.

# 257
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Котката е най-добрия приятел на д ъщеря ми. Много се обичат и същевременно котката гледа да я избягва, че си го отнася много лошо в мечешката любов. От раждането са заедно и котето се престращи да подуши бебето чак като стана на 3-4 месец. Преди това минаваше от другата страна на стаята. Пък и тя ми е като сестричка, котката де Mr. Green и не бих я дал ана никой по никакви причини. Но това решение си е лично и всеки го взима сам за себе си

# 258
  • Мнения: 5 026
При майка ми имам куче-на 16 години дакел е. Божидар мре за него, псето като беше по-младо също много беснееше с него.Сега е стар и немощен,ревах даже оная седмица, че умрял за малко и после се съживил.Затова не е хубаво д аимаш домашен любимец-раздялата ще е тежка.  Confused

# 259
  • Мнения: 90
Gorska kitka, съжалявам за раздялата с любимото животинче, но може би си направила по-добрия избор. все пак котето е в добри ръце, а вие сигурно поне в началото нямаше да успявате да му обръщате внимание. когато детенцето поотрасне живот и здраве винаги бихте могли да помислите отново за домашен любимец. надявам се времето да ти помогне да превъзмогнеш тъгата  Hug

аз напоследък, освен за бременлийските проблеми, мисля и за лятната ваканция. тъй като ще се наложи да почиваме по-рано тази година /обикновено ходим през август/ , трябва да се планира по-отрано. вие имате ли някакви идеи? аз гледам оферти и за южните съседки, нали там ще е по-топло през юни, но са доста соленички...

# 260
  • Мнения: 158
Здравейте Hug

seagirl83, направо ви завиждам, че няма да сте в София Mr. Green Вече едва издържам в тая лудница и бих се махнала, ама няма къде.... Tired

Gorska kitka, дано ти мине по-бързо тъгата по котето. Много страдах и аз навремето за моето кученце, ужасно е....

Валка, честита прическа Grinning

Не знам как ще стане с почивката тази година, предполагам, че няма да пътуваме никъде, или ще е за два-три дни....много нанагорно ще ни дойдат разходите (за ремонти, покупки т.н.)

# 261
  • Мнения: 102
Gorska Kitka съжалявам за котарака, и аз съм имала й много тежко преживяхме раздялата.

Валката честита прическа Simple Smile

Момичета аз днес си направих първите кръвни изследвания и урина. Всичко е ок, в нормите.
Все още не пия витамини, освен фолиевата. Чудя се да почвам ли да пия ? Дайте съвет и какви ще ми препоръчате?

# 262
  • Мнения: 83
Горска китка, съжалявам за котето. Разбирам, че ти е много мъчно. Аз имах немска овчарка при родителите ми, беше стара на 14 години и разбрах че е умряла и ми стана мъчно. Сега не искам да си имам домашен любимец. Трудно се разделяш. Тук имаме 2-3 котки в двора, но стоя далеч от тях. Чувала съм достатъчно страшни истории и не бих рискувала бебчо.

Валка много си сладка с новата прическа.

Анита, опрявай се по-бързо. Една приятелка и бяха открили камъче в бъбреците и пиеше много вода.  
Колкото до контракциите, аз също ги имам, но освен че нош-па няма тук , гинекологът ми каза, че не са нищо тревожно. Вече почти пет дни не съм повръщала, но започнах да ям по-често. Резултатът е след 6 килограма, които изгубих в началото, сега съм върнала три.

Eden, ако решиш да почиваш в Гърция, да знаеш, че цените са безбожно скъпи от края на юни до средата на септември. Случвало ми се е обаче да пътуваме към края на май към България и като започнеш от Солун до Атина, пътят минава през хиляди плажове, на място съм намирала доста хубави цени. Проблемът е, че храната е доста скъпичка, а водата доста по-студена от Черно Море.
Тази година сериозно съм се замислила ако доки ми разреши дали да ходя на плаж. В случай, че ще ходя, вероятно ще ходя след 6-7, четох че от слънцето кожата при бременните можело да стане на тъмни петна, а и по това време водата е най-топличка при по-плитките плажове. За бебо не е много хубаво горещото време.

# 263
  • Мнения: 90
Гала,и на мен на са ми предписвали витамини за сега, но си взех едни сок4ета Хип Натал за бременни.съдържат много неща и се водят хранителна добавка. за сега съм на тях  Peace
Неки, благодаря за инфото. ние още не сме решили,защото също ще имаме доста разходи,но ми е писнало в БГ... предполагам че навън поне обслужването ще е по-добре. а при вас как е положението през летния сезон,има ли много туристи?

# 264
  • Мнения: 158
kiαrrα, честита ви детска стая,сигурно Хриси много и се е зарадвала Simple Smile
Gorska_Kitka сигурно ти е много тъжно за котарака и трудно ще го преживееш тъй като си свикнала,но нека те успокоява мисълта,че той е в добри ръце и  е добре Hug а и Eden е права
Atrakcia и аз имам мигрена  която се появи преди няколко месеца и снощи пак.Какво взимаш за нея?Стискам палци кр.захар да се окаже,че е в норми и това завишаване да се е дължало само на сладкото което си хапнала вечерта.
Dani-ela и Seagirl83 добре дошли Hug
Eden, честито за кредита и от мен Hug А от къде ги взе сокчетата на ХИП аз ги търсех,но ми казаха,че са ги спряли newsm78 И как ги пиеш по малко ли или си изпиваш 1 сокче на ден?
Gala79 поздравления за резултатите.Аз мисля да започна да пия пак витамини тъй като още не се храня както трябва и не мога да си набавя нужните витамини.
Mirinda и аз съм за среща,ще бъде хубаво да се видим,така,че се записвам в списъка  Peace
BebEshOnDeL и Анита  бързо оздравяване Hug Въпреки,че и аз съм с постоянни контракций ,а от вчера и сърбеж около ануса така,че ви разбирам.Дано и при мен да не се окаже някоя инфекция Praynig Днес ходих на дерматолог и ми казаха,че имам фисура от напъването във 00,но сърбежа започна вчера след като ходих в една обществена 00,та не съм мн.сигурна дали това е проблема newsm78Изписаха ми няк'ва цинкова паста която се прави та да видим кво ще стане.Аз избягвам да ходя в обществени 00,но като се налага Rolling Eyes
Калитеа 1-ят скрининг е от 11-14г.с,а 2-ят от 15-20г.с поне така пише на бланката ми за скрининг в МД
Валка много си сладка с тази прическа Simple Smile И аз много искам рибки,но си купих аквариума,помпата и камъчета и до там с рибките Rolling Eyes
Някой питаше за ФМ но не запоних кой(да ме извини Embarassed),ами аз ще ходя при д-р Марков,чувала съм хубави неща за него,сестра ми беше при него и каза,че обяснявал добре,отделил и е внимание...




Извинете ме пак за дългия пост,но гледам да обърна внимание на всички

# 265
  • Мнения: 90
Малиби, аз ги купих от една доста заредена аптека миналата седмица. представлява 2 шишенца в опаковка май по 125г, и се пие по 20 мл с мерителна чашка. на вкус е нещо като нектар.

# 266
  • Мнения: 141
Благодаря ви за милите думи момичета  Hug

Що се отнася до витамините, аз освен фолиева к-на( която доктора ми каза да пия до последно), пия Неоксид и Зимафлуор( мисля, че така се казваше).

Чувала съм за тези сокчета на HIPP, но не съм ги пробвала. Една приятелка ги пиеше по време на бременност и беше много доволна. Ама каквото ми е казал доктора, това пия.

# 267
  • Мнения: 5 026
Atrakcia и аз имам мигрена  която се появи преди няколко месеца и снощи пак.Какво взимаш за нея?
Нищо не взимам - голяма мъка е  Tired Когато бях бременна с Божидар имах главоболие всеки ден , до 3-4м. Спане, тъмно, тишина и това е. Пробвах с Парацетамол, но не ми действа.
 Усещате ли бебетата вече? Аз май да, но сякаш ми се струва,че е ранко още.  Rolling Eyes

# 268
  • Мнения: 83
Eden, ако питаш за Крит, тук лятото е истинска лудница . Ние сме една от топ10 дестинации в Европа. Туристите започват от март до края на ноември. Островът е доста голям - около 300 на 100км, има над 80 необитаеми островчета около него и невероятни места, които могат да се видят. Всяка събота и неделя през лятото обикалям из целия остров и още не съм се наситила, божествен е. Транспортният ти разход от България обаче е по-голям, морето е доста по-студено. Силният сезон е от началото на юни до края на септември.  
Погледни този сайт http://www.booking.com/ . Има хотели от цял свят и можеш да си направиш сметка за хотелите, често го ползвам. За Гърция добър вариант е ако решиш, да си наемеш апартамент или студио с кухня (self catering ги водят). Имат доста добри цени, не се включва в цената закуска и можеш да си готвиш. Хапването в таверна за 2 човека е около 40 евро, около 4 евро е кафето, а бързата храна не е най-полезното нещо. Цените на плодовете и зеленчуците обаче, често за по-евтини от България. Този сайт е полезен ако си с кола, изчислява разстоянията и разхода за бензин http://www.viamichelin.com

# 269
  • Мнения: 90
Неки, страшно ти благодаря!   bouquet  Като гледам цените обаче,започвам да се поразколебавам...

За главоболието - това,което бяхте писали за лимоните -наистина помага!

Общи условия

Активация на акаунт