възможна бременност?

  • 2 566
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 776
smile3532 еми да. съвсем спокойно можете да ми дадете титлата "най-разсеяна" . съвсем не съм се изразила точно. е, първата причина е вероятна при мен. така де- няма бременност и аз дишам спокойно. посмейте ми се малко, ама ще нерви изхабих тия дни, просто...малко отклонение от нормите ми е позволено  Mr. Green

Посмях се сега малко за твоя сметка hahaha.
 Hug

Радвам се, че поне не е това. Вярвям, че няма да излезе нещо сериозно Peace

# 46
  • Мнения: 306
благодаря ви мноооооооого!   bouquet  bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз се включвам, за да ти предложа вариант за предпазване - вагинални таблетки Фарматекс. МОгат да се ползват по време на кърмене и не предизвикват реакциите от латекса.

# 48
  • Мнения: 9 776
Аз се включвам, за да ти предложа вариант за предпазване - вагинални таблетки Фарматекс. МОгат да се ползват по време на кърмене и не предизвикват реакциите от латекса.

Я кажи на какъв принцип действат. Дали влияят върху цикъла? Не ми се пият хапчета, досега с презервативи сме действали.

# 49
  • София
  • Мнения: 4 035
10 мин преди акта се слагат във влагалището и влияят само върху сперматозоидите. Не влият на цикъла, ето тук можеш да прочетеш листовката на продукта http://www.bda.bg/bdias/4269d.pdf
Има ги под формата на таблеки, глобули и крем, зависи коя форма предпочиташ Peace

# 50
  • Мнения: 9 776
bubcheto15, благодаря! Надявам се някой, който ги е ползвал, да се включи с мнение. Нещо такова ми трябва на мен.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
smile3532 еми да. съвсем спокойно можете да ми дадете титлата "най-разсеяна" . съвсем не съм се изразила точно. е, първата причина е вероятна при мен. така де- няма бременност и аз дишам спокойно. посмейте ми се малко, ама ще нерви изхабих тия дни, просто...малко отклонение от нормите ми е позволено  Mr. Green

Посмях се сега малко за твоя сметка hahaha.
 Hug

Радвам се, че поне не е това. Вярвям, че няма да излезе нещо сериозно Peace

    И аз  smile3521 Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт