Септември'09 - 12

  • 10 196
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 024
Като стана дума за панталони. Аз си чакам два от Тера нова. Спортни, от супер мека и лека материя, идеални за бременни и не само. Надявам се да не се съсипят на първото пране, че имам горчив опит с дрехи от там. Иначе на вид са убиец и седят супер /пробвах на приятелка тя ме зариби/.

# 286
  • Мнения: 5 026
Като стана дума за панталони. Аз си чакам два от Тера нова.
Imaт ли сайт?

# 287
  • Мнения: 1 046
Аз си купих дънкова пола на фирмата конти (скапа ми се латиницата пише се сонти-буквите "и" и "н" са латински)
Имат доста по-свежи неща в сравнение с рени, а в сайта на контакти може да видите къде са им магазините за конкретните градове.

# 288
  • Мнения: 5 026
В Плевен има 2 магазина с дрехи на Конти-не си харесах нищо последния път.Търсих си блузи и сутиен, нещо нямаха разнообразие,пообрало се беше.Още имни неща бяха май.Скоро пак ще ги посетя,че са им качествени нещата.

# 289
  • София
  • Мнения: 54
Аз не мисля да купувам много дрехи за бременни, за пролет и лято повечето ми дрехи са по-широки, даже мъжът ми ми се смееше минала година, че нося дрехи за бременни  Mr. Green Та сега ще си ги нося. Само с панталоните нямаше как, все пак не можех да ходя все разкопчана  Laughing Аз преди си поръчах дрехи от един френски сайт, promod.fr, имат много хубави неща, а когато има намаления е още по-добре  Mr. Green Само че там няма много дрехи за бременни  Sad

# 290
  • Мнения: 1 024
Като стана дума за панталони. Аз си чакам два от Тера нова.
Imaт ли сайт?
Имат - http://www.terranova-on-line.com/en/view--shop/cerca-nella-colle … 9HMFZGt-8ecw;pn=1, но не знам дали може да се поръчва от България. Мен една приятелка ме снабдява с разни интересни неща от София, много присърце е взела бременността ми.

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 18:39 от Kalitea

# 291
  • around the world
  • Мнения: 651
Като стана дума за панталони. Аз си чакам два от Тера нова. Спортни, от супер мека и лека материя, идеални за бременни и не само. Надявам се да не се съсипят на първото пране, че имам горчив опит с дрехи от там. Иначе на вид са убиец и седят супер /пробвах на приятелка тя ме зариби/.
Аз съм си с панталони за бременни от около месец. Whistling Отдавна моите дрехи изобщо не ми стават,но пък от всичките си дрехи за бременни съм много доволна.
Днес се сдобих с още едни дънки и дънкова пола. за бременни на Zara. Страхотни са и бяха на много добри цени. Дънките и панталоните са по 39 лв. , а полите по 35лв.

# 292
  • Мнения: 439
Здравейте мамчета и бебоци!
Сутринта бях на преглед и доктора ми каза, че термина може да бъде на 01.09.2009. Преди това бях за 30.08.2009 и сега пиша при мами август. Обаче, сега..... незнам къде Thinking
Може ли да се включа във вашата компания? Simple Smile

# 293
Здравейте момичета. Аз още не съм се регистрирала, но скоро ще изляза в болнични и ще имам повече време за форума. Днес бях на преглед и се записах на ЖК. Казах на лекаря за втвърядяването на корема, но той не ме чу ли, какво и аз не знам, но не реагира. Даде ми направление за изследвания. Общо 4 листчета, като разбрах, че едното е за антитела. От вълнение, че чух пулса на дребко, забравих да попитам какви са другите иследвания и има ли значение как и кога се правят. Дали е задължително да са сутрин на гладно. Можете ли да ми кажете, тези които вече са ги правили, кога да отида?

# 294
  • Мнения: 5 026
На гладно и  жадно, че изследват кръвна захар.
pepejeans, пиши и на двете места, пък то ще си покаже  Laughing

# 295
  • София
  • Мнения: 54
Добре дошла pepejeans!   bouquet И аз в началото се чудех къде да се включа, тъй като ми бяха определили термин на 27-ми август, но след първата ФМ ми казаха, че термина ще е най-вероятно на 8-ми септември (И аз подозирам, че така е правилно), та си пиша тук, с септемврийските мами Simple Smile

# 296
  • around the world
  • Мнения: 651
На гладно и  жадно, че изследват кръвна захар.
Peace
И мен така ми казаха. Първа сутришна урина и кръв на гладно.

# 297
  • Мнения: 94
момичета ,усешате ли вече Бебо как шава вътре във вас Simple Smile

# 298
  • Мнения: 183
Здравейте мили момичета. Не съм се вкрючвала днес и не мога да ви насмогна. Уж четох, четох ама незнам колко запомних.  Embarassed

Валка, новата ти прическа е страхотна.  Flutter Ама наистина на хубав човек, всичко стои добре. Да ти е честита и да ти носи много самочувствие. Аз се чудя дали да пусна снимка с къдравата си вече коса, че доста хора още не могат да свикнат да ме гледат такава и вече се чудя дали съм постъпила правилно, въпреки че аз се харесвам.  Embarassed Но може и да се престраша.  Crazy

Горска китка, аз не съм имала домашен любимец, но въпреки това ти съчувствам. Мога да си представя как се чувстваш, но съм сигурна че си постъпила правилно. Когато му дойде времето, можеш да си вземеш нов любимец, сега е по-важно ти и бебчето да сте добре, а котенцето ти е попаднало в добри ръце.

Анита, дано бързо се оправиш. Това наистина е сериозно, но все пак приемаш антибиотик и би трябвало бързо да ти подейства. Стискам палци да отмине по-бързо.  Hug

Малибу, благодаря ти за пожеланията. Хриси наистина много се радва на детската стая и не спира да се катери на втория етаж и само се моля да не се пребие. Но пък е много щастлива.

Аз след два неуспешни опита за дънки от Продавалника, най-после попаднах на Моите. Вчера ги получих от една мама и ми станаха отвсякъде. Много им се радвам и днес цял ден ходих с тях из София.

Като заговорихте за лятна почивка, ние с мъжа ми вече си запазихме стая в една къща за гости в Поморие. Изглежда много добре, на много добра цена, в двора на къщата има детски кът, а в самия град има доста места за забавление на децата. Така че съм много доволна, ще ходим последната седмица на юни месец, за да не съм точно перди раждането.

Да не забравя да кажа и добре дошли на новите момичета и дано се чувствате добре в нашата компания.

Хайде лека вечер от мен, че малката ще гледа детско на компа преди лягане.  ooooh!

# 299
  • Мнения: 19
Ей ме и мен. Прегледа добре мина. Всичко с бебче е наред, пораснало е доста, подскачаше наляво надясно и така. Дадоха ни снимчица, казаха ми да си продължавам с фолиевата киселина - изследванията и те са наред изобщо всичко е ок. Нещо кантара ме отчете 1 кг. по малко, ама аз си мисля че може да не е съвсем точен щото по принцип в къщи съм 58, там предния път ми отчете 60, а сега 59, та нямам идея какви са ми реалните кг.
Сестрата днес ми каза че съм била слабичка и се поучуди че още ми било мъничко коремчето.
Добре дошли на новите мами  bouquet.
Киара днес не успях да мина през пощата утре ще пратя мъжо.
Сега видях я дай координати на тез хора в Поморие моля.
Горска китка и ние дадохме нашата писана на други хора още преди 2 месеца. Наистина не е никак приятен този момент, но с бебче няма да имаш нито време нито желание да се занимаваш с нуждите на животинката. От опит ти го казвам.
На мен ми се струва на няколко пъти че го усетих бебока, ама може и да съм си втълпила защото не се е повтаряло много пъти усещането, но пък и не бързам има време за всичко.
Още нещо щях да казвам ама не се сещам. Бягам сега лека вечер на всички...

Общи условия

Активация на акаунт