*~106 пролетни кокичета, това сме ние - арабските момичета~*

  • 28 073
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 177
Ч.Р.Д. на Али, да бъде здрав , умен и послушен !!!

# 76
  • Мнения: 2 804
Привет дами ! Hug
При нас нищо ново , за сега малката ще си я гледам аз .
Оказа се , че трябвало освен тия пари за които говорех и по 90 еуро някакви такси и застраховка да се плащат , та 500 еуро излишни нямам .
Ако намеря добра работа може на зълва ми да давам 700 и да ми гледа тя дребните .
Малечка проходи и е опасна работа , ръшка все някъде нещо и няма минутка мира .
Каките са добре забавляват се максимално и в градината и у дома .
Желая много здраве на всички имали повод да празнуват !  bouquet Heart Eyes Hug
Извинявам се , че не споменавам имена , но нещо ви изгубих края и не искам да обидя някого .
Целувки и лека вечер .

# 77
  • Мнения: 3 804
съншайн-изпразни си кутията

Дани-много са скъпи градините при вас-я изпрати принцесата тук Grinning

# 78
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Забравих да поздравя едно хубаво момче ....

Дуа , да ти е жив и здрав сладкия Али !




Марси и при вас ли има някакъв повод , не разбрах , но да сте живи и здрави ! Heart Eyes  bouquet

# 79
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Добър вечер Компаниятаааа Hug
Саратедче Hug бомба съм вече Душко. Тука вкички моми като тебе ме подкрепяха отгоре, отдалу абе от всякъде. Щом почнах да дрънкам глупости наистина пак започвам да съм аз.
Монсунче     Hugама и ти разправяш като Азмира сладкодумнооо. Миналата година четох аз, че има някаква екскурзия за Кападокия която тръгва от София ама мъжът ми реши, че ще ни е много изморително и хайтосвахме по други места. Наш приятел от Турция ни прати такива прекрасни снимки със Кападокия, че пак ме зариби. Ох къде да ида по напредееееее newsm78
Азмира Hug
Видя ли каква сме дружина тука- всички готови за хайманосване. Сложи си ти таралеж във гащите със таз покана ама и Принцеса Делта  шЪ сЪ замисли че като е със вярна дружина няма да и е кофти да пътува със аФтУбисчИтУ Laughing
Азмира, Мигчето незабравимо право за кремвиршите. Аз много обичам кремвирши но спрях да купувам. Амо ако си рекла шЪ носим. Кот кажИш и носим. Ще ти стресираме мъжот на нервна почва бе душа кЪт види кВи луди жени пристигат. Ще има да възклицава- вай, вай Joy
И за какви вкусотии говориш не ги виждам диетуващите тука. Аз си заделям едни дънки 2 номера по големи и идваааам Grinning
Навелче Hug
Ама познах, че големи скъпчии там за детските градиниииии Sad
Латейкич Hug
още колко ще учкаш?

# 80
  • Мнения: 333
Hug Дуа , да ти е жив и здрав големия сладур Али и винаги послушен!  


Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 14:20 от Дивиана

# 81
  • Мнения: 1
Сигурно спите, а аз търся на кого да си излея душата в 3.30 сутринта.

Ей, добре, че най-накрая заспа това дете, че още малко и шях да се поддам на желанието си да го нашамаря. Като реши, че трябва да си играе с очилата ми - дърпа ги, стиска ги, хвърля ги, огъва ги...само в името на добросъседските отношения му давам да си играе с подобни неща...после почва да заклюмва здраво стиснал очилата, аз ги измъкна лекичко, той се събуди и разпищи, пак му ги дам...и т.н.......

Днес (тоиест вече е вчера) се изложих, но доброволно.

Малко предистория:

Тест за откриване на огледало през което ви наблюдават:

В много магазини, пробни, тоалетни и др са монтирани огледала, през които всъщност някой ви наблюдава. Има един много семпличък тест,м чрез който можете да установите дали огледалото е обикновено, или наблюдателно. Просто допирате върха на нокътя си до огледалото и проверявате дали нокътя докосва отражението си или има разстояние межди тях.

Обикновено огледало: над сребристия, отразяващ материал се поставя пласт стъкло, така че между предмета и отражението му се получава разстояние от няколко милиметра (дебелината на пласта стъкло).

Другото огледало се прави на друг принцип и отразяващия слой е на повърхността, така че предмета и отражението се докосват.

Моята излагация:

Преди време бях попаднала на горната информация и естествено веднага приложих теста на огледалата из къщи, оказа се вярно, ама нямаше как да го приложа и за другия вид огледало. А днес бяхме в един супермаркет и на стената някакви огромни огледала, по едно време една жена от персонала почука по огледалото, както се чука на прозорец и след секунди друга жена излезе от една странична врата. Казах си:'Ха, ето шанс да приложа пак теста. В ръката си държах списъка с покупките, навих го на фунийка, отидох до огледалото и почнах да го ръчкам с върха на фунийката. Със задоволство забелязах, че се докосват директно. Помислих си, че отвътре може би някой ме наблюдава и се чуди на фунийката и на доволната ми физиономия, но един откривател трябва да прави жертви....

Приятно ми беше с вас, лека нощ.

# 82
  • Varna
  • Мнения: 2 596
 Добрюутрууууууууууу  Шехерезадкитееееее Hug

http://www.pedalteufel.com/bilder_trainingslager/cap%20caffee.jpg
Хайде да ви е сладко и да ви разсъни Hug
Леле мале Монсунче, оцеляха ли все пак очилата???

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 14:22 от Дивиана

# 83
  • Мнения: 206
Добро утро девойки,
Как сте днес? Как са малките палавници и приготвяте ли вече вкусните обедни гозби? Дина давай идеи за вкусно, лесно и с по-малко продукти Simple Smile Благодаря за всичко, което правиш?
Съншайн къде си? Къде те изгубихме сирийско слънце?
Белбейка всяка сутрин чакам репорт от теб: тук съм, не съм поръчвала такси Simple Smile
Цеци, радвам се че драсна някой ред. Много е губаво, че правят такива изследвания, незнам как е било преди, но това ми харесва за спокойствие и сигурност. Имаш ли идея кога евентуално ще пътуваш?
Снощи се замислих сега лекарствата на децата до 3г. възраст безплатни ли са или не? Помня, че аз ползвах безплатни рецепти, но не знам как е сега и до колко години е платеното майчинство... Нещо много съм изостанала в този план, че и внуци нямам да ми напомнят Wink
Лили къде се изгубе бе душа, никакви клюки от емирствата не постъпват. Sad Как си ти?
Къде отиде оманската мама? И все питам за Скай Блю, Деска ти нямаш ли връзка с нея?
Къде отиде Винаги? Изгуби се из катарската пустиня, сигурно се влюби в моловете им там?
Абра добре ли е? Рени дали има връзка с някого?
Другарче, как сте и вие?
Питанка: В исляма приема ли се прераждането и предишния живот или се отрича?
Лек и спорен ден на всички

# 84
  • Мнения: 3 804
Добро утро и от мен  Hug

делта вслушай се-за допустимия размер на картинките преди модовете да са ти изпратили поздравителна карти4ка-като избираш картинка нека да не надхвърля  640/480 пиксела

надя за Скай-последната инфо която имам е,че при тах нещата са си на същото положение,дано да се оправят и тя да се върна при нас  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

За прераждането в Исляма-няма такова нещо като прераждане,но това е само в основните течения-друзите например го признават.


ди като спомена тези огледала в4ера голямата поска такова-за какво и е не знам newsm78

Снощи изпаднах в шок-Даяна изчезна-след малко я намирам в банята набарала пяната за бръснене на баща си-нарисувала торта в/у кошчето за боклуци и графити по стените  hahaha hahaha hahaha,как обаче е достигнала пяната не знам-уж е на високо Thinking

# 85
  • Мнения: 216
Добро утро,мили момичета Hug
наистина ме трогнаха вашите пожелания и всички добри думи,красиви картинки и усмивки
като си дойде Алюши от училище,ще остане много доволен от хубаите картинки и онази торта с костенурки Нинджи на Събинка,която е подобна на таи дето му направих  bouquet
Нека почерпя ,макар и на птерица-снимахме нашата торта,от която всички бяха очаровани,но трябва да кача снимки Confused(беше с моделирани фигурки на Талъсъми оод,които седят върху диванче,а отперд на килимчето пише ЧРД Али-стана прекрасна,но доста време ми отне-сега пък децата на иракчанката,искат да им правя и на тях  такива фигурки Crazy)
На гостите поднесохме хамбургери,пица,салати,коктейлни хапки и такива все любими на децата хапвания и пийвания-най-доволна беше Рабуба-после като събирах играчките изц къщи намерих пица върху спалнята ,хамбургер на един стол иедна чинийка със мачкани соленки Confused
не стига,че бях изморена,понеже всичкта храна,с изключение на питките за хамбургери на пен дор Wink приготвих сама -ми трябваше и да събирам,понеже Али не ми помага ко знае колко ,а Мохеммед пък е болен от онзи вирус на Али от миналата седмица-е,важното е ,че народа беше щастлив Hug...но хайде Заповядайте

http://www.omahasteaks.com/gifs/big/cmb073.jpg
и една -ама много подобна на нашата торта -Торта талъсъми-и нашия диван беше застлан с жълт фондан,но имаше и възглавничка и килим Wink


нещо за нашите варненски хубавелки Hug
Във Варна са открили нов Ливански ресторант дано имате възможност да опитате някоя вкусотийка(стига собственикът да не се е самозабравил с ценоразписа Wink)
Много ми липсвахте,но тези дни бях заета и компа не ме дочака Hug
за това пък всичко изчетох и се радвам за вас Hug Hug

# 86
  • Мнения: 720
Монсун ...за какви огледала говориш бе жена Rolling Eyes, какви тоалетни, кви съблекални.Не ме плаши така  Crazy, че то на мен малко ми трябва...

Дуа , новината за ливанския ресторант ме зарадва. Я кажете къде се намираше този бул .Варненчик/срам... ooooh! /, бих отишла с удовлствие . Peace

# 87
  • Мнения: 17
Латеа дано мечтите ти да се сбъднат...
Мопsoon гаin -- за жалост не съм ходила до Кападокия. Пратих дъщеря си но аз не съм била..Страшно и харесало.
Миг незавравим кебабчетата не са скъпи около 10 тина лири но порцията е голяма..Тук повече се хапва Текирда кюфтеси. 10 тина кюфтенца са също 8-10 лири..
Бирата е 4-5 а ракийката анасонлийка е 4-5 лири.. А бутилката е 40 лири.. мезетата и те по 4-5 лири..хлябът не се плаща  chef
Тук в цяла Тракия най вкусни са кюфтетата в Узункьопрю .-- Прави ги чичо Ниязи --изселник от БГ...Неговите кюфтенца са обявени за номер 1 в страната...И повярвайте ми наистина няма нещо по вкусно..Порцията е 6 лири..Но една порция стига за двама.. Money Узункьопрю в превод означава дълъг мост защото там е построен най дългия мост в страната..Строежа продължил цели 4 години..Градчето се слави и с ориза си .--едър вкусен и с мандрите си в които се произвежда най вкусното овче и козе сирене в района..Влизо е до Одрин и за тръгналите за Истанбул им трябва само част за да се отбият от главния път и да се наядат на вкусни кюфтета и мезета..  chef
Delta _ Delta от кренвирши не се отказвам. Вкусни са пък и съм виждала как ги правят преди години..Може да са променили нещо технологията ама не ме интересува..Обичаме ги всички дори и тези които се присъединиха към нас после. Wink.Купувам правя колети и пращам.. MoneyНяма оплаквания.. А за гостуването--няма страшно. Той мъжът има 3 сестри ..израстнал в женско царство Joy свикнал на женска компания и гюрултия..ще му стане интересно..  bouquet

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 14:46 от Дивиана

# 88
  • Мнения: 17
Абе момичета само да знаете какво кътче открих в БГ--няма да повярвате... Hug Направо рай..А с каква панорама. Blush.Полазиха ме тръпки когато видях това вълшебно местенце в родината..Миналата зима ходихме със съпруга до Родопите да търсим останки от рода..Понеже той е раждан тук но родителите му са от Крумовград и Кърджали решихме да му търсим корените..Те моите са известни ама неговите.. newsm78 И така.. Той се сети за казаното от вече починалите му родители записахме на листче маршрута и тръгнахме..Беше 27 декември..Точно преди нова година..Лутахме се малко из североизточна България откъдето съм аз и тръгнахме за южна..В Кърджали времето беше спокойно но като тръгнахме за Крумовград в планината заваля сняг...Стана чудно красиво..Видяхме сърни елени..Крави които бяха пуснати на свобода..Моят мъж веднага извади фотоапарата..А какъв чист въздух -- като кристал..А снегът вали ли вали...И изведнъж къщичка...Като в приказките..Видяхме че коминчето пуши и почукахме..От двамата възръстни които отвориха разбрахме че селцето на свекъра вече го няма..Почерпиха ни със домашен хляб; домашно сирене и липов чай..Не бяхме изгладнели но такъв вкусен хляб и сирене не бях яла..  chefБяхме измръзнали и чаят ни стопли..Останахме около час разговаряйки с домакините  и вслушвайки се в горенето на дръвчетата в огнището..Беше толкова спокойно, пък и разбрах защо домакините бяха толкова пъргави и динамички въпреки преклонната възраст.. PeaceСбогувахме се с гостоприемните домакини и си върнахме обратно.. Но не е това кътче за което исках да пиша..Това райско кътче се намира в селото на 
свекърва ми -- само на 3 км от град Кърджали..В едно малко селце което се казва Седловина..Старото селце е преместено около километър по нагоре по поречието на Арда..От кмета научихме че можем да си купим парцел за строеж..И тръгнахме на оглед..Точно в края на селото в началота на боровата горичка намерихме мястото което ни изуми...Зеленото и синьото се беше смесило в изумителни тонове..В най високата точка -- като орлово гнездо решихме да си построим дом..Отстрани борова горичка а отдолу изумителната Арда..Преди да я видя не знаех че е толкова голяма и впечатляваща.. bowuu bowuu И двамата мълчахме и гледахме без да си говорим..После се оказа че сме мечтали за едно и също -- за малък дом именно тук.. Money Money Money

# 89
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Дуаааа Hug
Ооооох, точно такава пица обичам. Мога да я хапвам за закуска, обяд и вечеря Hug
Абе Душа дей този ресторант и аз да попитам като Harriet???
За срамотиите даже на съм чула Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт